Dodávka nízkopodlažních autobusů pro BORS Břeclav a.s.

Dodávka nízkopodlažních autobusů pro BORS Břeclav a.s.

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka 14 nových a totožných městských nízkopodlažních bezbariérových autobusů pro městskou hromadnou dopravu na CNG palivo, včetně základního příslušenství a souvisejícího plnění.
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2017 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
BORS Břeclav a.s.

Originální záznam:

Okres:
Břeclav

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.09.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
80 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BORS Břeclav a.s.

Zadavatel IČ:
49969242

Zadavatel ulice:
Bratislavská 26

Zadavatel PSČ:
690 62

Zadavatel obec:
Břeclav

Kontaktní osoba:
EUROPACTA s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 731 606 215

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bors.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna karavanů Praha – pro dovolenou bez omezení

Půjčovna karavanů Praha – pro dovolenou bez omezení

Nebaví Vás již okoukané dovolené v hotelech a toužíte zažít svobodu při cestování? Pak zavítejte do půjčovny karavanů J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY z Prahy, vyberte si karavan podle Vašich představ a bude již jen na Vás, kam se vypravíte za zážitky. Karavany jsou koncipovány podle velikosti s maximální kapacitou šest osob. Vybrat si můžete již na našich internetových stránkách, kde jsou všechny karavany z naší půjčovny nafocené a dočtete se zde i potřebné informace o jejich vnitřním vybavení. Běžnou součástí je oddělená sprcha, kuchyňka, lednice, nezávislé topení, televize, nádobí, případně i lůžkoviny. Láká Vás dovolená v karavanu? Veškeré dotazy Vás ochotně zodpoví v půjčovně karavanů J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY z Prahy.


Obytné luxusní vozy prodej Praha – svoboda cestování bez omezení

Obytné luxusní vozy prodej Praha – svoboda cestování bez omezení

Láká Vás představa svobodného cestování a poznávání nových míst bez omezení nabídky volných termínů přeplněných hotelů? Sníte o luxusním apartmá, které Vám při cestování poskytne pohodlí a zázemí? Toto vše můžete mít, pokud se rozhodnete pro koupi luxusního obytného vozu, které prodává společnost J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY z Prahy. Obytné vozy jsou vybaveny vším, co budete během Vašich poznávacích cest potřebovat. Precizní zpracování každého detailu interiéru společně s technickým vybavením Vám dá pocit luxusu a volnosti. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o vybavenosti obytných vozů do showroomu společnosti J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY.


Vestavby do obytných automobilů - obytné vestavby na zakázku

Vestavby do obytných automobilů - obytné vestavby na zakázku

Pokud máte rádi aktivní trávení volného času, dopřejte si komfort při cestování - vestavby do obytných automobilů na zakázku realizuje firma EASTWANDER Kroměříž, z regionu Zlínský kraj. Naší snahou je splnit všechna individuálních přání zákazníka, pokud to umožňují technické možnosti vozu. Proto každé zakázce předchází detailní komunikace se zákazníkem. Základem pro naše obytné automobily jsou tato vozidla: - Mercedes Benz typ Sprinter, Vito a V - Volkswagen typ Transporter, Crafter, Caravelle a California - Ford typ Transit, Transit Custom, Tourneo Custom - Fiat typ Ducato - Peugeot typ Boxer - Citroen typ Jumper.


Výroba prostorný obytný vůz Cappuccino pro 4 osoby - komfortní pro jízdu i spaní

Výroba prostorný obytný vůz Cappuccino pro 4 osoby - komfortní pro jízdu i spaní

Pokud si i při kempování hodláte dopřát pohodlí a komfort, nadchne Vás nový model obytného vozu od firmy Eastwander s.r.o. Kroměříž - prostorný obytný vůz Cappuccino je určen pro 2-5 osob pro jízdu a 2-4 osoby pro spaní. Jde o nejmenší model MB Sprinter Kompact s vysokou střechou, plný komfort je zajištěn pro čtyři osoby. V interiéru najdete vše potřebné, překvapí Vás vybavení i nadstandartní úložný prostor - š 100, h 70 a v 160 cm. Vybavení obytného automobilu Cappuccino: - rozkládací postel s elektromechanickým ovládáním - zvedací střecha vlastní konstrukce, ve které je prostor pro spaní dvou osob - kuchyně, koupelna. V případě zájmu nás kontaktujte pro bližší informace o výrobě a termínu dodání.


Obytné vozy k pronájmu Praha – poznávejte každý den jiná místa

Obytné vozy k pronájmu Praha – poznávejte každý den jiná místa

Prožít neopakovatelnou dovolenou s možností být každý den na jiném místě a přece mít po celou dobu cestování pohodlí Vám umožní plně vybavené obytné vozy, které k pronájmu nabízí společnost J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY z Prahy. Obytné vozy až pro šest osob s vybavením podle Vašeho přání Vám ochotně předvedeme v našem areálu a poradíme s výběrem. Cestujte, poznávejte každý den jiná místa, užívejte si přírody a volnosti bez omezení s obytnými vozy od J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY.


Speciální úpravy obytných automobilů - vozidla pro policii, pro několikadenní zásah

Speciální úpravy obytných automobilů - vozidla pro policii, pro několikadenní zásah

Výrobce obytných automobilů, společnost Eastwander s.r.o. provádí i speciální úpravy obytných automobilů. Jsme schopni provést individuální úpravy, tedy vestavby a nástavby uvnitř i vně vozů. Přestavbu provádíme u nových i ojetých užitkových vozidel, dodávek a obytných automobilů různých výrobců. Z nedávné doby máme zkušenost s úpravami vozidla pro Městskou policii Praha - psovodi. Výsledkem je speciálně upravené auto, které umožní naprostou soběstačnost i při několikadenním zásahu. Úroveň dílenského zpracování interiéru je vysoká. Nevyskytuje se žádné klepání, skřípání interiéru při jízdě vozidla. Obraťte se na nás a sdělte nám své požadavky.