Poptávám náhradní díl na vrtačku značky Extol

Poptávám náhradní díl na vrtačku značky Extol

Poptávám vypínač s regulací na vrtačku Extol craft 401113.
Poptávka byla vložena dne:
12.09.2017 07:55

Platnost poptávky:
12.10.2017 07:40

Kontaktní osoba:
Cholasta

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 808 591

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop - Prodej autonabíječky klasické i automatické. Svářečky značky SIL.

Eshop - Prodej autonabíječky klasické i automatické. Svářečky značky SIL.

V našem internetovém obchodě MITERAL naleznete autonabíječky značka DECA a svářečky značky SIL. Vybrat si můžete: -Deca MACH 119 Nabíječka 12V / 4A Nabíjí: klasické olověné údržbové baterie a baterie se sníženou údržbou. -Deca MATIC 116 Nabíječka 12V / 4A Automat Plně automatická nabíječka s řízeným provozem. Nabíjí: universální použití i pro moderní autobaterie – AGM, GEL, atd. -Deca SM 1236 Plně automatická - invertorová nabíječka řízená mikroprocesorem Nabíjí: universální použití i pro bezúdržbové baterie – AGM, GEL, atd. -Deca SM 1270 Plně automatická invertorová nabíječka řízená mikroprocesorem Nabíjí: universální použití i pro bezúdržbové baterie – AGM, GEL, atd. Dále pak svářečky: -Značka SIL 313 Svářečka + KUFR + kabely Svářečka el. obloukem MMA = obalené elektrody a TIG, invertorová technika -SIL 415 Svářečka Invertor + KABELY svářecí + KUFR -stejnosměrný výstupní proud s plynulou regulací, svařuje BAZICKÉ elektrody -je ideální pro každého, kdo vyžaduje jemnost procesu TIG -HOT START vestavěný "hot start" pro snadné zapálení elektrody zvýšením proudu -ANTI-STICK zabrání přilepení elektrody snížením proudu. Vyloučí se její přehřátí, propálení i tenkého plechu -ARC FORCE přidává proud vzhledem k délce oblouku při svařování. Zvyšuje penetraci - hloubku sváru = zlepšení mechanických vlastností svarových spojů.


Kvalitní řezací technika a nářadí pro obkladače, prodej, dodávka,  Brno

Kvalitní řezací technika a nářadí pro obkladače, prodej, dodávka, Brno

Jste profesionální obkladač a hodila by se Vám nová řezací technika? V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma F.M. PRACOS, spol. s r.o., působí v Brně a mimo další dodává také řezací techniku a nářadí pro obkladače. Dodáváme nářadí RUBI, které je vhodné pro profesionální obkladače. Jsme Vám schopni do týdne dodat řezačky, stolní pily, řezací diamantová kolečka, vrtací nástroje na obklady, lamačky a další nástroje. Řezačky RUBI jsou velice kvalitní, proto dáváme na tyto řezačky záruku 5 let. Nevíce prodávány jsou řezačky RUBI - TR 600-S, TI 75-S, TI 93-S, TX 900-N + kufr. Dodáváme také diamantové kotouče na keramiku CER 200 až CEV 350, dále u nás seženete i diamantové kotouče na porcelán a sklo. Prodáváme také stolní pily a brusky na beton. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Prodej souprava nářadí 100ks, ALU kufr. Pro údržbářské práce, v průmyslu i autoopravárenství.

Prodej souprava nářadí 100ks, ALU kufr. Pro údržbářské práce, v průmyslu i autoopravárenství.

Profesionální nářadí v jednom kufříku s možností samostatné kazety, pro další nářadí. Firma PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. prodává souprava nářadí na svém eshopu a taky si ji můžete zakoupit na prodejně v Brně. Gola sada 1/4" + 3/8" s metrickými nástavci 4 - 24mm a příslušenství všechno uloženo v ALU kufru. -1/4" + 3/8" gola souprava v samostatné kazetě -další volný prostor na další nářadí ve spodní části kufru. Kvalitní výrobky pro všestranné využití zejména pro základní údržbářské práce, v průmyslu i autoopravárenství. Za tuto cenu ji koupíte od 07.05.2018 do 02.09.2018 nebo do vyprodání zásob!


Půjčovna nářadí, mechanizace, techniky Veselí nad Moravou, Brumov

Půjčovna nářadí, mechanizace, techniky Veselí nad Moravou, Brumov

Sháníte nářadí, mechanizaci či hutní techniku, ale nechce se Vám investovat do jejich koupě? Obraťte se na společnost Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. se sídlem ve Veselí nad Moravou. Rádi Vám pronajmeme: - vibrační desky, válce, pěchy - řezačky asfaltu - svářecí a teplovzdušné agregáty - kompresory - ruční, elektrická a pneumatická kladiva - pily a brusky - vrtačky - čerpadla - zahradní techniku - stavební mechanizaci a stroje Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše webové stránky.


Tyčová lisovačka - radiální lis pro výrobu lisovaných spojení v malých prostorech

Tyčová lisovačka - radiální lis pro výrobu lisovaných spojení v malých prostorech

Výroba lisovaných spojení často probíhá v malých a stísněných prostorech, do kterých se pomocí běžných radiálních lisů jen velmi těžko dostává. Tuto připomínku zákazníků vyslyšela společnost REMS, německý výrobce profesionálního nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře. Přichází proto na trh s novinkou - tyčovou lisovačkou REMS Mini-Press 22 V ACC, se kterou se dostanete prakticky do jakýchkoliv prostorů a můžete pohodlně vyrábět lisovaná spojení. Technicky se jedná o stejný přístroj jako byl původní akumulátorový radiální lis REMS Mini Press ACC, nicméně velkou výhodou je jeho tvar a rozměry, vyrobené na přání zákazníků. Pokud tedy řešíte problém jak vyrobit lisovaná spojení ve stísněných prostorech, obraťte se na firmu REMS a pořiďte si tyčovou lisovačku - super lehkou, super malou, super padnoucí do ruky a super rychlou!


Prodej i servis elektrického i AKU nářadí značky Milwaukee - brusky, vrtačky, šroubováky

Prodej i servis elektrického i AKU nářadí značky Milwaukee - brusky, vrtačky, šroubováky

Toužíte mít v dílně nářadí, na které je spolehnutí a opravdu kvalitní? Společnost Lixus Technik s.r.o. se zabývá prodejem a servisem elektrického i AKU nářadí Milwaukee. Neváhejte navštívit náš e-shop nebo vzorkovou prodejnu, kde si jistě vyberete, protože nabídka sortimentu je opravdu bohatá, máme nejširší sortiment Milwaukee nářadí na severní Moravě. Naleznete u nás: - profesionální elektrické a akumulátorové nářadí - brusky - pily - vrtačky - frézy - šroubováky - kombinovaná i bourací kladiva - svítilny - stavební vysavače - prostřihávače a nůžky kovu. Mezi naše přednosti patří spolehlivé a rychlé dodání nářadí té nejlepší kvality, proto se přidejte k našim spokojeným a stálým zákazníkům!