Zajištění úklidových služeb v Oblastní nemocnici Náchod a.s.

Zajištění úklidových služeb v Oblastní nemocnici Náchod a.s.

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb vnitřních prostor/úklidových prací zadavatele vlastními pracovníky, prostředky a na vlastní náklady, a to v souladu s hygienickými normami dle vyhlášky č. 306/2012 Sb. Dodavatel se musí řídit úklidovým a dezinfekčním plánem jednotlivých oddělení, včetně sběru odpadu a jeho ukládání na místo k tomu určenému, při běžném provozu, v požadovaném rozsahu a kvalitě.
Veřejná zakázka vložena:
31.07.2017 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.09.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
87 360 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Zadavatel IČ:
26000202

Zadavatel ulice:
Purkyňova 446

Zadavatel PSČ:
547 01

Zadavatel obec:
Náchod

Kontaktní osoba:
Bc. Michaela Kapustová

Zadavatel telefon:
+420 727 986 414

Fax:
+420 491 427 904


Zadavatel web:
http://www.nemocnicenachod.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90910000-9
Úklidové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Potřebujete ve Vaší domácnosti něco opravit, přestěhovat, zapojit, zrekonstruovat nebo potřebujete jen udělat nějakou pravidelnou údržbu? Pak neváhejte zavolat o pomoc hodinovému manželovi! Zařídíme ve Vašem bytě či domě opravení či montáž dřezů, výměnu kuchyňské baterie, zapojení elektrospotřebičů, připevnění nábytku, poliček, přestěhování nábytku, drobné opravy v domácnosti, opravu kapajícího kohoutku, nábytku, čištění koberců, pokládka koberců, podlah PVC, parket, plovoucích podlah, sestavení skříněk, nábytku, židlí a mnoho dalšího. Působíme po celém Brně i jeho okolí. Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv prací na kterou si sami netroufnete!


Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek a střech může být problematické. Obraťte se v regionu Zlín, Brno či Praha na společnost Čištění fasád. Prodloužíme životnost fasády i střech. Dokážeme kvalitně a efektivně odstranit většinu nečistot pomocí speciálních chemických prostředků. V rámci prevence novotvorby nečistot nanášíme na vyčištěný povrch i ochranné, impregnační prostředky. Efektivně čistíme fasády, omítky a střechy od atmosférických nečistot - prachu, smogu dále od biologických nečistot – plísní, mechu, řas a zbavíme povrch i mastnoty, cementových povlaků či nevzhledného graffiti.


Údržba nemovitostí - úklidové služby, údržba a drobné opravy

Údržba nemovitostí - úklidové služby, údržba a drobné opravy

MOHLIS - Brno se postará o efektivní údržbu Vaší nemovitosti nebo firmy. Tyto služby se opírají o 5 základních činností, které v rámci správy provádíme. 1. Úklid vnějších prostor Znamená zejména úpravu a údržbu komunikací typu chodník, parkoviště apod., zametání okolí objektu, sběr odpadků, natírání jízdních pruhů nebo plevelení krajnic. 2. Údržba zeleně - sekání travnatých ploch, zalévání zeleně, shrabování listí apod. 3. Zimní úklid - odklízení sněhu, prosolení příjezdových cest a chodníků. 4. Drobné opravárenské práce Cílem je okamžitě a flexibilně řešit drobné opravy různého charakteru. Máme na mysli např. výměny žárovek, oprava plotů, vymalování lokálních míst nebo třeba zasklení rozbitého okna. 5. Údržba střech - odklizení sněhu z plochých střech, lokální opravy, klempířské a natěračské práce. Mohlis Brno – váš partner v oblasti správy nemovitostí a facility managementu. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na třídě Generála Píky.


Perfektní úklid panelového i rodinného domu od profesionální úklidové firmy

Perfektní úklid panelového i rodinného domu od profesionální úklidové firmy

Potřebujete už nutně umýt okna nebo vyčistit koberce a čalouněný nábytek? Máte práce nad hlavu nejen v zaměstnání ale i s dětmi a nestíháte úklid domácnosti? Nebo jste malovali a potřebujete pomoci s úklidem? Firma Lumír Sokol Plus s.r.o. Vám poskytne dlouhodobé úklidové služby za rozumné ceny v okolí Havířova a Karviné, ať už bydlíte v rodinném domě nebo v panelovém bytě. Úklidové služby: - mytí oken včetně rámů a parapetů (i po malířích) - mytí dveří (i po malířích) - čištění zašlých střech a dlažeb - opravy fasád – odstranění grafiti - desinfekce a deratizace - čištění koberců a čalouněného nábytku - luxování koberců - mytí a voskování podlahových krytin - ruční čištění koženkového nábytku + ošetření speciálním přípravkem - mytí osvětlovacích těles - základní stěhování – přesun těžšího nábytku - odvoz odpadů - likvidace pozůstalostí Naším cílem je Vaše maximální spokojenost s naší odvedenou prací a čistý vzhled Vaší domácnosti.


Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Graffiti způsobené vandaly může trápit majitele domů i jiných objektů. Proto firma Čištění fasád Zlín poskytuje antigraffiti servis. Postará se o odstranění graffiti z fasády, plotu, auta, garáže, dveří i dalších ploch. Působí nejen na Zlínsku, ale také v regionu Praha, Brno. Antigraffiti servis - odstranění nepěkné malby provádíme speciálními chemickými prostředky v kombinaci tlakové vody. Poradíme si i s graffiti u ploch, které jsou opatřené nátěry, či u strukturovaných omítek na bázi umělých pryskyřic. Po vyčištění povrchu aplikujeme preventivní nátěr na omítky a fasády pro ochranu před graffiti v budoucnu. Při dalším znečištění povrchu s ochrannou vrstvou jde malba omýt snadno vodou se saponátem i čistou vodou. Neexperimentujte sami s odstraněním graffiti z fasády, neriskujte poškození majetku a obraťte se vždy na odbornou firmu.


Mytí a čištění nepřístupných oken, fasád, výkladních a reklamních ploch Praha – ekologicky a efektivně

Mytí a čištění nepřístupných oken, fasád, výkladních a reklamních ploch Praha – ekologicky a efektivně

Nalézá se na Vašem domě nebo komerčním objektu místo, které je špatně dostupné a nelze bez odborné pomoci umýt a vyčistit? Pak je čas kontaktovat společnost Bubliny s.r.o. z Prahy. Naši odborníci si poradí s umytím špatně dostupných oken, nepřístupných skleněných, výkladních a reklamních ploch a vyčistí zašlé a špinavé fasády. Pro naši práci používáme ekologické přípravky, které jsou šetrné k přírodě, ale také dostatečně účinné pro dokonalé umytí všech špinavých ploch. Pro dokonalé umytí a čištění nepřístupných výkladních a reklamních ploch, fasád a oken kontaktujte společnost Bubliny s.r.o.