Rekonštrukcia Zimného štadióna v Liptovskom Mikuláši

Rekonštrukcia Zimného štadióna v Liptovskom Mikuláši

Predmetom zákazky je rekonštrukcia Zimného štadióna v Liptovskom Mikuláši rekonštrukcia a prístavba severnej tribúny a vstupu, rekonštrukcia západnej tribúny a vstupu, rekonštrukcia strechy, rekonštrukcia a prístavba južnej tribúny a vstupu, rekonštrukcia ľadovej plochy, preložka plynovodu, vnútorné silnoprúdové, slaboprúdové rozvody, zabezpečovací systém, kamerový systém (sledovanie vchodov a tribún), videotechnika, ozvučenie haly, osvetlenie ľadovej plochy. Objednávateľ na základe zmluvy o dielo, ktorá bude mať charakter čiastkovej zmluvy k Rámcovej dohode uvedenej v časti B.2 Obchodné podmienky uskutočnenia predmetu zákazky, týchto súťažných podkladov zadá a Zhotoviteľ na základe takejto zmluvy o dielo sa zaväzuje prevziať záväzok na zhotovenie diela, ktorý spočíva v povinnosti Zhotoviteľa dielo alebo jeho jednotlivú etapu/etapy špecifikované v zmluve o dielo vyprojektovať, vyhotoviť a dokončiť, vrátane vykonania potrebných prehliadok, meraní, skúšok, revízií, vedení revíznych kníh, v rozsahu podľa platných právnych predpisov, STN noriem a vydaných stavebných povolení. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je v časti B.1 Opis predmetu zákazky a B.2 Obchodné podmienky uskutočnenia predmetu zákazky, týchto súťažných podkladov a predovšetkým projektovej dokumentácii na stavebné povolenie, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2017 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Liptovský Mikuláš

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 564 591 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Liptovský Mikuláš

Zadavatel IČ:
00315524

Zadavatel ulice:
Štúrova 1989/41

Zadavatel PSČ:
031 42

Zadavatel obec:
Liptovský Mikuláš

Kontaktní osoba:
JUDr. Ing. Stanislav Čarský

Zadavatel telefon:
+421 903 842 840


Zadavatel web:
http://www.mikulas.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212211-8
Stavebné práce na objektoch klzísk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební práce, rekonstrukce domů a bytů, nástavby, vestavby

Stavební práce, rekonstrukce domů a bytů, nástavby, vestavby

Potřebujete zmodernizovat, zkrášlit či zvětšit Vaše obydlí? Snad každý chce bydle dle vlastních představ. Ano, představy o bydlení se různí. My splníme konkrétně ty Vaše individuálně. Tak neváhejte a kontaktujte naši stavební firmu František Kužel – dřevostavby, sídlící v Kladně. Naší pracovní náplní jsou veškeré stavební práce v domech, bytech, chatách či chalupách. Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader včetně dodávky materiálu a vybavení. Dále pak přestavby interiérů, nástavby, vestavby, přístavby pro zvětšení užitné plochy včetně rozvodů, instalací, podlah a obkladů. Rádi a ochotně Vám poradíme s možným řešením.


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Výstavbu rodinných domů na klíč zajistí firma Zednictví Jiří Pokorný

Výstavbu rodinných domů na klíč zajistí firma Zednictví Jiří Pokorný

Chcete stavět nový dům, či jen rekonstruovat svůj stávající? Společnost Zednictví Jiří Pokorný se sídlem ve Znojmě se o Vaše bydlení postará do detailů. Na základě Vašich požadavků jsme schopni Vám zajistit: - stavební a bourací práce - demolice - sádrokartonářské a stavební práce - pokládku dlažby a obkladů nebo též plovoucí podlahy - rekonstrukci - zateplení budov - zámkovou dlažbu a její realizaci Naši činnost také dále rozšiřují služby: - malířství a natěračství - klempířství - obor elektřikářství - vodoinstalatérské a topenářské práce Hledáte-li firmu v okolí Znojma, která zrealizuje Vaše bydlení snů, pak neváhejte a navštivte nás. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiéru za výhodné ceny

Rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiéru za výhodné ceny

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny a hledáte firmu, která dokáže kvalitně a spolehlivě zrealizovat Vaše představy? Pak jste na správném místě! Stavební firma M+M, působící ve zlínském kraji již přes 20 let, Vám nabízí veškeré služby spojené s rekonstrukcí bytového jádra, koupelny či celého interiéru - zaměření - návrh dispozice řešení dle Vašich požadavků - bourací a stavební práce - výběr a pokládka obkladů, dlažby - dodávka, montáž sociálního zařízení - výroba koupelnového nábytku na zakázku - montáž dveří - vodoinstalace, elektroinstalace - topenářské práce - podlahářské, malířské práce - cenová kalkulace - odvoz suti, úklidové práce - záruka 36 měsíců Aby realizace Vaší koupelny či interiéru proběhla co možná nejrychleji a nejkomplexněji, specializuje se firma M+M na zakázkovou výrobu nábytku ve vlastní stolárně. Spolu s dodávkou a montáží vyrobeného nábytku i spotřebičů Vám tak poskytne realizaci celého díla a ušetří nejen Váš čas, ale i starosti. Neváhejte a obraťte se na společnost M+M ve Zlíně, jejíž bohaté zkušenosti a profesionální přístup jsou zárukou kvality a Vaší spokojenosti!


Výroba a prodej speciálních kartáčů určených pro úpravu tenisových kurtů

Výroba a prodej speciálních kartáčů určených pro úpravu tenisových kurtů

Vlastníte či pronajímáte tenisový kurt a chybí Vám k jeho údržbě ten správný kartáč? Obraťte se na naši společnost! Zajistíme výrobu i speciálních specifických kartáčů, postačí nám k tomu dodání dokumentace nebo předlohy. Používáme při výrobě metodu zarážení a ručního zatahování. Tímto způsobem vyrobíme kartáče na tenisové kurty, na vymetání pecí, technické, sudové, podlahové, pekařské ad. Náš sortiment uplatníte v jakémkoli průmyslovém oboru. Více informací ohledně kartáčů na tenisové kurty naleznete na našich www stránkách.


Výstavba vnitřních i vnějších tenisových kurtů z kvalitních sportovních povrchů

Výstavba vnitřních i vnějších tenisových kurtů z kvalitních sportovních povrchů

Plánujete vybudování nového tenisového kurtu? Je Váš současný tenisový kurt zastaralý a uvažujete o jeho rekonstrukci? Vyhledejte služby společnosti Forward tenis - sportovní stavby se sídlem nedaleko Prahy, která se zabývá právě výstavbou nebo rekonstrukcí tenisových kurtů. Při výstavbě a rekonstrukci kurtů využíváme kvalitní sportovní povrchy, které Vám zaručí příjemný pobyt na kurtu a hru bez omezení. Moderní vlastnosti kvalitních sportovních povrchů, které oceníte nejen u venkovních, ale i u vnitřních tenisových kurtů, jsou nenáročné na údržbu a dodáme je včetně potřebného vybavení. Více informací o výstavbě tenisových kurtů a typech sportovních povrchů žádejte u společnosti Forward tenis - sportovní stavby.