Oprava aut Opel, Německo

Oprava aut Opel, Německo

Vážené dámy a pánové,
chtěl bych se vás zeptat, zda můžete v mém autě Opel Insignia nahradit spojku s vysouvacím ložiskem a dvojitým setrvačníkem? Chtěl bych vědět, kolik to stojí a jak dlouho to přibližně trvá. Chtěl bych mít nainstalované díly Sachs nebo Luk.
Údaje o autu: Opel insignia 2, 0 cdti, KBA 0035 /AIX

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,
Ich möchte bei Ihnen nachfragen ob Sie bei meinem Auto einen Opel Insignia die Kupplung mit Ausrücklager und Zweimassenschwungrad auswechseln könnten? Ich möchte gern wissen was es kostet und wie lange es in etwa dauert. Ich möchte Teile von Sachs oder Luk verbaut haben. Angaben zum Auto : Opel insignia 2, 0 cdti, KBA 0035 /AIX
Poptávka byla vložena dne:
31.08.2017 14:00

Platnost poptávky:
30.11.2017 13:18

Kontaktní osoba:
Daniel Schneider

Kontaktní email:

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava karoserií vozidel bez lakování metodou PDR - efektivní způsob opravy karosérie

Oprava karoserií vozidel bez lakování metodou PDR - efektivní způsob opravy karosérie

Máte na Vašem vozidle poškozenou karoserii, která by potřebovala ruku odborníka? AUTODÍLNA 409 provádí opravy karoserií metodou PDR, což je efektivní způsob opravy. Vytahováním a vytlačováním se ručně narovnávají poškozené části z interiérové strany plechu. U této metody nedochází k jakémukoli poškození laku. Za pomocí speciálního nářadí z oceli opatrně vytlačíme důlky z interiérové strany vozidla, a pokud nelze využít vytlačování z druhé strany plechu, pak na promáčkliny nanášíme lepící bod a zpětným vytažením rovnáme poškozenou část, aby měla původní tvar. K ručnímu dorovnávání využíváme paměťového efektu plechu a poškozenou část ještě opatrně proklepeme speciální tužkou. Využijte velice žádanou alternativu ke klasickým způsobům opravy karoserie u Vašeho automobilu!


Auto diagnostika vozidel Chrysler, Jeep, Dodge-servis pro americké vozy

Auto diagnostika vozidel Chrysler, Jeep, Dodge-servis pro americké vozy

V Autoservisu Dolina Kudlovice se specializujeme na servis, opravy vozidel Chrysler, Jeep, Dodge, Plymouth - především pro klientelu z regionu Zlínský kraj. Mezi naše služby patří: - auto diagnostika pro americké vozy DRB III - 300,- Kč, STARSCAN - 400,- Kč - motorické opravy vozidel Chrysler a Jeep - zvýšení podvozku u vozů z USA - opravy automatických převodovek - montáže xenonových světel - přestavba světel, blinkrů, obrysových světel, mlhových světel - pneuservis - přezutí, výměna pneu, vyvažování kol, prodej pneumatik, alu kol a plechových disků - brzdová soustava - doplnění ,výměna brzdové kapaliny, kotoučů, destiček - výměna tlumičů pérování, čepů ramen a řízení - kontrola a oprava výfukového potrubí. Jsme spolehliví a kvalifikovaní odborníci na USA vozy. Naše autoopravna je v obci Kudlovice v okrese Uherské Hradiště. Kontaktovat nás můžete na tel.: 602724305.


Autoservis vozů Ford Kladno nabízející kompletní služby

Autoservis vozů Ford Kladno nabízející kompletní služby

Jezdíte vozem značky Ford a hledáte spolehlivý autoservis, kde se o vaše auto vždy skvěle postarají? Pak je pro vás Autoservis Auto-Roch Kladno jako dělaný. Náš autoservis totiž nabízí kompletní péči o vozy Ford všech typů. Postaráme se tak o kompletní diagnostiku, servis klimatizací i lakýrnické práce. V čem je náš autoservis Ford jiný než ty ostatní? Především v individuálním přístupu. Víme totiž, že každý má na své auto jiné nároky. Nenutíme vám tak originální díly Ford, pokud o ně nemáte zájem. Nabízíme také neznačkové levnější díly. Chcete opravit auto co nejlevněji? Nebo si naopak potrpíte na kvalitě originálních dílů za každou cenu? Autoservis Auto- Roch je tady pro vás a vaše auto. Další věc, na které si náš autoservis zakládá, jsou kompletní služby. Nezaměřujeme se proto jen na určité práce, ale poradíme si se vším od povrchové úpravy vozů až po odborné opravy motoru. Autoservis Ford Kladno tak nabízí například tyto služby: - automobilová diagnostika - geometrie - karosářské a lakýrnické práce - leštění skel světlometů - lepení a výměna autoskel - příprava vozů na STK - pneuservis - montáž a prodej tažných zařízení. O vaše auto se zkrátka postaráme za každých okolností. V případě, že oprava vozu zabere delší dobu, vám navíc náš autoservis nabízí půjčení náhradního vozu na potřebnou dobu. Svěřte i vy svůj Ford odborníkům z autoservisu Auto – Roch a vychutnejte si kvalitní služby na míru vašim potřebám.


Autoklimatizace - dezinfekce, oprava, čištění, plnění a kompletní servis

Autoklimatizace - dezinfekce, oprava, čištění, plnění a kompletní servis

Patříte-li k těm, kteří jezdí na dovolenou vlastním automobilem, jistě uvítáte kompletní prohlídku vozu, kterou Vám zajistíme, aby bylo před odjezdem v perfektním stavu. V rámci této služby Vám poskytujeme - důkladnou desinfekci pomocí ozón makeru či pěnovou desinfekci - opravy - čištění - plnění Neváhejte a obraťte se na společnost AUTOOPRAVNA KFK s.r.o., pro kterou je kvalita poskytovaných služeb a spokojenost každého zákazníka prvořadou záležitostí.


Dlouhodobý pronájem vozidel, zapůjčení auta - přistavení vozidel zdarma

Dlouhodobý pronájem vozidel, zapůjčení auta - přistavení vozidel zdarma

Jestliže se na Vašem vozu objeví porucha, stane se nehoda či budete z jakéhokoli důvodu potřebovat zapůjčit automobil, jsme tu pro Vás! A proč zvolit právě naši půjčovnu aut Auto Kozelský? Jakýkoli problém řešíme okamžitě - stačí přijet do našeho autoservisu, kde Vám po dobu opravy poskytneme náhradní vůz zcela zdarma. A chcete - li zapůjčit auto z jiných důvodů, jsou pro Vás připraveny vyjímečné ceny za širokou nabídku vozidel. Navíc získáte - veškeré opravy vozu - výměnu pneu na další sezónu - veškerá pojištění vč. silniční daně - celoroční dálniční známku a další Neváhejte a obraťte se na Autopůjčovnu Ostrava Auto Kozelský, která je kvalitou služeb schopna uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky!


Kontrola a vyčištění klimatizace v autě nyní levněji

Kontrola a vyčištění klimatizace v autě nyní levněji

Blíží se letní sezóna, kdy je třeba udržet snesitelnou teplotu uvnitř auta, proto je důkladná kontrola klimatizace nezbytná. Protože profesionální vyčištění klimatizace není hračka, obraťte se na Autoservis Daníček Zlín. Důkladná kontrola a vyčištění klimatizace v autě nyní levněji - již za 1354,- Kč. Klimatizace každoroční servis potřebuje, jinak Vám nebude k užitku. V našem servisu máme špičkové technologické zařízení i kvalifikované, výrobcem proškolené pracovníky, kteří provedou kompletní servis, recyklaci a vyčištění celého systému. Díky nám si budete během celého léta užívat čistý a chladný vzduch ve voze. Kontaktujte nás na tel.: 577432013. Váš autorizovaný servisní partner Škoda pro region Zlínský kraj.