Zníženie energetickej náročnosti MŠ Hurbanova 247/5 – mesto Bytča

Zníženie energetickej náročnosti MŠ Hurbanova 247/5 – mesto Bytča

zníženie energetickej náročnosti Materskej školy Hurbanova 247/5 v meste Bytča. Projekt rieši zateplenie obvodového plášťa, zateplenie striech, nové ďažďové žľaby a zvody, nové vonkajšie oplechovania, parapety a vetracie mriežky, nové podlahy na schodiskách pri vstupoch, výmenu dverí a okien, nový okapový chodník a bleskozvod.
Podrobný opis predmetu obstarávania je uvedený v projektovej dokumentácii.
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2017 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Bytča

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
644 137 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Bytča

Zadavatel IČ:
00321192

Zadavatel ulice:
Námestie SR 1/1

Zadavatel PSČ:
014 38

Zadavatel obec:
Bytča

Kontaktní osoba:
Ing. Alexandra Tomíková

Zadavatel telefon:
+421 911 189 460

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastová, střešní i hliníková okna jsou důležitá pro váš byt i dům

Plastová, střešní i hliníková okna jsou důležitá pro váš byt i dům

Jsme autorizovaným zastoupením společnosti RI okna, která je jedním z nejstarších a největších výrobců plastových oken a hliníkových oken a dveří. V naší nabídce najdete střešní okna, hliníková i plastová okna, dřevěná eurookna, ale také dveře, parapety či žaluzie a rolety. Volba oken je při stavbě či rekonstrukci domu, bytu nebo panelového domu velmi důležitá. Odvíjí se od ní nejen vzhled budov, ale například i budoucí náklady na energie. Je třeba volit rozumně a informovat se o výhodách i nevýhodách střešních oken, hliníkových, dřevěných i plastových oken. S tím vám pomohou naši odborní prodejci ve vzorkové prodejně plastových oken a dveří v Prostějově či na obchodní pobočce v Olomouci. V našem sortimentu najdete: - hliníková okna - parapety - žaluzie a rolety - plastová okna - sítě proti hmyzu - posuvné systémy dveří - interiérové dveře - dřevěná eurookna - plastová a dřevěná střešní okna s těsnícím lemováním - markýzy, rolety, žaluzie a moskytiéry ke střešním oknům - tubusové světlovody - dekorativní stínící technika - předokenní rolety a žaluzie Od společnosti MKA service Olomouc se vám vždy dostane kompletních spolehlivých služeb, které zahrnují vybourání starých oken, dopravu a zasazení nových plastových, hliníkových či dřevěných oken, a dokonce i zednické zapravení a montáž doplňků, jako jsou např. parapety či sítě proti hmyzu. Díky nám se o svá nová okna nemusíte téměř vůbec starat. Stačí si vybrat a pak už si vše jen zkontrolovat a převzít hotovou zakázku. Jsme si jistí, že s naší prací budete spokojeni. Dáváme si na ní totiž záležet.


Kvalitní plastové vchodové dveře – moderní řešení s bezpečnostními prvky

Kvalitní plastové vchodové dveře – moderní řešení s bezpečnostními prvky

Uvažujete o výměně svých stávajících vchodových dveří za nové? U firmy BOHEMIO CZ, s.r.o. si jistě vyberete ty pravé. Klademe velký důraz nejen na kvalitu dveří, ale také na design. Zásluhou kombinace kvalitních materiálů a moderních postupů vyhotovení jsou pak dveře pevné a odolné povětrnostním vlivům. Montáž lze realizovat do obchodních center, průmyslových objektů, kanceláří a rodinné či bytové domy nejsou výjimkou. Pro lepší stabilitu Vašich dveří používáme masivní kovové výztuhy a svařujeme rohové spoje. Pro vysokou tepelnou izolaci dáváme dvoje těsnění a dveřní práh s přerušeným tepelným mostem. Navíc dveře opatřujeme bezpečnostním kováním, jako ochranu proti vniknutí z venku. Vybrat si můžete hned ze dvou typů plastových vchodových dveří a to BOHEMIO Premium a BOHEMIO Top Energy. Cenovou nabídku Vám vyhotovíme zcela zdarma. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš web.


Plastová okna Zlín -kvalitní výroba a profesionální montáž

Plastová okna Zlín -kvalitní výroba a profesionální montáž

Přemýšlíte o koupi nových plastových oken? Chcete okna, které Vám vydrží a které splní Vaše požadavky a představy? Pokud instalujete nová okna, tak potřebujete, aby splňovaly důležité parametry a funkce. Moderní plastové okno musí mít: -vynikající tepelnou, zvukovou a vzduchovou izolaci -statickou a dynamickou odolnost proti zatížení větrem -vysoké bezpečností funkce -estetické požadavky a další.. Společnost Perymont Vám poskytne širokou nabídku plastových oken od výrobce českého i zahraničního trhu. Naše okna Vám splní všechny potřebné funkce, protože ověřená značka a spokojení zákazníci jsou naší zárukou kvality a Vaší spokojenosti. Pomůžeme Vám vybrat mezi více typy oken, podle jejich vlastností. -Slovaktual BASIC -Slovaktual STANDARD OL, OL+ -Slovaktual PASIV CL -Slovaktual PASIV HL. Všechny naše okna disponují vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, které Vám sníží náklady na vytápění, sníží hluk i nežádoucí průnik zápachu. Tvrdost a odolnost skla Vám zajistí klidný a spokojený spánek s pocitem bezpečí.


Rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiéru za výhodné ceny

Rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiéru za výhodné ceny

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny a hledáte firmu, která dokáže kvalitně a spolehlivě zrealizovat Vaše představy? Pak jste na správném místě! Stavební firma M+M, působící ve zlínském kraji již přes 20 let, Vám nabízí veškeré služby spojené s rekonstrukcí bytového jádra, koupelny či celého interiéru - zaměření - návrh dispozice řešení dle Vašich požadavků - bourací a stavební práce - výběr a pokládka obkladů, dlažby - dodávka, montáž sociálního zařízení - výroba koupelnového nábytku na zakázku - montáž dveří - vodoinstalace, elektroinstalace - topenářské práce - podlahářské, malířské práce - cenová kalkulace - odvoz suti, úklidové práce - záruka 36 měsíců Aby realizace Vaší koupelny či interiéru proběhla co možná nejrychleji a nejkomplexněji, specializuje se firma M+M na zakázkovou výrobu nábytku ve vlastní stolárně. Spolu s dodávkou a montáží vyrobeného nábytku i spotřebičů Vám tak poskytne realizaci celého díla a ušetří nejen Váš čas, ale i starosti. Neváhejte a obraťte se na společnost M+M ve Zlíně, jejíž bohaté zkušenosti a profesionální přístup jsou zárukou kvality a Vaší spokojenosti!


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Výroba, dodávka a montáž kvalitních plastových oken z  REHAU-profilů

Výroba, dodávka a montáž kvalitních plastových oken z REHAU-profilů

Hledáte-li plastová okna, která by splňovala všechny vaše jak funkční, tak estetické požadavky, navštivte prodejnu IVAPLAST v Ivančicích na Brněnsku. Naleznete zde plastová okna z REHAU-profilu, která zamezují úniku tepla a disponují skvělou protihlukovou izolací. Co se týče barevného provedení plastových oken, naši zákazníci si mohou vybírat z mnoha barevných odstínů, včetně imitací dřeva. Samotná plastová okna z REHAU-profilu jsou dostupná ve třech variantách: - Standard Classic, která propouští více světla díky nižšímu rámu a splňují všechny požadované tepelněizolační vlastnosti - Synego plastová okna, která jsou vhodná pro pasivní a nízkoeergetické domy - Geneo plastová okna, jejichž konstrukce s technologií RAU-FIPRO nepotřebuje vyztužovat ocelí a navíc jsou vhodná i pro pasivní a nízkoenergetické domy