Linka na výrobu a plnenie ovocných sirupov

Linka na výrobu a plnenie ovocných sirupov

Predmetom zákazky je linka na výrobu a plnenie ovocných sirupov a nápojov, ktorá bude slúžiť na prípravu surovín na výrobu sirupu a nápoja, varenie základu na sirup a limonádu, maceráciu, uskladnenie pred plnením a finalizáciu výroby plnenie a balenie inovatívnych produktov. Zákazka zahŕňa uzatvorenie zmluvy, na základe ktorej bude verejnému obstarávateľovi dodaná technológia za účelom výroby a plnenia ovocných sirupov a nápojov. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2017 07:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Poctivé sirupy s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
214 666 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Poctivé sirupy s.r.o.

Zadavatel IČ:
47466120

Zadavatel ulice:
Dolnopotočná 6931/2

Zadavatel PSČ:
917 01

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Mário Marko

Zadavatel telefon:
+421 903 274 075

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.herbert.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42210000-1
Zariadenia na spracovanie potravín, nápojov a tabaku

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Technologie pro zpracování biomasy - šrotovníky, sušárny a technologie k výrobě pelet

Technologie pro zpracování biomasy - šrotovníky, sušárny a technologie k výrobě pelet

Myslíte ekonomicky a hlavně ekologicky a přemýšlíte, jak naložit s bio odpadem ze slámy, sena či dřeva? Pak pro Vás máme řešení, obraťte se na brněnskou firmu AGROING BRNO s.r.o., která Vám s tím pomůže. Firma AGROING BRNO s.r.o. se již dlouhodobě zabývá technologiemi k zpracování biomasy nebo-li bio odpadu. Poskytuje tak kvalitní a profesionální linky k zpracování: - sena, slámy a odvodněného digestátu (výroba pelet) - obilných odpadů - odpadů z bioplynových stanic - instalace šrotovníků na seno, slámu (možno do stávajících linek) - sušárny (sušení pilin, dřevních štěpek, separátu) Díky tento moderním technologiím bude Vaše firma nejen ekonomická, ale také plně ekologická. Sníží se Vám náklady na energii a stejně jako množství odpadu. Pro více informaci se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Široký sortiment výrobků z nerezu pro vinařství - nerezové nádrže

Široký sortiment výrobků z nerezu pro vinařství - nerezové nádrže

Potřebujete nakoupit technologii z nerezu pro vinařství v okolí města Hodonín? Výrobou, prodejem a servisem vinařské technologie z nerezové oceli se zabývá společnost UNICOM servis, spol. s r.o. Hodonín! Naše jihomoravská společnost nabízí široký sortiment výrobků z nerezy: - nerezové nádrže vinifikátory/vinofikátory - pneumatické lisy - mlýnkoodstopkovače - filtry, stabilizace - čerpadla - Barikové sudy - lahvovací linky - rosiče a mnoho dalšího. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Hodoníně U Elektrárny. Kompletní nabídku výrobků naleznete na webových stránkách.


Granulační linky Chrudim - Tebis řídící systém granulační linky

Granulační linky Chrudim - Tebis řídící systém granulační linky

TAURUS, s.r.o., Chrudim Náš výrobní program zahrnuje granulační linky, které jsou schopné jednoduše zpracovávat materiál jako je krmivo pro zvířata, piliny a další typy biomasy, kompost, organická hnojiva, otruby a směsi obilovin, semena řepky a řepné řízky, alfaalfa, sláma, seno, papír, plasty, odpady a chemické produkty. Granulační lisy jsou osazeny řídícím systémem Tebis, které mají pohon s příkonem 7,5 kW až 400 kW. Jsou řízeny operátorským panelem s dotykovou obrazovkou. Granulační linky umožňují vizualizaci chodu strojů, detekce poruch a jiné další provozní hodnoty. Dále jsou operační panely schopné ovládání, a to i ve zcela automatickém režimu.


Profesionální výrobky pro potravinářský průmysl - kvalitní nože a pily

Profesionální výrobky pro potravinářský průmysl - kvalitní nože a pily

Právě pro potravinářský průmysl je možné využít našich kvalitních pilových pásů i nožů na potraviny, které Vám ušetří spoustu času a námahy. Dbáme především na spokojenost našich zákazníků a proto se snažíme splnit veškeré Vaše požadavky a svou práci odvádět opravdu kvalitně! Náš odborně proškolený personál Vám rád zodpoví Vaše dotazy a vybere s Vámi takovou variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat!


Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Jsme předními výrobci komponentů do strojů, výroba strojů na zpracování potravin je naším hlavním výrobním oborem. Zaměření naší firmy: Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace Roboty pro dopřádací stroje v textilních linkách Navíjecí zařízení pro linky na výrobu umělých vláken Dopravní systémy pro textilní linky na výrobu a zpracování příze Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace Pro více informací kontaktujte naší firmu Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Prodej použitých, repasovaných strojů, opravy, repase drtičů, nožových mlýnů

Prodej použitých, repasovaných strojů, opravy, repase drtičů, nožových mlýnů

Divize MARCUS firmy REMIVA s.r.o. Chropyně zajišťuje prodej použitých, repasovaných strojů na recyklaci plastů a provádí opravy, repase drtičů, nožových mlýnů i menších granulačních linek. Aktuálně k prodeji: -Nožový mlýn Moser, Rapid, Rapid GK 2645, Dreher S42 – 65 GH -Extrudery - granulační linky -Skladová sila pro granuláty či jiné sypké hmoty. Bližší informace a technické specifikace získáte přímo na našem webu.