Okenní fólie, Taiwan

Okenní fólie, Taiwan

Jsme přední výrobce okenních fólií na Tchaj-wanu, poskytujeme kvalitní výrobky s konkurenčními cenami našim zákazníkům z celého světa. Provozujeme od roku 1985, máme bohaté zkušenosti s výrobou okenních fólií OEM/ODM.

Naše výrobky zahrnují:
-nalepovací fólie
-reflexní fólie
-barevné fólie s čipem
-vysoce funkční fólie
-IR fólie
-keramické fólie
-bezpečnostní fólie
-dekorační fólie (PET PVC)
-balíčky DIY
-protisluneční rolety

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are the leading window film manufacturer in Taiwan, we provide quality products with competitive prices to our worldwide customers. Operating since 1985, we have strong experience in OEM/ODM window film products.

Our products include:
@ Glue-coating films
@ Reflective films
@ Chip-dye films
@ High performance films
@ IR Films
@ Ceremic Films
@ Safety films
@ Decorative films (PET&PVC)
@ DIY packages
@ Roller Sunshades
Poptávka byla vložena dne:
31.08.2017 14:24

Platnost poptávky:
30.11.2017 13:17

Kontaktní osoba:
Peter Chang

Kontaktní email:

Telefon:
+88 633 288 840

Fax:
332 88840

Země:
Taiwan

Obrázek:
Okenní fólie, Taiwan

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sítě proti hmyzu České Libchavy – nezbytný pomocník při větrání

Sítě proti hmyzu České Libchavy – nezbytný pomocník při větrání

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy Nabízíme sítě proti hmyzu, ketré vás dokonale ochrání od otravného a ohrožujícího hmyzu. V naší nabídce naleznete různé typy sítí. Jsou to sítě vhodné pro instalace na okna, ke kterým je ztížen přístup z vnější strany. Dalším typem jsou sítě HD, které se dají použít prakticky pro všechny druhy oken, ke kterým je přístup z venkovní strany. Dodáváme také síťové dveře, které jsou vyrobeny z masivního profilu. Osazují se pomocí otočných závěsů s možností pružinového samozavírače a magnetu pro těsné dovření. Máme řešení i pro ty co nemají dostatek místa. Tento problém vyřeší důmyslné posuvné dveře. V naší nabídce naleznete také komfortní výrobek rolovací sítě, které jsou vhodné i pro střešní okna.


Prodej rašlových síťovaných pytlů na brambory, ořechy, dříví, štěpku

Prodej rašlových síťovaných pytlů na brambory, ořechy, dříví, štěpku

Pokud sháníte rašlové síťované pytle na ořechy, brambory nebo třeba dříví a nevíte na kterou firmu se obrátit? Pak neváhejte kontaktovat nás! Dodáváme rašlové síťované pytle, které jsou prodyšné a tím umožňují cirkulaci vzduchu uvnitř pytle. Využívají se k balení palivového dříví a štěpků. Pytle dodáváme v různých objemech i barevných provedeních a jsou zdravotně nezávadné. V celém balení je 2 000 kusů, svázaných po 100 kusech. Naše pytle jsou kvalitní, pevné, odolné a za dostupnou cenu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás přímo kontaktujte.


Výroba plachet a opláštění Hradec Králové – opláštění z PVC a technických textilií

Výroba plachet a opláštění Hradec Králové – opláštění z PVC a technických textilií

TEXson, s.r.o. Hradec Králové Firma TEXson, s.r.o. se zabývá především výrobou, pronájem a prodejem plachet a technických textilií. Plachty dokonale zakryjí pergoly a přístřešky, bazény, přívěsy, kontejnery a vozíky, haly, restaurační zahrádky a terasy, jízdárny a pódia. Naše služby pro Vás: - přijedeme až k Vám na místo určení, vše změříme a vyslechneme si Vaše požadavky osobně - zajistíme odvoz hotového výrobku k Vám do firmy či domu.


Výroba plastových pytlů, sáčků-samonosné pytle, sáčky zip, z PE

Výroba plastových pytlů, sáčků-samonosné pytle, sáčky zip, z PE

Činnost firmy Centroplast Staré Město u Uherského Hradiště je zaměřena na plastové výrobky. Výroba plastových pytlů, sáčků, fólií má u nás dlouhou historii - dodáváme samonosné pytle, zip sáčky, pytle a sáčky z PE, pěnového PE, bublinkové fólie, agrofolie a další. Řešíme kompletní zásobování plasty včetně zajištění dopravy. V současné době jsme schopni nabídnout více než 1000 různých produktů a zároveň vyhovět specifickým požadavkům a vyrobit v krátkém čase různé variace našich produktů. Plastové sáčky pro balení potravinářských, textilních a dalších výrobků: -z polyetylénu v různých barvách, z pěnového PE, z bublinkové fólie -zip sáčky různých rozměrů -rychlo uzavírací sáčky. Plastové pytle: -standardní z polyetylénu, z pěnového PE, bublinkové v barvě černé a modré. Samonosné pytle pro balení potravin, zeminy, hnojiv i stavebních hmot.


Výrobce velkoobjemových vaků k přepravě a skladování sypkých směsí

Výrobce velkoobjemových vaků k přepravě a skladování sypkých směsí

Hledáte ideální řešení pro uskladnění sypkých směsí? Pak se obraťte na společnost Bohemia Bags s.r.o., která se zabývá výrobou velkoobjemových vaků. Vyrábíme a dodáváme velkoobjemové vaky Big-Bagy pro různá odvětví průmyslu a zemědělství. Jsou vhodné hlavně k přepravě a skladování různých druhů sypkých směsí, jako hnojiva, soli, chemikálie, plastikové granuláty, potraviny, krmiva, toxické odpady, ale i cement, minerály, kovy a další materiály. Velkoobjemové vaky vyrábíme z polypropylenových materiálů, jsou odolné proti slunečnímu záření a jsou 100% recyklovatelné. Vaky vyrábíme v různých velikostech a provedeních, snažíme se maximálně vyhovět přání našich zákazníků. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Venkovní hliníkové žaluzie s plynulou regulací světla ochrání před sluncem

Venkovní hliníkové žaluzie s plynulou regulací světla ochrání před sluncem

Uvažujete, že si necháte nainstalovat venkovní žaluzie, ale stále se nemůžete rozhodnout? Pak se obraťte na společnost 1A TRADE, s.r.o. z Ivančic, která poskytuje dodávku a montáž a taktéž Vám poradí s výběrem. Venkovní hliníkové žaluzie mají plynulou regulaci světla, díky níž si můžete nastavit, kolik světla chcete v místnosti. Žaluzie chrání před nežádoucími slunečními paprsky a mají jednoduché ovládání. Výhody těchto žaluzií jsou: - plynulá regulace světla - ochrana před slunečním světelem - možnost úplného zatmění - jednoduché ovládaní pomocí lanka nebo motorového ovládání - široká škála barevných variací Vybírat si můžete z několika druhů venkovních hliníkových žaluzií od klasického typu lamel ve tvaru C po tvar Z, u kterých je lepší domykatelnost. Pro více informací se obraťte na společnost 1A TRADE, s.r.o., kde Vám vyškolený a odborný personál rád pomůže s výběrem.