Klinik boxy - nádoby na nebezpečný odpad

Klinik boxy - nádoby na nebezpečný odpad

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky nádob na nebezpečný odpad určených pro zdravotnický materiál podle aktuální potřeby zadavatele na základě uzavřené rámcové kupní smlouvy s vybraným dodavatelem. Každý nemocnice jihočeského kraje uzavře samostatnou smlouvu s vybraným dodavatelem. Podrobnosti jsou obsaženy v zadávacích podmínkách předmětné veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2017 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Sdružení jihočeských nemocnic

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.10.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sdružení jihočeských nemocnic

Zadavatel IČ:
70862567

Zadavatel ulice:
B. Němcové 585/54

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Hana Plačková

Zadavatel telefon:
+420 387 872 981

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.jihnem.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kovových palet na míru, ocelové kontejnery na plynové lahve

Výroba kovových palet na míru, ocelové kontejnery na plynové lahve

ABA Šumperk, společnost s ručením omezeným se specializuje na výrobu kovových palet na míru. Všechny produkty jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a jsou dodávány nejen po celé České republice, ale také do zahraničí. Výroba kovových palet na míru: - kontejnery ABA jsou určeny nejen pro uskladnění a manipulaci plynových lahví, ale také naleznou i jiné využití - všechny díly ocelových kontejnerů jsou žárově zinkovány. Rozměry lze upravit dle individuálního požadavku zákazníka - na míru. Možnost provedení také v nerezové oceli. Vybrat si můžete z těchto druhů palet, které se vyrábí pro konkrétní zákazníky: - ocelové kontejnery ABA - Primagas kontejner ABA - kontejner ABA Viking - Gasvagon ABA typ A, typ B. Všechny již vyrobené kovové palety naleznete na webových stránkách. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.


Plechové krabičky, dózy, podnosy potištěné ofsetem - výroba na zakázku

Plechové krabičky, dózy, podnosy potištěné ofsetem - výroba na zakázku

Zvýšit prodejnost zboží je možné jeho distribucí v atraktivním obalu, kterým mohou být plechové krabičky či dózy od firmy Smaltovna Tupesy a.s.. Na zakázku firma dodá i plechové podnosy. Výroba je sériová, dodáváme výrobky potištěné ofsetem, některé detaily motivu je možné zvýraznit prolisem na těle krabičky nebo na víčku. V menším množství je možné objednat plechové krabičky stříbrné - bez potisku. Máme široký výběr tvarů a velikostí. Plechové krabičky i podnosy mají dlouhodobé uplatnění, pro zákazníka je tedy takový obal zajímavý. Podle konkrétní objednávky upřesníme min. počet kusů, pro více informaci nás telefonicky kontaktujte. Zboží Vám zašleme, případně jej můžete osobně převzít na provozně v obci Tupesy nedaleko Uherské Hradiště.


Údržba a servis nápojových KEG sudů - Praha kancelář

Údržba a servis nápojových KEG sudů - Praha kancelář

Tato společnost je expertem na technologii KEG sudů a nabízí tyto služby: repase a opravy. Nabízíme také prodej náhradních dílů či speciální mobilní opravy.


Nerezové sudy, KEGY nové i repasované za výhodné ceny ve všech velikostech

Nerezové sudy, KEGY nové i repasované za výhodné ceny ve všech velikostech

Nerezové KEG sudy jsou určeny k průmyslovému plnění a sterilnímu skladování nápojů a jsou dodávány ve všech běžných velikostech a objemech, od party KEG soudků 3 a 5 litrů až po sudy s objemem 10, 15, 20, 25, 30, 40 a 50 litrů. Kromě nabídky nových sudů nabízíme také kompletně odborně repasované nerezové KEG sudy, které jsou od nových k nerozeznání a jejich pořizovací cena je mnohem výhodnější s garancí používání na mnoho dalších let. Proces repase zahrnuje vyčištění, vyrovnání prohybů, leštění, výměnu horního i spodního těsnění, odstranění původního loga a označení novým logem. Pokud máte zájem o nové či repasované nerezové KEG sudy, obraťte se na firmu KSO AST GmbH. Anna Petrová - kancelář Praha.


Prodej kovového nábytku pro městský mobiliář Praha

Prodej kovového nábytku pro městský mobiliář Praha

Společnost Enprag s.r.o.se zabývá prodejem kovového nábytku pro městský mobiliář. Máme téměř 20 letou zkušennost s prodejem kovového nábytku na českém trhu. Nábytek dodáváme od evropských výrobců: - britská firma BISLEY - česká firma KOVONA, KOVOS, POLÁK. V kamenném a internetovém obchodě nabízíme široký sortiment velmi kvalitních výrobků. Nábytek pro městský mobiliář: - parkovací zábrany, informační vitríny - stojany na kola, zpomalovací prahy, kabelové mosty - venkovní betonové, kovové lavičky a stoly - zahradní nábytek - venkovní koše a květináče - posypové nádoby a vozíky - koše a popelnice - nádoby na tříděný odpad. Dopravu zajišťujeme vlastnímí vozy. Při nákupu nad 5000,- Kč je doprava zcela zdarma. Pokud potřebujete poradit,neváhejte nás kontaktovat.Budeme se Vám rádi věnovat.


Pivní sudy KEG Praha

Pivní sudy KEG Praha

Odstraníme škrábance a další viditelné poškození sudu a tak se z něj opět stane kvalitní reprezentativní médium. Na přání pokryjeme sudy novým barevným nátěrem a jiným logem. Po naší profesionální generální opravě jsou kegy opět provozuschopné po několik desetiletí. S cenou Vám vždy vyjdeme vstříc. Vybrat si můžete z šesti základních druhů sudů o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Všechny kegy jsou vytvořeny tak, aby se daly lehce skládat na sebe a přesně zapadaly. Pro koupi pivních sudů/kegů kontaktujte KSO AST GmbH - Anna Petrová, Praha