Dodávka komponent do směrovačů páteřní komunikační síťové infrastruktury Alcatel Lucent/Nokia

Dodávka komponent do směrovačů páteřní komunikační síťové infrastruktury Alcatel Lucent/Nokia

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka komponent - sestav kombinovaných 100GE/40GE rozšiřujících rozhraní do směrovačů Alcatel-Lucent 7750 SR-12e v uzlech sítě CESNET2 "Brno_1" a "Ostrava" pro povýšení připojení těchto směrovačů do 100GE páteřní sítě. Cílem povýšení je umožnění připojování účastníků e-infrastruktury CESNET vyššími přenosovými kapacitami. Povýšení taktéž umožní mimo jiné vysokorychlostní přístup k evropské výzkumné infrastruktuře GÉANT a rozšíření možností L2/L3 VPN služeb. Součástí předmětu plnění zakázky je poskytnutí souvisejících služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2017 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
CESNET, zájmové sdružení právnických osob

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
10.10.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
CESNET, zájmové sdružení právnických osob

Zadavatel IČ:
63839172

Zadavatel ulice:
Zikova 1903/4

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Vojtěch Široký

Zadavatel telefon:
+420 234 680 216

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cesnet.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Pokud sháníte třífázový přímý statický elektroměr typ, obraťte se na společnost DK-ELVIS s.r.o., která prodává třífázový statický elektroměr ETS41A1, který je určen pro měření odebrané činné kumulované elektrické energie ve čtyřvodičové třífázové rozvodné síti v přímém zapojení do 65A. Elektroměr ETS41A1, ověřený dle MID, je vybaven elektromechanickým číselníkem, jenž registruje kumulovanou elektrickou energii. Indikace měření je signalizována kalibrační LED, přičemž četnost impulzů odpovídá měřenému výkonu. Pro další zpracování elektrických pulzů v informačních a regulačních systémech podnikové energetiky je elektroměr vybaven komunikačním výstupem S0 s dálkovým přenosem, monitoringem a regulací. Mechanická konstrukce elektroměru navíc umožňuje montáž na lištu DIN 35mm či na standardní elektroměrový kříž. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, je pro Vás společnost DK-ELVIS s.r.o jako přední dodavatel elektroměrů tou nejlepší volbou!


Přípojkové skříně Rokycany

Přípojkové skříně Rokycany

Stavíte a sháníte kvalitní přípojkové skříně, Pak budete jistě spokojeni s nabídkou společnosti Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o. Nabízíme velký výběr přípojkových skříní pro smyčkové připojení zemním kabelem (PPS) nebo koncové připojení kabelem (PS). Přípojkové skříně u nás seženete jako vestavné, v pilíři i na sokl. Jejich předností je nízká pořizovací cena, robustní provedení, bezúdržbovost, kvalitní provedení a záruka 3 roky. Pokud máte k nabídce jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit přímo na Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o.


Elektroměrové rozvaděče Rokycany

Elektroměrové rozvaděče Rokycany

Elektroměrové rozvaděče společnosti Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o. slouží převážně k měření spotřeby energií do bytů, domů, panelových domů, prostornějších objektů. Elektroměrové rozvaděče jsou nabízeny v několika provedeních. Tedy jak vestavné elektroměrové rozváděče, tak jako samostatné pilíře nebo skříňky s uchycením na stěnu nebo stožár. Po technické stránce je rozlišujeme na elektroměrové rozvaděče pro přímé (do 80A) a nepřímé měření (nad 80A). V obou případech máme kompletní nabídku a řešení na míru. Elektroměrové rozvaděče od Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o. jsou určené pro standardní distribuční sítě.


Carling Technologies (jističe) určené pro náročné aplikace

Carling Technologies (jističe) určené pro náročné aplikace

Širokou nabídku kvalitních jističů, tlačítek a spínačů určených pro náročné aplikace jako jsou Automotive, Transportation, Marine, Telecom, Military nabízí zákazníkům od prověřeného výrobce Carling Technologies společnost VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. se sídlem ve Zruči, specialista na dodávky elektronických a elektromechanických součástek průmyslové elektroniky. Pokud Vás nabídka jističů Carling Technologies zaujala, neváhejte se o podrobnostech informovat u společnosti VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.


Výrobce nízkonapěťové transformátory

Výrobce nízkonapěťové transformátory

Přístrojový transformátor proudu CLT 20 a CLH 60 je určen pro měření a jištění ve vnitřních rozvodných zařízení nízkého napětí s nejvyšším napětím soustavy 0,72 kV. Produktová řada transformátorů nízkého napětí CLH 40 je složena ze tří základních modifikacích: -CLH40.1 CLH40.2 a CLH40.3 U všech tří modifikací lze provést odbočky na sekundárním vinutím a tím zvýšit univerzálnost přístrojového transformátoru proudu. Lze vyrobit až dvě odbočky sekundárního vinutí. Dále průvlekový součtový přístrojový transformátor proudu CTR-1 je určen k jištění rozvodných zařízení vn vnitřního provedení. Dělená trafa na rozvodnici a dělená trafa na kabel. Průchodkový transformátor proudu sčítací TZLMA-1-1. Transformátor je určen pro montáž do kompletních rozvodných zařízení (KRZ) do 0,66 kV a vyhovuje normě GOST 12.2.007.0-75.


Elektroinstalační materiál MOWION – zásuvky, rámečky, schodišťové vypínače – e-shop

Elektroinstalační materiál MOWION – zásuvky, rámečky, schodišťové vypínače – e-shop

Společnost Kanlux pro Vás připravila elektroinstalační materiál nové značky MOWION, inspirovaný pohybem, který se vyznačuje vysokou kvalitou materiálu, na čemž si Kanlux zakládá. Produkty – zásuvky, rámečky, vypínače - jsou vyrobeny v různých barvách, které si sami můžete nakombinovat a tím mít jistotu, že se budou skvěle hodit do Vašeho interiéru. Vybírat můžete z těchto řad produktů: LOGI – Vestavěný systém do zdi – hodí se do veřejných a komerčních i obytných prostor. Ve čtyřech barvách, které lze mezi sebou kombinovat. DOMO – Tato řada je určena především do interiérů domácností – barevné vnitřní rámečky jsou vyměnitelné a poskytují možnost si s prostorem vyhrát a doladit barvy interiéru a dodat Vašemu prostoru jedinečnou atmosféru. BIURO – Řada určena do administrativních budov a kanceláří . V bílé elegantní barvě. TEKNO – Řada, která se používá na povrch a je tedy určena pro exteriéry – výrobky jsou odolné proti prachu a vodě. Navštivte náš e-shop a začněte si hrát ...