Poptávám vchodové plastové dveře

Poptávám vchodové plastové dveře

Poptávám vchodové plastové dvojkřídlé dveře 2300x1400. Zvenku zlatý dub, uvnitř bílé, obojí křídla otevírací a levé na kliku. Ve dveřích prosklený světlík.
Poptávka byla vložena dne:
12.09.2017 07:51

Platnost poptávky:
12.10.2017 07:38

Kontaktní osoba:
Vašíčková Blanka

Kontaktní email:

Předpokládaná cena:
20 000 Kč

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových a střešních oken z vysoce kvalitních profilů

Výroba plastových a střešních oken z vysoce kvalitních profilů

Sháníte-li v oblasti Brna firmu, která vyrábí a instaluje plastová okna i střešní okna z vysoce kvalitních profilů, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Nabízíme plastová okna z vysoce kvalitních profilů REHAU a střešní okna ROTO, které je možno si objednat i v dřevěném provedení. Stará okna demontuje bez jakéhokoliv poškození fasády a nová okna nainstalujeme včetně zednických prací a objednaného příslušenství. Výrobky dovezeme až na místo a vzniklý odpad samozřejmě odvezeme. Naše okna disponují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Zaměříme, rádi poradíme a cenovou nabídku vypracujeme ZDARMA. Více informací naleznete na našich www.


Kvalitní plastové vchodové dveře – moderní řešení s bezpečnostními prvky

Kvalitní plastové vchodové dveře – moderní řešení s bezpečnostními prvky

Uvažujete o výměně svých stávajících vchodových dveří za nové? U firmy BOHEMIO CZ, s.r.o. si jistě vyberete ty pravé. Klademe velký důraz nejen na kvalitu dveří, ale také na design. Zásluhou kombinace kvalitních materiálů a moderních postupů vyhotovení jsou pak dveře pevné a odolné povětrnostním vlivům. Montáž lze realizovat do obchodních center, průmyslových objektů, kanceláří a rodinné či bytové domy nejsou výjimkou. Pro lepší stabilitu Vašich dveří používáme masivní kovové výztuhy a svařujeme rohové spoje. Pro vysokou tepelnou izolaci dáváme dvoje těsnění a dveřní práh s přerušeným tepelným mostem. Navíc dveře opatřujeme bezpečnostním kováním, jako ochranu proti vniknutí z venku. Vybrat si můžete hned ze dvou typů plastových vchodových dveří a to BOHEMIO Premium a BOHEMIO Top Energy. Cenovou nabídku Vám vyhotovíme zcela zdarma. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš web.


Výroba, dodávka a montáž kvalitních plastových oken z  REHAU-profilů

Výroba, dodávka a montáž kvalitních plastových oken z REHAU-profilů

Hledáte-li plastová okna, která by splňovala všechny vaše jak funkční, tak estetické požadavky, navštivte prodejnu IVAPLAST v Ivančicích na Brněnsku. Naleznete zde plastová okna z REHAU-profilu, která zamezují úniku tepla a disponují skvělou protihlukovou izolací. Co se týče barevného provedení plastových oken, naši zákazníci si mohou vybírat z mnoha barevných odstínů, včetně imitací dřeva. Samotná plastová okna z REHAU-profilu jsou dostupná ve třech variantách: - Standard Classic, která propouští více světla díky nižšímu rámu a splňují všechny požadované tepelněizolační vlastnosti - Synego plastová okna, která jsou vhodná pro pasivní a nízkoeergetické domy - Geneo plastová okna, jejichž konstrukce s technologií RAU-FIPRO nepotřebuje vyztužovat ocelí a navíc jsou vhodná i pro pasivní a nízkoenergetické domy


Plastová, střešní i hliníková okna jsou důležitá pro váš byt i dům

Plastová, střešní i hliníková okna jsou důležitá pro váš byt i dům

Jsme autorizovaným zastoupením společnosti RI okna, která je jedním z nejstarších a největších výrobců plastových oken a hliníkových oken a dveří. V naší nabídce najdete střešní okna, hliníková i plastová okna, dřevěná eurookna, ale také dveře, parapety či žaluzie a rolety. Volba oken je při stavbě či rekonstrukci domu, bytu nebo panelového domu velmi důležitá. Odvíjí se od ní nejen vzhled budov, ale například i budoucí náklady na energie. Je třeba volit rozumně a informovat se o výhodách i nevýhodách střešních oken, hliníkových, dřevěných i plastových oken. S tím vám pomohou naši odborní prodejci ve vzorkové prodejně plastových oken a dveří v Prostějově či na obchodní pobočce v Olomouci. V našem sortimentu najdete: - hliníková okna - parapety - žaluzie a rolety - plastová okna - sítě proti hmyzu - posuvné systémy dveří - interiérové dveře - dřevěná eurookna - plastová a dřevěná střešní okna s těsnícím lemováním - markýzy, rolety, žaluzie a moskytiéry ke střešním oknům - tubusové světlovody - dekorativní stínící technika - předokenní rolety a žaluzie Od společnosti MKA service Olomouc se vám vždy dostane kompletních spolehlivých služeb, které zahrnují vybourání starých oken, dopravu a zasazení nových plastových, hliníkových či dřevěných oken, a dokonce i zednické zapravení a montáž doplňků, jako jsou např. parapety či sítě proti hmyzu. Díky nám se o svá nová okna nemusíte téměř vůbec starat. Stačí si vybrat a pak už si vše jen zkontrolovat a převzít hotovou zakázku. Jsme si jistí, že s naší prací budete spokojeni. Dáváme si na ní totiž záležet.


Plastová okna Zlín -kvalitní výroba a profesionální montáž

Plastová okna Zlín -kvalitní výroba a profesionální montáž

Přemýšlíte o koupi nových plastových oken? Chcete okna, které Vám vydrží a které splní Vaše požadavky a představy? Pokud instalujete nová okna, tak potřebujete, aby splňovaly důležité parametry a funkce. Moderní plastové okno musí mít: -vynikající tepelnou, zvukovou a vzduchovou izolaci -statickou a dynamickou odolnost proti zatížení větrem -vysoké bezpečností funkce -estetické požadavky a další.. Společnost Perymont Vám poskytne širokou nabídku plastových oken od výrobce českého i zahraničního trhu. Naše okna Vám splní všechny potřebné funkce, protože ověřená značka a spokojení zákazníci jsou naší zárukou kvality a Vaší spokojenosti. Pomůžeme Vám vybrat mezi více typy oken, podle jejich vlastností. -Slovaktual BASIC -Slovaktual STANDARD OL, OL+ -Slovaktual PASIV CL -Slovaktual PASIV HL. Všechny naše okna disponují vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, které Vám sníží náklady na vytápění, sníží hluk i nežádoucí průnik zápachu. Tvrdost a odolnost skla Vám zajistí klidný a spokojený spánek s pocitem bezpečí.


Plastová okna, dveře značek GEALAN, TROCAL montáž, servis a prodej příslušenství Praha

Plastová okna, dveře značek GEALAN, TROCAL montáž, servis a prodej příslušenství Praha

Jsou okna na Vašem domě zastaralá? Uniká Vašimi okny a dveřmi teplo? Stavíte nový dům? Pak jistě oceníte nabídku montáže a servisu plastových oken a dveří společnosti Jumar s.r.o. z Prahy. Plastová okna a dveře nabízíme pouze od prověřených českých výrobců kvalitních značek GEALAN a TROCAL ve variantě s trojitým nebo dvojitým těsněním v rámu oken a se zasklením dvojskly či trojskly. Díky této nabídce pokryjeme poptávky a nároky všech zákazníků. Součástí našich služeb je montáž, servis a možnost nákupu příslušenství jako jsou žaluzie nebo sítě proti hmyzu. Více informací o nabídce montáže a servisu plastových oken a dveří značek GEALAN a TROCAL žádejte u společnosti Jumar s.r.o.