Nákup inovatívnej technológie pre selekciu vysokokvalitných tokajských odrôd

Nákup inovatívnej technológie pre selekciu vysokokvalitných tokajských odrôd

Predmetom zákazky je dodávka a inštalácia inovatívnych technologických zariadení, určených na primárnu selekciu vysokokvalitných tokajských odrôd rozdelená do dvoch častí.
Prvú časť tvorí technologická linka zabezpečujúca primárnu selekciu vysokokvalitných tokajských odrôd, pozostávajúca z viacerých jednotiek, ktoré sú na sebe závislé a vzájomne prepojené. Všetky jednotky linky sú prepojené do jedného ovládacieho panela, kde sa riadi celý proces linky.
Druhú časť tvorí stroj zabezpečujúci ďalšie spracovanie triedeného / vyselektovaného hrozna - Pneumatický lis, ktorý nie je vzájomne prepojený s ovládacím panelom technologickej linky, avšak jeho kapacita je dimenzovaná na kapacitný výkon linky.
Veřejná zakázka vložena:
11.08.2017 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
TOKAJ vín, spol. s r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.10.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
169 536 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TOKAJ vín, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
36189588

Zadavatel ulice:
M.R. Štefánika N4/1515

Zadavatel PSČ:
075 01

Zadavatel obec:
Trebišov

Kontaktní osoba:
Jaroslav Macik

Zadavatel telefon:
+421 566 793 466

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tokajvin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42200000-8
Zariadenia na spracovanie potravín, nápojov a tabaku a ich súvisiace časti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Technologie pro zpracování biomasy - šrotovníky, sušárny a technologie k výrobě pelet

Technologie pro zpracování biomasy - šrotovníky, sušárny a technologie k výrobě pelet

Myslíte ekonomicky a hlavně ekologicky a přemýšlíte, jak naložit s bio odpadem ze slámy, sena či dřeva? Pak pro Vás máme řešení, obraťte se na brněnskou firmu AGROING BRNO s.r.o., která Vám s tím pomůže. Firma AGROING BRNO s.r.o. se již dlouhodobě zabývá technologiemi k zpracování biomasy nebo-li bio odpadu. Poskytuje tak kvalitní a profesionální linky k zpracování: - sena, slámy a odvodněného digestátu (výroba pelet) - obilných odpadů - odpadů z bioplynových stanic - instalace šrotovníků na seno, slámu (možno do stávajících linek) - sušárny (sušení pilin, dřevních štěpek, separátu) Díky tento moderním technologiím bude Vaše firma nejen ekonomická, ale také plně ekologická. Sníží se Vám náklady na energii a stejně jako množství odpadu. Pro více informaci se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Široký sortiment výrobků z nerezu pro vinařství - nerezové nádrže

Široký sortiment výrobků z nerezu pro vinařství - nerezové nádrže

Potřebujete nakoupit technologii z nerezu pro vinařství v okolí města Hodonín? Výrobou, prodejem a servisem vinařské technologie z nerezové oceli se zabývá společnost UNICOM servis, spol. s r.o. Hodonín! Naše jihomoravská společnost nabízí široký sortiment výrobků z nerezy: - nerezové nádrže vinifikátory/vinofikátory - pneumatické lisy - mlýnkoodstopkovače - filtry, stabilizace - čerpadla - Barikové sudy - lahvovací linky - rosiče a mnoho dalšího. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Hodoníně U Elektrárny. Kompletní nabídku výrobků naleznete na webových stránkách.


Granulační linky Chrudim - Tebis řídící systém granulační linky

Granulační linky Chrudim - Tebis řídící systém granulační linky

TAURUS, s.r.o., Chrudim Náš výrobní program zahrnuje granulační linky, které jsou schopné jednoduše zpracovávat materiál jako je krmivo pro zvířata, piliny a další typy biomasy, kompost, organická hnojiva, otruby a směsi obilovin, semena řepky a řepné řízky, alfaalfa, sláma, seno, papír, plasty, odpady a chemické produkty. Granulační lisy jsou osazeny řídícím systémem Tebis, které mají pohon s příkonem 7,5 kW až 400 kW. Jsou řízeny operátorským panelem s dotykovou obrazovkou. Granulační linky umožňují vizualizaci chodu strojů, detekce poruch a jiné další provozní hodnoty. Dále jsou operační panely schopné ovládání, a to i ve zcela automatickém režimu.


Profesionální výrobky pro potravinářský průmysl - kvalitní nože a pily

Profesionální výrobky pro potravinářský průmysl - kvalitní nože a pily

Právě pro potravinářský průmysl je možné využít našich kvalitních pilových pásů i nožů na potraviny, které Vám ušetří spoustu času a námahy. Dbáme především na spokojenost našich zákazníků a proto se snažíme splnit veškeré Vaše požadavky a svou práci odvádět opravdu kvalitně! Náš odborně proškolený personál Vám rád zodpoví Vaše dotazy a vybere s Vámi takovou variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat!


Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Kvalitní výroba strojů na zpracování potravin s výrobní dokumentací

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Jsme předními výrobci komponentů do strojů, výroba strojů na zpracování potravin je naším hlavním výrobním oborem. Zaměření naší firmy: Různé typy převodovek a pohonných mechanizmů, podle dodané dokumentace Roboty pro dopřádací stroje v textilních linkách Navíjecí zařízení pro linky na výrobu umělých vláken Dopravní systémy pro textilní linky na výrobu a zpracování příze Části strojů a linek na výrobu a zpracování potravin Strojní díly, komponenty a montážní sestavy vyráběné v malých sériích podle dodané dokumentace Pro více informací kontaktujte naší firmu Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Prodej použitých, repasovaných strojů, opravy, repase drtičů, nožových mlýnů

Prodej použitých, repasovaných strojů, opravy, repase drtičů, nožových mlýnů

Divize MARCUS firmy REMIVA s.r.o. Chropyně zajišťuje prodej použitých, repasovaných strojů na recyklaci plastů a provádí opravy, repase drtičů, nožových mlýnů i menších granulačních linek. Aktuálně k prodeji: -Nožový mlýn Moser, Rapid, Rapid GK 2645, Dreher S42 – 65 GH -Extrudery - granulační linky -Skladová sila pro granuláty či jiné sypké hmoty. Bližší informace a technické specifikace získáte přímo na našem webu.