Dodávka hydraulického lisu včetně příslušenství

Dodávka hydraulického lisu včetně příslušenství

Předmětem výběrového řízení je dodávka hydraulického lisu včetně příslušenství, balení, dopravy, instalace, zprovoznění a zaškolení obsluhy v sídle zadavatele. Zadavatel neumožňuje dílčí plnění.
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2017 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Tachov

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.10.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Zadavatel IČ:
25224671

Zadavatel ulice:
Vysočany 54

Zadavatel PSČ:
348 02

Zadavatel obec:
Bor

Kontaktní osoba:
Lubomír Ficián

Zadavatel telefon:
+420 374 702 192


Zadavatel web:
http://www.scherdel.com

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42636100-4
Hydraulické lisy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly pro strojírenský průmysl - kvalitní systémy hydrauliky a pneumatik

Náhradní díly pro strojírenský průmysl - kvalitní systémy hydrauliky a pneumatik

Firma Ekosys, s.r.o. s dvacetiletými zkušenostmi v oboru prověřily naši kvalitu i důvěryhodnost. Kromě výroby zařízení přímo na míru poskytujeme také technické poradenství. Postaráme se o návrhy, technické řešení, samotnou instalaci, ale také poprodejní servis. Vše pro vaše maximální pohodlí. Zároveň nabízíme náhradní díly za zajímavé ceny: - hydromotory - čerpadla, hydrogenerátory, pumpy - akumulátory - kompresory - rozvaděče - filtry - armatury - ventily - potrubí - hadice - spojky - šroubení - příruby - kompenzátory - manometry - tlakové spínače. Navštivte nás a poznejte výhodu naši spolupráce!


Servis pro hydraulické jeřáby - hydraulické ruce Praha - značek Palfinger, FASSI, HMF, HIAB

Servis pro hydraulické jeřáby - hydraulické ruce Praha - značek Palfinger, FASSI, HMF, HIAB

Záruční a pozáruční servis pro hydraulické jeřáby a hydraulické ruce značek Palfinger, FASSI, HMF nabízí autorizované pracoviště CH + S servis, s.r.o. z Prahy. Nabízíme kvalitní servis včetně dodání náhradních dílů v rychlém termínu pro minimální odstávku vašeho vozu, kvalitně vyškolený personál, profesionální přístup. Vzhledem k povaze práce hydraulických jeřábů a hydraulických rukou dodržujeme veškeré montážní a servisní postupy pro zachování naprosté bezpečnosti při manipulací s touto technikou. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte kontaktovat CH + S servis, s.r.o.


Výroba, oprava, odborné repase hydraulických zvedáků, heverů

Výroba, oprava, odborné repase hydraulických zvedáků, heverů

Namáhání hydraulických zvedáků je velké. Dříve nebo později dojde k opotřebení. Společnost OHS - hydraulika s.r.o. se zabývá nejen výrobou nových hydraulických zvedáků v široké škále nosnosti, ale také provádí opravy a odborné repase zvedáků. Poskytujeme pravidelný servis válců i zvedáků a heverů. Dále také vyrábíme hydraulické válce a jiná hydraulická zařízení a součásti. Provádíme také soustružnické práce, opravy paletovacích vozíků či kovovýrobu. Ve společnosti OHS – hydraulika s.r.o. máme profesionální tým, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti hydraulických zařízení.


Bazar hydraulické techniky Praha – aktuální nabídka za příznivé ceny

Bazar hydraulické techniky Praha – aktuální nabídka za příznivé ceny

Potřebujete pro své podnikání nákladní vozidla a hydraulickou techniku, ale nemůžete si dovolit investovat do nových strojů? Řešením je nabídka bazaru hydraulické techniky u společnosti CH + S servis, s.r.o. z Prahy. Bazarová vozidla jsou za příznivou cenu a v jejich popisu na stránkách společnosti naleznete údaje o počtu najetých kilometrů, provozní hmotnosti, maximálním výkonu a příslušenství, které je možně dokoupit. Jedná se především o nosiče kontejnerů, sklápěčky, vanové a skladové kontejnery nebo vidle na cihly. Zaujala Vás nabídka bazarové hydraulické techniky za výhodné ceny? Pak své dotazy směřujte na společnost CH + S servis, s.r.o.


Dílenské a hydraulické lisy s rámy ve tvaru C, O nebo sloupové

Dílenské a hydraulické lisy s rámy ve tvaru C, O nebo sloupové

Nejžádanější dílenské a hydraulické lisy seženete u firmy PRESSHYDRAULIKA, s.r.o. V Bohumíně a okolí zajistíme kompletní dodávky hydraulických lisů pro ohýbání, rovnání, lisování kovů a plastů dle přání a potřeb zákazníka. Kvalitní hydraulické lisy máme s rám ve tvaru C, O nebo sloupové. S našimi hydraulickými lisy lze tvarovat i kovové materiály, mají dostatečně velkou lisovací sílu a regulovanou dobu lisování. Mezi produkty naleznete také speciální lisy, které jsou určeny pro zpracování keramických materiálů či plastů. Dodáváme tyto hydraulické lisy: - hlubokotažné - dílenské - stolní - speciální. Všechny naše hydraulické lisy jsou výkonné, kvalitní a vhodné pro: - hluboké tažení - lisování - stříhání - děrování - rovnání - ohýbání za studena - ostatní tvářecí prace.


Opravy hydraulických válců Praha – záruční i pozáruční servis

Opravy hydraulických válců Praha – záruční i pozáruční servis

Má Váš nákladní automobil závadu, která si žádá odbornou opravu hydraulických válců? Pak neváhejte a kontaktujte společnost. CH + S servis, s.r.o. z Prahy. Vyškolení mechanici v naší profesionálně vybavené dílně provedou záruční o pozáruční opravu hydraulických válců v krátkém termínu pro minimalizaci odstávky Vašeho stroje. Zajišťujeme také ostatní opravy hydraulické techniky, jsme autorizované pracoviště pro montáže a opravy hydraulických nakládacích jeřábů a ostatních zařízení včetně kompletní dodávky náhradních dílů. Poruchu hydraulických válů odstraní rychle v CH + S servis, s.r.o.