Poptávám rekonstrukci bytového jádra

Poptávám rekonstrukci bytového jádra

Poptávám rekonstrukci bytového jádra a chodby v 1+kk, Brno.

Termín realizace: od září
Lokalita realizace: Brno - Vinohrady
Odhadovaná cena: nabídněte

Koupelna: - bourání umakartu, zvětšení na úkor chodby- nová příčka z ytongu nebo ze sádrokartonu: https://www.rigips.cz/vlhke-prostredi/ , nové odpady, voda, elektřina (v bytě jsou nové stoupačky)
- velkoformátové obklady a dlažba v teplém odstínu hnědé barvy a smetanové/slonové kosti/béžové

Ravak - Vana EVOLUTION 170x97 snowwhite, na trhu od 8 890 Kč s DPH + s čelním panelem – cena od 2 534 Kč s DPH, boční panely nebudou pravděpodobně potřeba, doplňky: vanový odtokový komplet

Umyvadlo: zápustné do dřevěné desky na míru, pod kterou bude umístěna i pračka

Zápustné umyvadlo 56 x 47, 5 cm Jika IBON s otvorem pro baterii uprostřed, bílá

Závěsné WC DINO rimmles, Jika H8213770000001


Dveře ke koupelně: na míru, šíře 70 – 80cm, stejný materiál a barva jako dveře do obývací místnosti, jen budou posuvné po stěně.

Chodba:
- stejná dlažba jako v koupelně, materiál i barva – teplý odstín střední hnědé, úprava rozvodu elektřiny pro domovní telefon a světlo, nové osvětlení


Děkuji za nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
11.08.2017 08:16

Platnost poptávky:
11.09.2017 07:44

Kontaktní osoba:
Věra

Kontaktní email:

Telefon:
+420 Nováková

Okres:
Brno-město

Obrázek:
Poptávám rekonstrukci bytového jádra

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiéru za výhodné ceny

Rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiéru za výhodné ceny

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny a hledáte firmu, která dokáže kvalitně a spolehlivě zrealizovat Vaše představy? Pak jste na správném místě! Stavební firma M+M, působící ve zlínském kraji již přes 20 let, Vám nabízí veškeré služby spojené s rekonstrukcí bytového jádra, koupelny či celého interiéru - zaměření - návrh dispozice řešení dle Vašich požadavků - bourací a stavební práce - výběr a pokládka obkladů, dlažby - dodávka, montáž sociálního zařízení - výroba koupelnového nábytku na zakázku - montáž dveří - vodoinstalace, elektroinstalace - topenářské práce - podlahářské, malířské práce - cenová kalkulace - odvoz suti, úklidové práce - záruka 36 měsíců Aby realizace Vaší koupelny či interiéru proběhla co možná nejrychleji a nejkomplexněji, specializuje se firma M+M na zakázkovou výrobu nábytku ve vlastní stolárně. Spolu s dodávkou a montáží vyrobeného nábytku i spotřebičů Vám tak poskytne realizaci celého díla a ušetří nejen Váš čas, ale i starosti. Neváhejte a obraťte se na společnost M+M ve Zlíně, jejíž bohaté zkušenosti a profesionální přístup jsou zárukou kvality a Vaší spokojenosti!


Rekonstrukce a renovace koupelen - vodoinstalatérské a topenářské práce

Rekonstrukce a renovace koupelen - vodoinstalatérské a topenářské práce

Plánujete rekonstrukci koupelny? Pak se obraťte na třebíčskou firmu K-TOP s.r.o., která Vám s tím pomůže. Firma se zaměřuje na kompletní služby v oblasti rekonstrukce a renovace koupelny. S rekonstrukcí koupelny přichází většinou i výměna vodovodního potrubí nebo výměna potrubí k topení. Profesionální tým společnosti K-TOP s.r.o. zajistí, že veškeré rozvody budou správně nainstalovány. Kompletní sortiment služeb zahrnuje: - rekonstrukce a instalace vodovodního potrubí - instalace vodovodních stoupaček - instalace rozovodů - montáž WC, vany, sprchového koutu, bidetu, baterií a koupelnového nábytku) - další instalatérské práce Rekonstrukce a renovace firmy provádí jak v rodinných domech, tak v bytech, obytných domech nebo průmyslových projektech. Pro více informací se neváhejte obrátit na webové stránky firmy K-TOP s.r.o., která Vám ráda a ochotně zodpoví Vaše případné dotazy.


Rekonstrukce bytových jader, bytů, koupelen ve velmi krátkém čase

Rekonstrukce bytových jader, bytů, koupelen ve velmi krátkém čase

Pokud se děsíte při plánované přestavbě bytu dlouhé doby rekonstrukce, oslovte firmu Tomáše Pochylého z Uherského Hradiště. Na rekonstrukce bytových jader, bytů a koupelen se zaměřuje již více než 15 let a standardně doba rekonstrukce zabere zhruba týden. Navíc Vám pomůže vybrat obklady, sanitární keramiku a další zařizovací předměty, snadno tak sladíte vše do nejmenšího detailu. Zdarma provede zaměření v místě rekonstrukce a připraví cenový rozpočet. Práce: -bourací práce -přestavba bytového jádra ve velmi krátkém čase -rekonstrukce koupelny, toalety -rozvody vody, odpadů, plynu -elektroinstalace -zednické, sádrokartonářské práce -malířské práce -obklady a dlažby -montáž dveří a obložkových zárubní -pokládka, nivelace podlah -montáž kuchyňské linky.


Vodoinstalace, rekonstrukce koupelen, výměna ohřívače vody, montáž a realizace

Vodoinstalace, rekonstrukce koupelen, výměna ohřívače vody, montáž a realizace

Chcete vyměnit ohřívač teplé vody, nebo rekonstruovat koupelnu? Jste z Brna a okolí? V tom případě neváhejte, a obraťte se na nás. Naše firma HUK instalace s.r.o., poskytuje veškeré práce týkající se vodoinstalace. V oboru se pohybujeme již dlouhou dobu, máme hodně zkušeností s řešením problémů. Běžně prodáváme a děláme montáž systémů vody a kanalizace do bytových objektů, dále i do komerčních a průmyslových prostor. Jsme schopni provést montáž systému podtlakového odvodnění střech, děláme rekonstrukce koupelen, zednické práce, obkladačské a elektroinstalační práce. Provádíme výměnu stoupaček, ohřívačů vody, montujeme vodoměry, děláme také instalace solárních systémů určených pro ohřev. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Bytové jádro - opravy a rekonstrukce bytového jádra, koupelny levně

Bytové jádro - opravy a rekonstrukce bytového jádra, koupelny levně

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci bytového jádra nebo opravu koupelny naše stavební firma M+M, působící převážně ve zlínském kraji Vám levně poskytne veškeré služby s tím spojené. Také Vám garantujeme záruku na rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny 3 roky! Změříme bytové jádro či koupelnu a provedeme veškeré návrhy a řešení dle Vaších požadavků, včetně cenové kalkulace. Poskytneme Vám: - výběr a pokládku obkladů a dlažby - dodávku a montáže sociálního zařízení - zakázkovou výrobu koupelnového nábytku - montáž dveří - vodoinstalace - elektroinstalace - odvoz suti - úklidové práce. Firma M+M Vám garantuje solidní jednání a kvalitně a odborně odvedenou práci zkušenými a dlouholetými pracovníky.


Rekonstrukce koupelen a bytového jádra, včetně kuchyně na míru

Rekonstrukce koupelen a bytového jádra, včetně kuchyně na míru

Uvažujete-li o rekonstrukci koupelny či bytového jádra nebo jste zatoužili po nové kuchyni, je tu pro Vás společnost M+M, která působí např. v Otrokovicích a Napajedlech. Stavební firma M+M se již 20 let zabývá dokončováním staveb, rekonstrukcemi koupelen, bytových jader, domů i bytů na klíč a současně se specializuje na výrobu nábytku a kuchyní na míru ve vlastní stolařské dílně. Sortiment komplexních služeb realizovaný firmou M+M je opravdu široký - rekonstrukce bytových jader, koupelen - rekonstrukce interiérů, bytů, rodinných domů - zednické a stavební práce - obkladačské práce - výroba a montáž kuchyňských linek - zakázková výroba nábytku - elektro, vodo, topo - podlahářské práce - malířství a natěračství - úklidové práce Společnost M+M je zárukou kvality a tím i Vaší spokojenosti. Garantuje Vám solidní jednání v průběhu celé realizace, od zaměření přes cenovou kalkulaci až po samotné provedení.