Poptávám demoliční práce

Poptávám demoliční práce

Poptávám kompletní demolici (zbourání, třídění, likvidace, odvoz odpadu) jednopodlažní samostatně stojící doplňkové stavby se sedlovou střechou o půdorysných rozměrech 12 m x 6, 7 m a výšce 5, 2 m v Praze 5-Stodůlkách (stará zástavba). Část stavby je cihelná, část dřevěná, základy betonové, krov dřevěný, krytina z pálené tašky. Domek byl podle všech indicií v minulosti využíván k bydlení, takže je napojen určitě na elektřinu (nataženy dráty z hlavního rodinného domu) a asi i na vodu (je tam koupelna). Část je podsklepená, ale sklep bychom chtěli zrušit a zasypat, popř. jinak sanovat tak, aby se v budoucnu nepropadal, neboť v místě dnešní stavby hodláme mít zahradu. Přístupová cesta ke stavbě je široká cca 3, 5 metru. Vedle stavby také stojí malý kovovo-dřevěný přístřešek cca 2x2x3 m též k demolici a leží zde i nějaký starý stavební odpad k odvozu.
Rozhodnutí stavebního úřadu stanoví následující postup pro provedení demolice, samozřejmě za dodržení všech relevantních předpisů: odpojení od elektřiny, rozebrání nenosných příček, ruční rozebrání krytiny, krovu a stropu, strojní rozebrání svislých konstrukcí, podlahy a základů.
Vzhledem k tomu, že po demolici této stavby budeme provádět rekonstrukci vedle stojícího rodinného domu, postačí udělat pouze dílčí terénní úpravy (srovnání, i případně za použití některého odpadu z demolice, pokud je to tedy možné), včetně výše uvedené sanace sklepa.
Některé části odpadu bychom nejspíše využili, takže by nebylo nutné jej odvážet (dřevo, pěkné cihly).
Demolici bude nejspíše třeba provádět s určitou opatrností (bez použití skutečně těžké techniky), neboť jeden ze sousedních domů má dle sdělení jeho vlastníků velmi chatrné základy (pokud tedy vůbec nějaké má), takže aby nedošlo k jeho poškození, neřkuli k něčemu horšímu.
Objekt je samozřejmě lepší vidět na vlastní oči, nevím, zda jsem to popsal řádně. V případě Vašeho zájmu o bezplatnou a nezávaznou konzultaci přímo na místě jsem připraven se tam sejít.
Děkuji předem za zaslání cenové nabídky (třeba i jen orientační).
Poptávka byla vložena dne:
11.08.2017 11:50

Platnost poptávky:
11.09.2017 11:04

Kontaktní osoba:
Martin Machatý

Kontaktní email:

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Demoliční, bourací práce - bourání rodinných domů, staveb, konstrukcí

Demoliční, bourací práce - bourání rodinných domů, staveb, konstrukcí

Pokud potřebujete zajistit bourání běžných staveb, rodinných domů, nebo skladů, firemních objektů či konstrukcí, obraťte se na firmu RYBÁRIK Buchlovice. Demoliční, bourací práce provádíme v regionu Zlínský, Jihomoravský kraj. Po demolici objektu zajistíme i odvoz a recyklaci suti a zeminy. K dispozici máme moderní techniku a pravidelně zajišťujeme školení všech našich zaměstnanců pro bourací práce. Reference: - demolice rodinného domu - bourání budovy skladu, pivovaru, sila - demoliční práce v areálu JZD - odstranění mostní konstrukce.


Demolice a bourání budov, střech, komínů i garáží a plotů Praha -  včetně likvidace odpadu

Demolice a bourání budov, střech, komínů i garáží a plotů Praha - včetně likvidace odpadu

Při stavbě nového domu je často potřeba zdemolovat a vybourat předchozí objekt. Je obvykle ekonomicky výhodnější zbourat starou a zchátralou stavbu a postavit novou od základů. Bouracími a demoličními pracemi se zabýváme přes 20 let. Máme bohaté zkušenosti s demolicemi a nabízíme komplexní služby v dané oblasti – od vyklízení a odvoz až po samotné bourací práce u betonových, ocelových a dalších konstrukcí včetně drcení stavebního materiálu a odvoz k recyklaci pro jeho další využití. Zbouráme střechy domu, komíny, garáže, ploty ale i další nevyhovující prostory. Bourací práce nabízíme včetně následného úklidu.


Řezání asfaltu, demolice, bagrování, práce s hydraulickou rukou Kladno

Řezání asfaltu, demolice, bagrování, práce s hydraulickou rukou Kladno

Dále naše společnost nabízí také tyto činnosti: výkopové práce, nákladní automobilovou dopravu, kontejnerovou dopravu, pronájem kontejnerů, pronájem plošin 12m, 14m, 21m, dovoz písku, štěrku a sypkých materiálů, jeřábnické práce, úpravu povrchů vibračním válcem, odvoz odpadu a suti, výstavbu inženýrských sítí, zimní údržba průmyslových areálů a další stavební práce. Jsme vybaveni profesionálním ručním nářadím HILTI, měřicí technikou renovovaných firem.


Kompletní zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Kompletní zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Stavíte a potřebujete zajistit zemní, výkopové, bourací práce či úpravy terénu? Pak se obraťte na znojemskou společnost ATLANTA a.s., která pro Vás vše zajistí! Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zemních a výkopových prací, také úpravy terénu, demoliční a bourací práce: - těžba zeminy - výkopy základů, inženýrských sítí a kanalizací - svahování břehů - terénní úpravy rovných a svahovitých terénů - bourací a demoliční práce rodinných domů i průmyslových budov - bouraní a odstranění betonových či asfaltových ploch - řezání betonu Tyto práce vykonává náš tým profesionálních pracovníků, kteří dbají nejen na bezpečnost, ale také na ochranu životního prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Demolice, bourání, výškových staveb, mostů-bourací práce včetně recyklace a odvozu suti

Demolice, bourání, výškových staveb, mostů-bourací práce včetně recyklace a odvozu suti

O demolice staveb různého typu se postará firma RYBÁRIK Buchlovice. Specializujeme se i na bourání výškových staveb, mostů, areálů firem v regionu Uherské Hradiště, Břeclav, Hodonín. Bourací práce provádíme včetně recyklace a odvozu suti. Pracujeme s moderní technikou, práce zajišťují zkušení pracovníci s dlouholetou praxí. Provádíme demolice všech konstrukcí - betonové, železobetonové, včetně neobvyklých i složitých typů. Mezi naše referenční zakázky u bouracích prací patří: - demolice rodinného domu, budov v areálu nemocnice, mostu, sila, areálu JZD. Jsme česká stavební firma s více než 10 lety zkušeností. Za dobu působení jsme realizovali spoustu zakázek převážně v oboru dopravních staveb, vodohospodářských staveb a výstavby rodinných domů.


Bourání a likvidace asfaltu Praha – od 1 m2 do několika tisíců m2

Bourání a likvidace asfaltu Praha – od 1 m2 do několika tisíců m2

Nalézt odborníky na specializované zakázky typu bourání asfaltu a jeho následná likvidace nebývá jednoduché. Pokud i vy potřebuje zajistit tyto služby, můžete se s důvěrou obrátit na společnost pana Bedřicha Málka z Prahy. Služby bourání asfaltu a jeho následné likvidace zajistíme jak pro běžné zákazníky z řad občanů, tak pro města a obce nebo velké firmy. Disponujeme vhodným technickým vybavením a garantujeme rychlost a spolehlivost při plnění zakázek. Potřebujete nás? Kontaktujte firmu pana Bedřicha Málka.