Poptávám průhledné rolety na terasu

Poptávám průhledné rolety na terasu

Poptávám průhledné rolety na terasu o rozměrech š, v 2130x1195, 1890x1175, 2222x1070, 1375x2190. Jedná se o domek s terasou na Zdíkově okres Prachatice. Prosila bycho předběžnou cenovou nabídku popř. termín realizace.
Poptávka byla vložena dne:
11.09.2017 10:23

Platnost poptávky:
11.10.2017 07:04

Kontaktní osoba:
Irena Adámková

Kontaktní email:

Okres:
Prachatice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Praktický moderní doplněk pro Váš dům – markýzy výsuvné, výklopné, fasádní i volně stojící

Praktický moderní doplněk pro Váš dům – markýzy výsuvné, výklopné, fasádní i volně stojící

Pokud máte terasu, zahrádku, balkón nebo obchůdek, jistě si nedovede horké slunečné léto představit bez markýzy, která Vám vytvoří příjemný stín a chládek. Markýzy nejsou jen praktické, ale tvoří i moderní architektonický doplněk pro Váš dům. Využijí je i majitelé obchodů a restaurací pro zastínění výloh a zahrádek. Díky širokému výběru barev a látek se markýza promění v designový prvek domu, který zpříjemní atmosféru v interiéru při slunečním svitu. Specialisté ze společnosti 1A TRADE, s.r.o. se Vám postarají o montáž markýzy dle Vašich potřeb v Brně a Brně-venkově. Markýzy dělíme na čtyři typy: - Markýzy výsuvné – jednoduché ovládání - Markýzy výklopné – používají se především na zastínění výkladních skříní, vchodů a oken na historických budovách nebo pro stínění oken a balkónů - Markýzy fasádní – máme velký výběr typů - Markýzy samostatně stojící – elegantní řešení pro zahrady a zahrádky


Skleněné markýzy jsou moderní a zároveň praktické - Praha

Skleněné markýzy jsou moderní a zároveň praktické - Praha

Proto je využíváno k výrobě mnoha produktů, jako jsou různá designová schodiště, zábradlí, stěny, obklady, dveře i nábytek. Sklo zkrátka vypadá dobře, není náročné na údržbu a perfektně plní své funkce. Oblíbeným a žádaným zbožím jsou právě i skleněné markýzy. Ty vám s radostí vyrobíme ve sklenářství ACERA SKLO. Díky našim bohatým zkušenostem a špičkovým sklenářům jsme schopni zrealizovat velmi kvalitní, pěkné a funkční skleněné markýzy, které splní všechna vaše očekávání. Nebráníme se ani jakýmkoli zajímavým a atypickým návrhům skleněných markýz a dalších výrobků. Nabízíme jak skleněné markýzy na táhlech, tak i samostatné či konstrukcí podepřené. Markýzy uchycujeme buďto na terče nebo do lišty. Související konstrukční prvky dodáváme v nerezu či v žárově pozinkované oceli. Sklo pro skleněné markýzy si můžete vybrat jak čiré, tak i mléčné nebo s barevnými foliemi. Skleněné markýzy nejsou samozřejmě našim jediným výrobkem. Zajišťujeme sklenářské práce všeho druhu včetně servisu, poradenství a dodávek souvisejících služeb (zámečnické, truhlářské…). Vymyslete si skleněnou markýzu podle svých snů a my vám vaše nápady rádi zrealizujeme. - skleněné markýzy na táhlech - skleněné markýzy samostatné - konstrukcí podepřené skleněné markýzy - nerezové konstrukční prvky - konstrukční prvky ze žárově pozinkované oceli - sklo čiré, mléčné či s barevnými foliemi


Venkovní, interiérové protisluneční okenní fólie - účinné zamezení přehřívání interiérů

Venkovní, interiérové protisluneční okenní fólie - účinné zamezení přehřívání interiérů

Využijte v horkých letních měsících plných slunce vhodné pomocníky. Venkovní exteriérové a interiérové protisluneční okenní fólie účinně zamezení přehřívání interiérů. Kvalitní okenní fólie vyrábí a dodává společnost PortaTherm s.r.o. z Brna. Provádíme také odbornou montáž. Protisluneční okenní fólie se také stávají oblíbené i díky svému atraktivnímu designu, který napomáhá k moderní změně vzhledu budov. Venkovní exteriérové protisluneční fólie: - ideální ve chvíli, kdy se primárně řeší průnik infra záření (tepla) do budovy v letních měsících - fólie nepropustí teplo dovnitř budovy, ale odrazí jej zpět ven - jedná se o maximální energetickou ochranu - o třetinu účinnější než vnitřní fólie se stejnými parametry Interiérové protisluneční fólie na okna: - snížení viditelného světla - uplatnění v kancelářích či ve skladech a továrnách - proti nahlížení do objektů (zrcadlový efekt). Pro nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.


Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika pomáhá usměrnit osvětlení v místnosti a reguluje teplo i hluk uvnitř domu. U firmy Černík s.r.o. Uherský Brod zakoupíte stínící techniku Climax - předokenní rolety, venkovní žaluzie i vnitřní hliníkové či vertikální žaluzie, látkové rolety či markýzy. Klientelu máme převážně v regionu Uherské Hradiště, Přerov, Zlín. Sortiment. Venkovní rolety s mechanickým či motorovým ovládáním - na výběr hliníkové, nebo plastové lamely. Mezi lamelami jsou dírky, při zastínění tedy stále proudí do místnosti čerstvý vzduch Venkovní žaluzie umožňují regulovat sluneční paprsky, spoří tak peníze za klimatizaci i topení. Vybírat můžete z široké barevné škály lamel. Vnitřní žaluzie jsou nejpoužívanějším způsobem interiérového stínění. Vybrat si můžete hliníkové žaluzie do všech typů oken, v mnoha barvách - s ručním i motorickým ovládáním. V sortimentu jsou i bambusové žaluzie v 6 barevných odstínech. Vnitřní látkové rolety jsou vhodným doplňkem každého interiéru, díky velkému výběru barev a látek. Vhodné jsou i pro atypická kruhová i jinak tvarovaná okna. Vybrat si můžete ruční ovládání i motorické. Vertikální žaluzie tvořené lamelami, vhodné pro zastínění větších oken i do šikmin a oken s dvojí výškou. Markýzy pro zastínění terasy, balkonu či předzahrádky - v provedení kazetové či výsuvné. Dodáváme i boční markýzy, touto venkovní clonou se uchráníte před slunečními paprsky a zachováte si soukromí např. na zahradě.


Prodej nadčasové stínící techniky vhodné pro Váš byt i kancelář

Prodej nadčasové stínící techniky vhodné pro Váš byt i kancelář

Hledáte způsob jak zútulnit své bydlení a zároveň ochránit místnost před nepříjemnými slunečními paprsky i zvětavými zraky Vašich sousedů? Obraťte se na odborníky společnosti BOHEMIO CZ, s.r.o., kde Vám rádi s výběrem vhodné stínící techniky poradí. Díky širokému spektru typů, materiálů i barevného provedení snadno sladíte žaluzie a roletky s interiérem. Vybírat můžete z hlinikových horizontálních žaluzií, vertikálních žaluzií i textilních roletek. Výhodou našich žaluzií a roletek je cenová dostupnost, jednoduchá, rychlá montáž a snadná údržba. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.


Římské rolety dodají vašemu interiéru unikátní a stylový vzhled

Římské rolety dodají vašemu interiéru unikátní a stylový vzhled

Ptáte se proč zvolit do vašeho interiéru právě římské rolety? Nejenže dodají vašemu domovu unikátní a stylový vzhled, jsou také velice praktické a nabízí široký výběr barev a stylů. Pokud si ale i tak nevíte rady s jejich výběrem, obraťte se na nás - firmu REGA interier v Olomouci, kde vám vždy ochotně poradíme. Římské rolety budou ozdobou nejen ložnice, obývacího pokoje či kanceláře, ale také zimní zahrady. Poskytneme vám opravdu bohatý výběr látek od zatemňujících přes poloprůsvitné až po záclonové. Římské rolety se mohou použít i v kombinaci se závěsem. Navštivte nás v showroomu v Olomouci. Těšíme se na Vás.