Opracování kovů, Německo

Opracování kovů, Německo

Vážené dámy a pánové,
hledám firmy, které mohou podle nákresu brousit, soustružit nebo frézovat vnější a vnitřní kroužky pro kuličková a valivá ložiska. Mohli byste mi poskytnout příslušné poskytovatele služeb nebo výrobce? Hledáme firmy pro speciální řešení v oblasti kuličkových a valivých ložisek!

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,

ich suche Firmen, die Außen- und Innenringe für Kugel und Wälzlager nach Zeichnung schleifen, drehen oder fräsen können. Könnten Sie mir den Kontakt zu entsprechenden Dienstleistern oder Herstellern vermitteln? Wir suchen Firmen für Sonderlösungen im Kugel- und Wälzlager Bereich!
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2017 09:23

Platnost poptávky:
14.12.2017 09:17

Kontaktní osoba:
Andreas Gansert

Kontaktní email:

Telefon:
+49(0)751-769550

Fax:
+49(0)751-7695529

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Technologie naší firmy STAKO Červený Kostelec s.r.o. Náchod Výroba zakázkových zápustkových výkovků do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300 mm a do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. V procesech tepelného zpracování provádíme operace: žíhání normalizační, na měkko, a ke snížení pnutí. Zajistíme kompletní třískové obrábění – soustružení, frézování, broušení i beztřískové obrábění. Provádíme i chemicko-tepelné zpracování, povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování).


CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů podle požadavků zákazníků

CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů podle požadavků zákazníků

Profesionální služby v oblasti řezání všech druhů kovů, CNC a klasického ohýbání, ohraňování plechů a trubek provádí podle požadavků zákazníků společnost AT Weldsteel s.r.o. Boskovice. CNC ohýbání (ohraňování) provádíme na ohraňovacích lisech firmy Trumpf. Garantovaná přesnost +-0,1 mm. CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů: - max. délka ohybu 3150 mm - max. tloušťka plechu 8 mm / v kratších délkách i do max. tloušťky 12 mm Vyrobíme také atypické ohýbací nástroje pro speciální ohyby. Pro klasické ohýbání máme ruční i strojní ohýbačky, které jsou vhodné pro jednoduché ohyby. Vždy Vám zajistíme precizní provedení, přesnost a profesionální jednání.


Zakružování trubek a profilů na CNC řízené zakružovače - rychlé a přesné

Zakružování trubek a profilů na CNC řízené zakružovače - rychlé a přesné

Profesionální zakružování trubek, spirál a profilů vám poskytne zavedená, ryze česká společnost Přidal s.r.o. z Olomouckého kraje, která je zaměřená na strojírenství a kovovýrobu. Díky mnohaletým zkušenostem máme spokojené zákazníky po celé České republice, na Slovensku i v zahraničí. Zakružování trubek a profilů provádíme na kvaitní CNC řízené zakružovače. Své služby zajistíme pro široký okruh zákazníků ať už se jedná o strojírenský, automobilový, letecký průmysl nebo stavebnictví. Vytvoříme také praktické a designově zajímavé stojany na kola. Zakružování trubek a profilů - maximální průměr trubky je 70 mm. V naší firmě Přidal s.r.o. si poradíme s plechy, trubkami i profily všech tvarů a velikostí a ohneme je nebo zakružíme dle přání zákazníka.


Obrábění hutnických výrobků, svařenců, odlitků i výkovků na kvalitních strojích

Obrábění hutnických výrobků, svařenců, odlitků i výkovků na kvalitních strojích

Firma STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. je vybavena rozsáhlým strojním parkem, ve kterém provádí obrábění běžných hutnických výrobků, svařenců, odlitků a výkovků. Obrábění neomezujeme jen na obvyklé jakosti z oceli třídy 11, ale také poskytneme obrábění širokého spektra materiálů dodávaných ve svařencích, odlitcích a výkovcích. Obrábíme menší, středně těžké i těžké součásti do do hmotnosti 8.000 kg - dle domluvy i více. Jsme vybaveni kvalitními stroji pro jednodušší i náročnější práce. STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. je zkrátka vašim partnerem pro strojírenskou výrobu.


Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice působí v oboru zakázkové zámečnictví. Výroba obráběných a zámečnických dílů, díly z plechu, výlisky a svarky velkých rozměrů. Nabízíme možnost následné montáže. Výroba: - plechové kryty a díly - svarky do 5000 kg včetné opracování, povrchových úprav - výlisky 10 - 80 t - výroba na výstředníkových lisech - výpalky laserem, plasmou a plamenem. Svařování oceli, nerezi, mědi, hliníku. Strojní park Zámečnictví: - soustružnicko frézovací centrum - obráběcí centrum - pětiosé - obráběcí centra - vertikální CNC - soustruhy CNC - klasické frézky, soustruhy - rovinné brusky.


Výroba ocelových dílů Praha – na zakázku ohýbané, vystříhané, svařované

Výroba ocelových dílů Praha – na zakázku ohýbané, vystříhané, svařované

Své zkušenosti s výrobou ocelových konstrukcí a hal využívá společnost WAREX spol. s r.o. se sídlem v Praze také k výrobě ocelových dílů. K výrobě ocelových dílů využitelných zejména u technologických konstrukcí, v dopravní technice, jakou součásti rýpadel nebo věžových jeřábů využíváme naše zkušenosti a moderní technické zázemí naší společnosti. Používáme výrobní metody vypalování laserem, ohýbání, svařování nebo vystříhání. Pokud Vás nabídka výroby ocelových dílů zaujala a máte další dotazy, neváhejte kontaktovat společnost WAREX spol. s r.o.