Antracitové uhlí, Indie

Antracitové uhlí, Indie

Naše firma SBS Carbon Products poptává kalcinované antracitové uhlí s následujícími specifikacemi:

Pevný uhlík minimálně 93%
Síra méně než 0, 25%
Velikost 2-4 mm
Balení balené v 25 kg malých pytlích a pak vložit 1 tunu do jumbo pytle
Měsíční požadavky od 100 do 150 tun
Prosím uvést cenu CIF-Chennai Port, Indie

Původní znění:
Inquiry
Our company name is SBS Carbon Products. We require Calcined Anthracite Coal (carburiser) with the following specifiation:

Fixed Carbon Minimum 93%
Sulphur Less than 0.25%
Size 2-4 mm
Packing Packed in 25 Kg small bags and then put in 1 tonne jumbo bag
Monthly requirements 100 to 150 tonnes
Kindly quote the CIF-Chennai Port, India price
Poptávka byla vložena dne:
07.09.2017 11:36

Platnost poptávky:
07.12.2017 10:45

Kontaktní osoba:
SBS CARBON PRODUCTS

Kontaktní email:

Telefon:
91-9972999179

Země:
India

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pytlované hnědé uhlí ořech pro Moravskoslezský kraj

Pytlované hnědé uhlí ořech pro Moravskoslezský kraj

Výhody pytlovaného hnědého uhlí: • uhlí je ze Severočeského dolu Bílina, třídírna Ledvice • zrnitost Ořech 2 • skladněno v pytlech á 25 kg • snadná manipulace uhlí do zásobníku • odběr je možný v kterémkoliv období (jaro, léto, podzim, zima) Odběr pytlovaného uhlí: - osobní, v místě Jistebník, okres Nový Jičín - zvýhodněná doprava v rámci okresů Nový Jičín, Ostrava, Frýdek-Místek


Prodej hnědého i černé uhlí, koksu i palivového dříví

Prodej hnědého i černé uhlí, koksu i palivového dříví

Potřebujete-li zakoupit v oblasti Pohořelic a Ivančic kvalitní černé nebo hnědé uhlí, koks či jiná paliva, pak neváhejte a kontaktujte nás. Zabýváme dodávkou nejkvalitnějšího hnědého i černého uhlí, které je těžené v ČR. Námi dodávané uhlí má vysokou výhřevnost, nízký obsah popela i nízký obsah látek, které mohou způsobit zanášení kamen i kotlů. Koks využijí převážně objekty s velkými kotelnami. Topivo u nás lze nakoupit i v malém množství. Pro palivo si můžete přijet sami a to vlastním nákladním autem. Pro více informací nám zavolejte nebo navštivte naše webové stránky.


Prodej uhlí a palivového dříví všeho druhu rychle a s dovozem až domů

Prodej uhlí a palivového dříví všeho druhu rychle a s dovozem až domů

Potřebujete uhlí na zimu? Kvalitní uhlí i palivové dříví prodává Josef Velocha v Hranicích. Dovoz uhlí vám zajistí až domů a to nejen pro okolí Hranic, Lipníka, Přerova, Oder, ale také po celé Moravě! Uhelné sklady Hranice vám zajistí: - hnědé uhlí z Bíliny (kostku, ořech l, ořech ll) - černé uhlí - koks - hnědouhelné brikety UNION - palivové dříví všeho druhu. Zakoupené palivo si u nás můžete naložit na váš vlastní dopravní prostředek nebo si jej od nás nechat dovézt až domů. Ceny jsou na dotaz. Mějte doma teplo - neváhejte nás kontaktovat ještě dnes!


Aktivní uhlí peletované, granulované, práškové, impregnované – výroba a prodej, široké uplatnění

Aktivní uhlí peletované, granulované, práškové, impregnované – výroba a prodej, široké uplatnění

Hledáte spolehlivého dodavatele aktivního uhlí? Naše společnost je pro vás tou správnou volbou, dodáme vám základní druhy aktivního uhlí té nejvyšší kvality, které vyrábíme přímo u nás. K výrobě využíváme různých surovin jako je dřevní hmota, černé uhlí či kokosové skořápky. Podle použité základní suroviny se liší také mechanické vlastnosti daného aktivního uhlí, které lze poté použít pro různé účely. V našem sortimentu najdete tyto základní druhy: - granulované slouží k odbarvování i čištění vzduchu, vody, - peletované vhodné pro čištění chemikálií, vzduchu i odpadních vod, - práškové pro čištění kapalin v průmyslu potravinářském, farmaceutickém i chemickém, - impregnované vhodné především pro filtraci vody. Neváhejte a objednejte si aktivní uhlí právě u nás a staňte se tak našimi dalšími spokojenými zákazníky! Těšíme se na naši budoucí spolupráci!


Prodej kvalitního černého a hnědého uhlí do domácností pro běžné topení

Prodej kvalitního černého a hnědého uhlí do domácností pro běžné topení

Topná sezóna je za dveřmi a Vy ještě nemáte čím topit? Pak neváhejte a obraťte se na Uhelné sklady Petr Novák v okolí Pohořelic a Ivančic, kde seženete vysoce kvalitní hnědé a černé uhlí. Prodáváme nejkvalitnější hnědé uhlí těžené v České republice, které je velmi oblíbené u zákazníků a označuje se jako "kostka" a "ořech". Je ideální pro běžné topení v klasických kotlech a sporácích. Naše hnědé uhlí obsahuje nízký obsah síry, má nejlepší výhřevnost a nízký obsah popela. Černé uhlí má z našich prodávaných paliv nejvyšší výhřevnost a potřebuje vysokou teplotu k hoření. Pro tento typ uhlí je vhodný celolitinový kotel, protože v klasických kamnech může roztavit rošt nebo vnitřní plášť kamen a při nízkých spalovacích teplotách nemusí prohořet - udělá škvarek. S výběrem vhodného paliva vám rádi poradíme, jelikož díky správnému spalování snížíte emise, množství spáleného uhlí a prodloužíte délku hoření. Pro palivo si můžete přijet vlastní dopravou a nebo Vám jej rádi dovezeme na Vámi určené místo. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Hnědé, černé uhlí a palivové dříví s dopravou až domů - prodej

Hnědé, černé uhlí a palivové dříví s dopravou až domů - prodej

Potřebujete uhlí na zimu? Josef Velocha se o vše postará. Zaměřuje se na prodej uhlí a palivového dříví na celé Moravě - Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Odry, Olomouc. Uhelné sklady v Hranicích vám nabídnou: - hnědé uhlí z Bíliny (kostku, ořech l, ořech ll) - černé a hnědé uhlí - koks - hnědouhelné brikety UNION - palivové dříví všeho druhu (vhodné do kotlů, krbů i kamen). Uhlí i dřevo vám po domluvě zavezeme až domů nebo vám jej pomůžeme naložit na váš vlastní dopravní prostředek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.