Venkovní krb, Německo

Venkovní krb, Německo

Kolik by stál vnější venkovní krb se 2 přípojkami a asi 6m vysoký?
Bydlím v 93158 Teublitz, Německo

S pozdravem
Alexander Seidl

Původní znění:
Anfrage
Hallo,
wieviel würde mich ein außenkamin mit 2 Anschlüsse und ca. 6m höhe ungefähr bei ihnen kosten?
Ich wohne in 93158 teublitz, deutschland

Freundliche grüße
Alexander Seidl
Poptávka byla vložena dne:
12.09.2017 13:41

Platnost poptávky:
12.12.2017 13:10

Kontaktní osoba:
Alexander Seidl

Kontaktní email:

Země:
Deutschland

Obrázek:
Venkovní krb, Německo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akumulační sporáky Praha – ideální pro chaty, chalupy a víkendové domy

Akumulační sporáky Praha – ideální pro chaty, chalupy a víkendové domy

Příjemné a nenapodobitelné teplo a především rychlý náběh teploty ideální k vaření nabízí kachlové akumulační sporáky od Kamnářství Tomáš Jíra, Praha-východ. Jedná se o klasická i designově propracovaná topná zařízení určená do chalup, víkendových domů a jiných příležitostně užívaných objektů, ve kterých vykouzlí neopakovatelnou atmosféru. Akumulační sporáky jsou topidla, která slouží i přípravě pokrmů a vaření a jejich velikost i tvar je jen na představě budoucího majitele. Líbí se Vám naše nabídka? Pak neváhejte pro více informací kontaktovat Kamnářství Tomáš Jíra.


Krbová kamna či stavba krbu od kamnářství s dlouholetými zkušenostmi

Krbová kamna či stavba krbu od kamnářství s dlouholetými zkušenostmi

Krb či kamna jsou obvykle naprosto nepřehlédnutelnou dominantou v každém interiéru, ve kterém se nachází. Dopřejte si tento prakticky sloužící luxusní prvek i vy! Společnost Krby Polách nabízí své více než 12leté zkušenosti v oblastech stavba krbů a stavba kamen. Dodáváme kompletní stavbu krbů na klíč, přičemž se vždy postaráme o všechny potřebné kroky pro stavbu krbu, jako jsou: - zaměření krbu - 3D vizualizace krbu - dodání krbové vložky nebo kamnové vložky - samotná stavba krbu - topná zkouška krbu - revize komínu a revize krbu nebo kamen Na začátku celého procesu stavby krbu či kamen vždy vycházíme z požadavků zákazníka na podobu a vlastnosti daného krbu či kamen a samozřejmě také z parametrů daného prostoru, kde by měl být krb umístěn. Podle způsobu, kterým budete chtít krb či kamna ve své domácnosti používat, navrhneme postavit například: - teplovzdušný krb - akumulační krb - teplovodní krb - nebo akumulační kamna či jiné řešení. Poté navrhneme řešení pro stavbu krbu s optimálním výkonem krbové vložky, nabídneme možnost instalace teplovodních rozvodů či napojení na teplovodní systém. Pro stavbu krbu či kamen je důležitý také stav komínu, proto jej zjistíme při odborné revizi a případně doporučíme jeho konkrétní úpravy. Jak pro stavbu krbů, jak pro stavbu kamen používáme výhradně vysoce kvalitní materiály. Obložení krbů a kamen je možné zhotovit na přání například ze štukové omítky, přírodního kamene, nerezové oceli a dalších materiálů. Uvažujete o stavbě krbu či krbových kamen? Potřebujete poradit? Sjednejte si konzultaci zdarma u společnosti Krby Polách. Zcela bezplatně vám představíme možnosti a technologie z oblasti stavby krbů a poradíme, jaké řešení je nejvhodnější právě pro vás. Informační schůzka je samozřejmě nezávazná.


Německá krbová kamna, prodej, údržba, správná péče o kamna

Německá krbová kamna, prodej, údržba, správná péče o kamna

Uvažujete, že by jste s novou topnou sezónou chtěli mít už doma krbové kamna? Firma Kamna, krby Láznička - KALA Vám ráda pomůže s návrhem i kompletní výstavbou kamen. Je zkušenou firmou na trhu, která svým zákazníkům vytvoří v moderním programu 3D návrh. Proberou s Vámi i správnou péči, obsluhu i udržování kamen. Oblíbenou značkou je německá krbová kamna Hase. Výběr je z několika barev i vzorů. Záleží do jakého prostoru kamna chcete umístnit. V naší velkoobchodní prodejně pořídíte za velmi příjemnou cenu potřeby pro kamnáře, kamna na pelety, kachlové sporáky, ale i kachlové vysavače.


Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Využijte i Vy našich služeb v oblasti stavby krbu, krbových kamen či sporáků, která zahrnuje: - montáž, - konzultaci s technikem, - volbu ohniště, - připravenost pro stavbu, - přívod vzduchu ke krbu, - rozvody teplého vzduchu, - připojení ke kouřovodu. Jsme zde od toho, abychom Vám pomohli s komplexním řešením stavby krbu, kamen i sporáku. Správná realizace je základem také pro účinné fungování a tak je potřeba obrátit se v tomto směru na odborníka, který Vám bude velmi nápomocen a ušetří Vám spoustu starostí. Kontaktujte nás, náš personál Vám rád zodpoví veškeré dotazy a pokud se rozhodnete pořídit si jeden z těchto tepelných zdrojů, bude Vám v tomto směru k dispozici. Těšíme se na naši spolupráci!


Kamnářství Praha – vnitřní i venkovní kraby a kamna na míru

Kamnářství Praha – vnitřní i venkovní kraby a kamna na míru

Nic nenahradí pohled na oheň v krbových kamnech. Pokud i vy toužíte mít doma či na chalupě krbová kamna, obraťte se na odborníky z Kamnářství Tomáš Jíra, které se nachází na Praze-východ. Jako každý obor, i kamnářství prochází neustálým vývojem a nabízí v dnešní době různá řešení pro moderní a ekologické vytápění. Ať už se jedná o kamna, krby, pece, teplovodní krby, sporáky nebo zahradní krby, vždy pro Vás nalezneme nejlepší řešení. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte kontaktovat Kamnářství Tomáš Jíra pro více informací.


Topenářské práce, úsporné kotle, krby, podlahové topení, montáže a výměny radiátorů

Topenářské práce, úsporné kotle, krby, podlahové topení, montáže a výměny radiátorů

Hledáte spolehlivou firmu z okolí Frýdku-Místku, která by Vám pomohla vyřešit kotlíkovou dotaci a přitom našla ideální řešení v oblasti topení? Roman Lupík - Kotlíkové dotace je společnost se sídlem ve Frýdlantu nad Ostravicí, která svým zákazníkům poskytuje veškeré topenářské práce včetně produktů souvisejících s vytápěním. Provádíme zejména montáže kompletních topných systémů, jako jsou radiátory, termoventily či ohřívače, které jsou úspornější na energii i provoz. Dále se zabýváme výměnou a instalací kotlů na tuhá paliva, krbových kamen, automatických kotlů i jiných moderních systémů. Důležitou součást našich služeb tvoří podlahové topení, kdy svým klientům zaručujeme 10letou záruku na všechny námi namontovaná zařízení. Teplo domova je teplo domova!