Hledám domov pro seniory

Hledám domov pro seniory

Hledám penzion nebo domov pro zdravého důchodce. Preferuji Třeboňsko, Suchdol nad Lužnicí, České Velenice, Borovany, Trhové Sviny.
Poptávka byla vložena dne:
13.09.2017 14:56

Platnost poptávky:
13.10.2017 14:45

Kontaktní osoba:
J Bernardy

Kontaktní email:

Okres:
Jindřichův Hradec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Péče o seniory a afatiky Praha – denní centrum pro starší generaci a odborná péče logopeda

Péče o seniory a afatiky Praha – denní centrum pro starší generaci a odborná péče logopeda

Mezigenerační centrum JULIE se nachází v krásném prostředí vilky se zahradou v Praze na nabízí denní péči o seniory a afatiky (dospělé osoby s poruchou řeči). Frekvenci návštěv si volí každý klient sám, každý den v týdnu nebo jen ve vybrané dny a rodině klienta tak vytváří prostor pro běžný pracovní život. Centrum nabízí domácí prostředí, aktivní náplň dne s programem i časem pro odpočinek a pro klienty s poruchou řeči odbornou diagnostiku, terapeutický program a poradenství. Důležitá je také psychická podpora a duševní pohoda seniorů, která se u nás ruku v ruce s hezkým prostředím a milým personálem.


Pravidelné logopedické terapie a odborná péče o seniory se sníženou soběstačností Praha 5

Pravidelné logopedické terapie a odborná péče o seniory se sníženou soběstačností Praha 5

Máte v rodině seniora se sníženou soběstačností a potřebou pravidelné logopedické terapie a speciální péče? Přesně pro takové klienty je určeno centrum denních služeb Julie, které se nachází na Praze 5. Velmi příjemné prostředí krásné vilky se zahradou, odborný a zkušený personál a milá atmosféra poskytnou ty nejlepší předpoklady pro celkové zlepšení stavu klientů, protože se neocitají v sociální izolaci, ale naopak se vzájemnou komunikací podporují. JULIE - Centrum denních služeb pro seniory a afatiky v Praze poskytujeme diagnostiku, terapii a poradenství nejen při afázii, dysartrii, neurodegenerativních onemocněních, ale i při poruchách hlasu nebo polykání.


Domov pro seniory v soukromém zařízení Atrium

Domov pro seniory v soukromém zařízení Atrium

Penzion pro seniory Atrium Liberec Soukromé zařízení, které nabízí svým klientům dlouhodobé i krátkodobé bydlení v klidné části poblíž centra Liberce. Naši klienti mohou využít bydlení formu nájemního bydlení, mají k dispozici celodenní servis a osobní asistenční službu. Ubytování nabízí: jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a čajovou kuchyňkou. Stravování je formou celodenní stravy, výběrem z menu, 5x denně strava připravovaná v místní kuchyni. V rámci služeb penzionu je lékař,masér, fyzioterapeut, pedikérka, kadeřnice.


Domov pro seniory v Ostravě, kvalitní péče s individuálním přístupem

Domov pro seniory v Ostravě, kvalitní péče s individuálním přístupem

Potřebujete Vy či Vaši blízcí trvalou péči profesionálů? Tak neváhejte a kontaktujte náš domov pro seniory KOUSEK NEBE s.r.o., který najdete v Ostravě na ulici Poděbradova. Domov je specializován pro ženy i muže nad 50 let, kteří nejsou zcela soběstační, mají chronické onemocnění či trvalý hendikep. Těmto lidem poskytujeme sociální, ošetřovatelské a pečovatelské služby jako pomoc při osobní hygieně, běžných úkolech, obstarávání osobních záležitostí, terapie, sociální kontakt s rodinou a přáteli. Ke každému máme individuální přístup dle potřeb a osobního omezení. Všichni máme právo na soukromí, důstojnost, lidská práva a svobodu, tak i u nás tyto pravidlo respektujeme.


Sociální služba Praha - pro dospělé osoby s afázií po cévních mozkových příhodách nebo úrazech mozku

Sociální služba Praha - pro dospělé osoby s afázií po cévních mozkových příhodách nebo úrazech mozku

Dospělým osobám s vadou řeči i ostatním klientům například po cévních mozkových příhodách, úrazech mozku nabízí pomoc JULIE - Centrum denních služeb pro seniory a afatiky v Praze. Tato sociální služba pro dospělé je řešena formou denního stacionáře, kam klienti dochází a kde mohou aktivně trávit volný čas nebo se věnovat terapii a rehabilitaci. V útulném prostředí rodinného typu naleznou klienti nejen náplň volného času, nové přátele, ale především odbornou pomoc ve formě psychické podpory a pomoci při adaptaci na novou životní situaci a individuální přístup logopeda. Chcete pro své blízké to nejlepší? Kontaktujte sociální služba pro dospělé - JULIE - Centrum denních služeb pro seniory a afatiky v Praze


Sociální služby, chráněné bydlení a dílny pro osoby zdravotně postižené, okres Děčín

Sociální služby, chráněné bydlení a dílny pro osoby zdravotně postižené, okres Děčín

Hlavní město Praha zřizuje příspěvkovou organizaci Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna, která působí v obcích Horní Poustevně, Šluknově a Vilémově. Naše centrum poskytuje sociální služby pro mentálně, tělesně postižené osoby či osoby s kombinovaným postižením ve věku 3-80 let. Klientům nabízíme služby v oblasti bydlení a terapeutických dílen. Chráněné bydlení vede klienty k samostatnosti, rozvíjí schopnost zodpovědnosti a podporuje ve vzdělávání a začlenění se do společnosti. Sociálně terapeutické dílny - Dílna u Markétky rozvíjí a zdokonaluje účastníky v pracovních návycích, schopnostech a dovednostech s použitím hrubé i jemné motoriky.