Poskytovanie rekondičných pobytov

Poskytovanie rekondičných pobytov

Poskytovanie rekondično integračných a rehabilitačných pobytov pre dospelých klientov (diabetikov) s
ťažkým zdravotným postihnutím
Veřejná zakázka vložena:
29.08.2017 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zväz diabetikov Slovenska

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
28.10.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zväz diabetikov Slovenska

Zadavatel IČ:
00641332

Zadavatel ulice:
Súťažná 18

Zadavatel PSČ:
821 08

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Hotelové ubytovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Privátní wellness – parní kabina, infrasauna, vířivka, masáže

Privátní wellness – parní kabina, infrasauna, vířivka, masáže

Hledáte pohodové místo pro relaxaci? Toužíte poznávat krásy Žďárských vrchů a Vysočiny? Přijďte načerpat novou energii a zregenerovat tělo i duši do Hotelu U Hrocha ve Škrdlovicích u Velkého Dářka. Jaké služby nabízíme v rámci našeho Privátního wellness? - parní kabinu - infrasaunu - masážní vanu - chromoterapii - masáže (klasická, relaxační, medová, lávovými kameny) Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Firemní akce, konference, ubytování a stravování v našem hotelu

Budova hotelu se nachází v blízkosti historického jádra města Telč, zapsaného na seznamu světového dědictví památek UNESCO. Kromě komfortního ubytování Vám zde umožníme pořádat konference, firemní nebo jiné společenské akce. Hotel disponuje prostorným konferenčním sálem s kapacitou 100 – 150 míst k sezení vybavený dataprojektorem, projekční stěnou a přenosným promítacím plátnem. Možností pro menší počet lidí je tzv. bílý salónek pro 30-40 osob, vybavený také přenosnou konferenční technikou, anebo banketní salónek ve stylu vinárny k akcím různého charakteru. Tento salónek je rozčleněn do tří částí – vstupní, hlavní zasedací místnost a galerie, až pro 100 hostů s atriem, které může mimo výše uvedené sloužit k posezení s grilováním, či firemním večírkům.


Masáže, odpočinek, sauna, lázně - wellness hotel Jihlava

Masáže, odpočinek, sauna, lázně - wellness hotel Jihlava

Hledáte hotel na Vysočině, který provozuje wellness a masáže? Neváhejte a navštivte nás. V našem hotelu Vám zajistíme ubytování a můžete využít našich wellness služeb. Provozujeme pivní lázně a masáže. Nabízíme také saunu a vířivou vanu, hydromasážní koupel. Pivní koupel kdy voda má teplotu zhruba 37°C a do vody se dávají různé přísady - například chmel, kvasnice nebo sladový šrot si jistě skvěle odpočinete. Tato koupel je výborná pro lidi trpící dermatologickými potížemi. Lázeň trvá asi 20 minut, potom se asi 25 minut odpočívá. Více informací najdete na webových stránkách.


Hotel u letiště Praha 6 Ruzyně - pohodlné ubytování před odletem s non-stop recepcí

Hotel u letiště Praha 6 Ruzyně - pohodlné ubytování před odletem s non-stop recepcí

Máte před sebou pracovní či soukromou cestu s odletem v nevhodnou dobu a hledáte ubytování na Praze 6? Nebo je Váš let odložen a nechcete čekat v neútulné odletové hale? Hotel u pražského letiště Václava Havla se nachází přímo v Ruzyni a nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování v pokojích s klimatizací, vlastní koupelnou a toaletou a u vybraných pokojů také s vlastním kuchyňským koutem. Velkou výhodou pro časné odlety nebo odlety v noci je recepce s non-stop provozem. Načerpejte sílu a odpočiňte si před odletem v pohodlném a moderním prostředí Hotelu u pražského letiště Václava Havla.


Lázeňské pobyty, léčebné pobyty, wellness služby Lázně Spa Resort

Lázeňské pobyty, léčebné pobyty, wellness služby Lázně Spa Resort

Hledáte vhodný léčebný, lázeňský pobyt na Moravě? Chcete navštívit lázně se skvělými wellness službami a hledáte ty nejlepší? Pak přijeďte na jižní Moravu do Spa Resort Lednice a my Vás uvítáme v zahradě Evropy. Spa Resort Lednice **** nabízí svým lázeňským hostům, skvělý odpočinek a relaxaci. Poskytujeme širokou nabídku léčebných a relaxačních procedur. A v našem wellness Vám nabízíme: -Bazén s jodobromovou vodou -Infrasaunu -Jodobromové, perličkové, uhličité, hydromasážní, léčivé a přísadové koupele -Masáže - klasické, aroma, baňkové, tibetské, s léčivým konopím, anticelulitní, medová, havajská, lávovými kameny, lymfomasáž, lymfodrenáž, indická, ayurvédská a další -Fyzioterapie -Zábaly -Elektroterapie -Kosmetika -Manikúra -Pedikúra.


Zvýhodněný romantický pobyt pro dvě osoby v luxusním Zámeckém hotelu

Zvýhodněný romantický pobyt pro dvě osoby v luxusním Zámeckém hotelu

Chtě-li by jste strávit čas v romantickém prostředí? Zažít opravdovou romantiku se svou milovanou osobou? Pak není nic krásnějšího, než si odpočinout od všedního života a nechat se pohltit romantickým duchem v Zámeckém hotelu Lednice na Moravě. Objednejte si zvýhodněný romantický pobyt „ROMANTIKA I.“ nebo „ROMANTIKA II.“ Zvýhodněný romantický pobyt „ROMANTIKA I.“ Cena za 2 osoby na 3 dny – 5.100 Kč nebo 210 Euro a balíček zahrnuje: - 2 noci luxusního ubytování v romantickém pokoji pro 2 osoby - 2x bufetová snídaně - Kytice růží a láhev jakostního vína - 1x oběd nebo večeře v Zámecké restauraci dle vlastního výběru z aktuální nabídky - „Sladký polibek“ v ZÁMECKÉ CUKRÁRNĚ - 2x káva, 2x zákusek dle vlastního výběru - Vstupenka na prohlídku Zámeckého skleníku se subtropickou a tropickou květenou pro 2 osoby - 20% sleva do Masážního salonu Lednice – rezervace masáže v salonu při rezervaci pobytu - Parkování a WI-FI zdarma Zvýhodněný romantický pobyt „ROMANTIKA II.“ Cena za 2 osoby na 3 dny – 6.800 Kč nebo 280 Euro a balíček zahrnuje: - 2 noci luxusního ubytování v luxusním knížecím apartmá pro 2 osoby - 2x bohatá bufetová snídaně pro 2 osoby - Kytice růží a láhev jakostního vína - 1x oběd nebo večeře pro 2 osoby v Zámecké restauraci dle vlastního výběru z aktuální nabídky -„Sladký polibek“ v ZÁMECKÉ CUKRÁRNĚ - 2x káva, 2x zákusek dle vlastního výběru - Vstupenka pro 2 osoby na prohlídku Zámeckého skleníku se subtropickou a tropickou květenou - 20% sleva do Masážního salonu Lednice – rezervace masáže v salonu při rezervaci pobytu - Parkování a WI-FI zdarma Balíčky je možné využít i bez skleníku se slevou 160 Kč nebo 6 Eur.