Poptávám vlečné kabely k výtahům

Poptávám vlečné kabely k výtahům

Poptávám vlečné kabely k výtahům se zdvihem nad 100m / 4m/s s optickým vláknem. Nejlepší kombinace by byla 8-10x optické vlákno + UTP + CU 1mm/2

Předem děkuji a přeji pěkný den.
Radek Doležel
Poptávka byla vložena dne:
13.09.2017 14:42

Platnost poptávky:
13.10.2017 12:01

Kontaktní osoba:
Radek Doležel

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 228 160

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Společnost MACROFLEX s.r.o. se specializuje na oblast kompenzačních prvků pro potrubní systémy. Dodávané vlnovcové, gumové, tkaninové kompenzátory, jejichž výroba probíhá v provozu Otrokovice u Zlína, jsou určené pro jaderné i klasické elektrárny a jsou navrhovány, vyráběny, zkoušeny, certifikovány v souladu s direktivou. V oblasti dodávky komponent spolupracujeme s českými i zahraničními dodavateli. Nabízíme široký výběr standardních i nestandardních kompenzátorů, zakázkovou výrobu a dodávku: -vlnovcové kompenzátory MACOGA -tkaninové kompenzátory ROTH -pružné vlnovcové kovové hadice ROTH -gumové kompenzátory TRELLEBORG -potrubní uložení a závěsy PIHASA. Dokážeme také řešit problematiku pevnostních výpočtů a přepočtů potrubních tras a máme k tomu k dispozici dokonalý systém počítačového projektováni pro tyto potrubní výpočty.


Úložné systémy pro kabely z oceli, hliníku, PVC Vás přesvědčí vysokou kvalitou

Úložné systémy pro kabely z oceli, hliníku, PVC Vás přesvědčí vysokou kvalitou

Bez moderní elektroinstalace se dnes neobejde žádná stavba domu, bytu, komerčních ani výrobních prostor či sportovních hal elektráren. Společnost Niedax-Kleinhuis s.r.o. přichází s uceleným řešením úložných nosných systémů pro kabely z oceli, hliníku a PVC. Úložné systémy pro kabely jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě z materiálů, které odpovídají přísným normám a pokryjí přísné nároky na mechanickou pevnost nebo ochranu proti korozi. Nechte se i vy přesvědčit vysokou kvalitou úložných systémů pro kabely od společnosti Niedax-Kleinhuis s.r.o.


Osobní výtahy - rekonstrukce osobních výtahů nebo jejich modernizace

Osobní výtahy - rekonstrukce osobních výtahů nebo jejich modernizace

Potřebuje Váš výtah rekonstrukci? Pak se obraťte na společnost TREBILIFT, s.r.o., která se specializuje na rekonstrukce osobních výtahů v lokalitách jižní Moravy i jižních Čech. Kompletní rekonstrukcí Vašeho výtahu dle našeho návrhu se zvyšuje užitná hodnota a spolehlivost výtahu, zákazník získává komfortně vybavený výtah: – větší nosnost výtahu - nosnost nového výtahu 320 - 500 kg – prostorná klec - větší prostor v kabině, možnost přepravy dětských kočárků, nábytku, invalidní vozíky apod. – maximální komfort jízdy - tichý provoz, frekvenční řízení stroje zajišťuje plynulé rozjíždění a dojíždění klece do stanic včetně přesného zastavení – nadstandardní vybavení výtahu v ceně (předotevírání dveří a další nejnovější systémy, stěny klece s obložením, nerezové klecové dveře, hlášení stanic, rámeček na jména, široká škála barev k výběru -vzhled interiéru klece, šach. dveří a opláštění apod. vybíráte VY – odstranění provozních rizik výtahu - zvýšení bezpečnosti přepravovaných osob Pro více informací se obraťte na naše webové stránky, nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy. Rádi zmodernizujeme a zrekonstruujeme Váš výtah.


Zvedací plošiny s ovládacím panelem - široký výběr, ochrana proti přetížení

Zvedací plošiny s ovládacím panelem - široký výběr, ochrana proti přetížení

Nevíte si rady s výběrem zvedací plošiny? Rádi Vám poradíme. ČEMAT trading, spol. s r.o. je specialista na zvedací plošiny a dodává široký výběr zvedacích plošin s hliníkovým rámem, ochranou proti přetížení, nízkonapěťovým ovládacím panelem: - jednoduché nůžkové zvedací plošiny Typ 1E Ergo Lift - pro těžký provoz zvedací stůl Typ 1A - zvedací plošiny s dvojitým nůžkovým mechanismem pro vyšší zdvih 2E a 2A - plošiny nízkoprofilové s plným, klasickým, horním rámem nebo ve tvaru U - vhodné pro nakládání palet pomocí paletovacího vozíku bez rampy - typ A8U, A8C - nákladní plošiny - použití pro nákládání, vykládání vozidla bez hydraulického čela pomocí vysokozdvižných nebo ručních vozíků - typ 1S - 1T - dvojité horizontální zvedací plošiny pro zvedání nadměrných nákladů - typ Ergo Lift 5E, 5A. K těmto zvedacím plošinám nabízíme různé úpravy a doplňky: - bezpečnostní vzorkovaný povrch - spodní rám s otvory pro vidle - spodní rám na kolech - manuálně otočná kruhová plocha - zatažitelné clony - síťové clony - naklápěcí horní plošiny - spojovací rampy - manuální přemostění - zábrana rolování nákladu - bezpečnostní zábradlí - horní zesílení pro přejezd nákladních vozidel - válečkový dopravní pás - harmoniková PVC clona.


Optické rozvaděče a vany v různých variantách pro ukončení optických kabelů

Optické rozvaděče a vany v různých variantách pro ukončení optických kabelů

Hledáte kvalitního dodavatele optických rozvaděčů a van? Pak se obraťte na naši společnost, díky které budete mít záruku dodání kvalitního zboží v co nejkratším čase. Optické rozvaděče, vany tedy Optical Distribution Frame (ODF) jsou využívány především pro: - ukládání kabelových rezerv, - ukončování optických kabelů, - sváření optických kabelů průběžných, - umísťování WDM filtrů a splliterů. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! V naší široké nabídce instalačního materiálu pro datové a telekomunikační sítě si vyberete vše, co potřebujete! Těšíme se na vás!


Kabelové svazky, kabeláž pro leteckou techniku - zakázková výroba

Kabelové svazky, kabeláž pro leteckou techniku - zakázková výroba

Společnost Ray Service dodává kabeláž, kabelové svazky a konektory pro leteckou techniku - letadla vojenská i civilní. Zakázková výroba probíhá dle standardů pro leteckou techniku, při použití kvalitních a ekonomicky výhodných komponent. Výroba je ve Starém Městě-region Uherské Hradiště. Kabelové svazky a konektory vytváříme na míru. S využitím Reverzního inženýrství je možné dle vzorového kusu vyrobit nový. Dodáme: - kabelové svazky pro motory letadel - propojovací kabely - kabeláže subsystémů letadel a jejich propojení dle standardů pro letecký průmysl - kabeláž pro upgrade vybavení letadel - řídící jednotky - CSU jednotka pro ovládání klapek - elektromechanické sestavy řídicích panelů Region Zlínska má dlouhou historii výroby letadel. Naše firma díky tomu zaměstnává zkušené odborníky a jsme schopni plnit jakékoliv požadavky včas, ve vysoké kvalitě a za výhodnou cenu.