Poskytovanie rekondičných pobytov

Poskytovanie rekondičných pobytov

Poskytovanie rekondično integračných a rehabilitačných pobytov pre dospelých klientov (diabetikov) s
ťažkým zdravotným postihnutím
Veřejná zakázka vložena:
29.08.2017 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zväz diabetikov Slovenska

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.10.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
161 459 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zväz diabetikov Slovenska

Zadavatel IČ:
00641332

Zadavatel ulice:
Súťažná 18

Zadavatel PSČ:
821 08

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Jozef Borovka

Zadavatel telefon:
+421 907 847 021

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Hotelové ubytovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Soukromé oslavy, firemní akce, vánoční večírky, teambuilding, školení v restauraci

Soukromé oslavy, firemní akce, vánoční večírky, teambuilding, školení v restauraci

Prostory pro soukromé oslavy a firemní akce plánované na konec roku je třeba si zarezervovat již nyní. Hotel a restaurace U RACKA má k dispozici několik salónků. Najdete nás nedaleko Uherského Hradiště v Ostrožské Nové Vsi. Ať už plánujete vánoční veřírek, teambuilding, nebo rodinnou oslavu, rezervaci podejte s předstihem - tel. 572598119. K dispozici salonky: -pro velké akce až pro 90 osob -pro menší oslavy 25-30 osob -soukromý salónek nebo vinárna -prostory pro školení, teambuilding -školící místnosti pro 25 nebo 80 osob.


Pronájem salonku na předváděcí akce, obchodní schůzky Žďár nad Sázavou

Pronájem salonku na předváděcí akce, obchodní schůzky Žďár nad Sázavou

Hledáte pronájem prostor pro Vaši předváděcí akci, obchodní schůzku či na konání školení, seminářů a motivačních setkání? Restaurace a hotel u Hrocha poskytuje ideální prostory a služby. Kapacita ve společenském sálu 120 míst, ve vnitřních prostorách letní restaurace 48 míst, ve venkovním posezení letní restaurace 140 míst. Společenský sál je vybavený audio zařízením i projektorem. Zajistíme dobré jídlo a pití. Lze si také vybrat z hudby z reproduktorů nebo živou hudbu. Firemní události můžete zpestřit nejen sportovní relaxací, ale lze využít i privat wellness. Dále hotel nabízí relaxační pobytové balíčky. Bližší informace a možnost rezervace online naleznete na našich webových stránkách.


Levné a dlouhodobé ubytování s veřejným parkovištěm v Olomouci

Levné a dlouhodobé ubytování s veřejným parkovištěm v Olomouci

Levné a dlouhodobé ubytování v Olomouci? Jedině v Hotelu - Hotelový dům kde také můžete využít veřejného parkoviště. Hotel - Hotelový dům se nachází v blízkosti lékařské fakulty UP, výstavního areálu Flora a především centra města Olomouc. Využít můžete i možnosti snídaně nebo navštívit místní restauraci. Pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny sociálním zařízením, lednicí a neomezeným připojením k internetu.


Svatomartinské husí hody - pečená husa a další speciality

Svatomartinské husí hody - pečená husa a další speciality

Pokud si v listopadu nechcete nechat ujít tradiční pečenou husu, srdečně vás zveme na Svatomartinské husí hody pořádané 9.11-15.11.2018 v Restauraci U Racka Ostrožská Nová Ves. Rezervace stolu přijímáme na telefonu: 572598119, 775622460. Přijďte ochutnat sváteční svatomartinské menu, sestavené z tradičních husích specialit: - klasický husí vývar - krémová polévka - pečená husa (husí stehno či prsa) se zelím a variací knedlíků - husí steaky na různé způsoby - plátek na medu, s hermelínem a ořechy nebo se švestkovou omáčkou - Svatomartinská směs, játra na červeném víně a příloha dle chuti - husi paštika, sádlo, škvarky. Můžete u nás také ochutnat letošní Svatomartinská vína, Plzeňskou 12° nebo pivni speciály od Starobrna. Na Vaši návštěvu se těsí Robert Šivel a Team Restaurace U Racka.


Léčebné lázně pro pohybové ústrojí - léčba pohybového aparátu

Léčebné lázně pro pohybové ústrojí - léčba pohybového aparátu

Trpíte nemocí pohybového ústrojí nebo máte potíže s pohybovým aparátem či bolestivé onemocnění těla? Pak přijeďte na jižní Moravu do obce Lednice a navštivte **** Spa resort Lednice, kde vám nabízíme léčbu pohybového ústrojí, aparátu. Co nabízíme: Léčíme, zmírňujeme a odstraňujeme bolest při potížích s pohybovým ústrojím, revmatické onemocnění, osteropózu, bolesti páteře, bolesti kloubů, šlach a svalů, artróza, chronické zánětlivé onemocnění, kloubní nemoci, revmatoidní artritida, zánětlivá a degenerativní onemocnění páteře a také onemocnění jako je polyartritida a nemoc Bechtěrevova. Pro léčbu pohybového ústrojí používáme balneoterapii u které je velmi využívaný jod.


Hotel Antoň  poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hotel Antoň poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Chystáte se na návštěvu města Telč a nevíte, kde se ubytovat? Pak zavítejte do našeho Hotelu Antoň s polohou vedle zámeckého parku, kde se budete cítit jako doma a kde Vás pohltí atmosféra historie.Hotel navíc disponuje velice snadnou dostupností a bezbariérovým přístupem. Poskytujeme ubytování v nově vybudovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech anebo pokoje pro imobilní, zařízené moderním interiérem. V nejmladší části objektu se pak nachází stylová restaurace, kde si můžete vybrat z nabídky hotových jídel, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně. Pro více informací navštivte naše webové stránky.