Papírové tašky, Slovinsko

Papírové tašky, Slovinsko

Poptáváme potištěné papírové tašky.
Potřebujeme asi 1000 ks.

Původní znění:
Anfrage
Wir sind auf der suche nach bedruckten Papiersäcken die anschliesend zugenäht werden.
Wir benötigen ca. 1000 Stk.
Poptávka byla vložena dne:
31.08.2017 14:01

Platnost poptávky:
30.11.2017 13:18

Kontaktní osoba:
MarMax d.o.o.

Kontaktní email:

Telefon:
003 865 137 5960

Země:
Slowenien

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní tapety do bytu Praha – jednoduché i extravagantní podle Vašeho vkusu

Moderní tapety do bytu Praha – jednoduché i extravagantní podle Vašeho vkusu

Nebaví Vás koukat na jednobarevné stěny ve Vašem bytě a toužíte po změně? Máte rádi moderní design? Výrobce kvalitních tapet, společnost TECOM paper s.r.o. z Prahy, nabízí ve svém internetovém obchodě www.mojetapety.cz širokou nabídku tapet mnoha vzorů a barev. Dáváte přednost jednoduchému skandinávskému stylu? Obdivujete tradiční anglické vzory? Zařizujete pokoj pro děti? Nebo se Vám líbí fototapety? Toto vše a mnoho dalšího nabízíme. Navštivte internetový obchod www.mojetapety.cz, vyberte si tapety do moderního bytu podle Vašeho vkusu a na spočítejte si cenu na naší automatické kalkulačce.


Výroba, lepení krabiček - obaly pro farmaceutický a kosmetický průmysl

Výroba, lepení krabiček - obaly pro farmaceutický a kosmetický průmysl

Zajišťujeme výrobu kartonových a papírových obalů, krabiček pro potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl. Specializujeme se na laminaci, tvarový výsek, lepení a mnoho dalšího. Provádíme: - jednobodové, tříbodové lepení krabiček - krabičky vyrobíme v počtu a ve velikosti dle objednávky - krabičky pro potravinářský, farmaceutický, kosmetický průmysl - lékovky, obaly na léky, na potraviny, pro farmacii - realizace tvarového výseku - tvarový výsek je určen pro výrobu krabiček, tvarových obalů z kartonu a lepenky, reklamních stojánků a mnoho dalšího - zušlechťování laminací K práci používáme lepící automat ZH880-PFT, který má jednobodové lepení a předohyb rylů, pro jednodušší skládání krabiček i v plnících automatech a s odfrézováním povrchu v místě lepení. Výsekové práce děláme na příklopovém lisu a cylindrickém automatu. Těšíme se na spolupráci, spolupráce s námi se Vám vyplatí.


Výroba a prodej tapet také podle Vašeho originálního návrhu Praha

Výroba a prodej tapet také podle Vašeho originálního návrhu Praha

Přemýšlíte, jak dodat Vašemu domovu jedinečnost a jak ho udělat útulným? S pomocí dekorativních, které vyrábí a prodává TECOM paper s.r.o. z Prahy v internetovém obchodě www.mojetapety.cz to bude snadné. Tapety jsou vyrobeny z kvalitní netkané textile a na tisk jsou použity zcela nezávadné barvy. Jejich aplikace na zeď i následné sundání jsou snadné a bez velkého nepořádku. Tapety vhodné do každého interiéru můžete vybírat z bohaté nabídky designů nebo si nechat udělat tapety podle vlastního návrhu. Ukázku aktuální kolekce tapet včetně kontaktního formuláře naleznete na adrese www.mojetapety.cz


Výprodej krabic - levné kartonové a lepenkové proklady, klopové a archivační krabice

Výprodej krabic - levné kartonové a lepenkové proklady, klopové a archivační krabice

Ať už potřebujete krabice pro stěhování, úschovu věcí či pro přepravu materiálu obraťte se na firmu AKART z Valašského Meziříčí, která se specializuje na výrobu kartonových krabic a prokladů. Nyní nabízíme tyto výrobky ve výprodeji za zvýhodněně ceny, tak neváhejte a nakupujte u nás klopové a archivační krabice, lepenkové proklady a další kartonáž. Pokud tedy potřebujete pevné krabice z kvalitní lepenky, rádi Vám vyhovíme. Krabice si u nás můžete nechat také potisknout reklamními poutači či logem Vaší firmy. Poskytujeme vícebarevný tisk. K bezpečnému oddělení a ochraně zboží u nás seženete také kartonové a lepenkové proklady, které využijete zejména k fixaci výrobků uvnitř obalů nebo k prokládání výrobků na paletě. Za zvýhodněné ceny u nás můžete pořídit tyto výrobky: - kartonová ohrada - klopová krabice - archivační krabice - dno a víko krabice - LDPE rukáv i v roli - lepenkové proklady - mirelon přířez a v rolích - skládaná kartonáž - papírový tubus - víko nešité nebo se zámkem na zakázku.


Dortové krabice, krabice na vánoční cukroví a potraviny - e-shop

Dortové krabice, krabice na vánoční cukroví a potraviny - e-shop

Sháníte kvalitní krabice na potraviny či na cukroví a jiné cukrářské výrobky? Potom navštivte společnost PACK SHOP v Opavě, která nabízí široký sortiment dortových krabic a krabic na potraviny z kvalitního materiálu. Vybrat si můžete ze všech velikosti na naší prodejně v Opavě na ulici Nádražní okruh nebo na našem e-shopu. V naši nabídce krabic na potraviny si můžete vybrat: - krabice na vánoční cukroví - dortové krabice - krabice na koláče - krabičky na výslužku - paletky na zeleninu a ovoce Všechny krabice máme skladem a okamžitě k odběru!


Prodej savých utěrek v rolích z ekologického netkaného materiálu

Prodej savých utěrek v rolích z ekologického netkaného materiálu

Potřebujete zakoupit savé utěrky z ekologického materiálu? Neváhejte a pořiďte do své dílny, kanceláře či výrobny savé utěrky z ekologického netkaného materiálu pojímající mnohonásobek vlastní hmotnosti a odolné proti horku od firmy ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG ve Znojmě. Pro bezprašnou absorpci těžkých a lehkých olejů, paliv a dalších chemikálií a látek, nerozpouštějících se ve vodě, se hodí utěrky pro absorpci oleje zetSorb. Savé utěrky z ekologického netkaného materiálu dokážou pojmout několikanásobek vlastní hmotnosti a jsou odolné proti horku a plavou. Ať je to vrtací emulze, chladicí voda nebo kontaminované kapaliny - zetSorb universal jsou schopny absorbovat vše. Tyto sorbenty vážou olejové a vodní kapaliny dobře a rovnoměrně. V nabídce také univerzální savé utěrky v roli, přijímající olej a vodu současně.