Přístrojové vybavení KKN – návazná péče, projekt I – část 41

Přístrojové vybavení KKN – návazná péče, projekt I – část 41

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového přístrojového vybavení - sestavy mrazáků a lednic, určené pro transfúzní oddělení Karlovarské krajské nemocnice a.s., nemocnice v Karlových Varech.
Veřejná zakázka vložena:
17.07.2017 11:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Karlovarská krajská nemocnice a.s.

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Karlovarská krajská nemocnice a.s.

Zadavatel IČ:
26365804

Zadavatel ulice:
Bezručova 1190/19

Zadavatel PSČ:
360 01

Zadavatel obec:
Karlovy Vary

Kontaktní osoba:
Ivana Barnoky

Zadavatel telefon:
+420 354 225 119

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kkn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33194000-6
Přístroje a nástroje pro transfúzi a infúzi

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chladící technika - opravy, záruční, pozáruční servis ledniček, mrazniček

Chladící technika - opravy, záruční, pozáruční servis ledniček, mrazniček

Hledáte opraváře chladící techniky v Brně a okolí? Pak neváhejte a oslovte nás. Naše firma Chladservis VaRa, spol. s r.o., má sídlo v Brně a provádí servis a opravy chladící techniky. Poskytujeme profesionální autorizované servisní služby. Specializujeme se na servis a opravy chladniček, ledniček, chladniček kombinovaných, mrazniček,, mrazících pultů, vinoték a chladících vitrín. Prodáváme náhradní díly chladící techniky a bílé techniky. Servisujeme, opravujeme chladící techniky značek - AEG, Aspes, Baumatic, Beko, Bess, Blomberg, Electrolux, Fagor, Fulgor, Gorenje, Hoover, Hotpoint-Ariston, Iberna, Ikea, Indesit, Liebherr, Scholtes, Snaige, Teka, Venus, Vestfrost, Zanussi, Zerowatt a jiných. Více informací najdete na webových stránkách.


Vybavení školních jídelen, kuchyní - konvektomaty, chladící technika, výdejní zařízení

Vybavení školních jídelen, kuchyní - konvektomaty, chladící technika, výdejní zařízení

Ať už pro svojí školní jídelnu sháníte konvektomaty, chladící techniku či výdejní zařízení obraťte se na profesionály v tomto oboru. Firma CHLAZENÍ servis s.r.o. Vám poskytne špičkové vybavení jídelen, kuchyní a jiných stravovacích provozů, vše podle platných norem! Působíme v celém okolí Opavy a Krnova, ale také po celé ČR. Zajistíme pro Vás kvalitní vybavení. Nerezové nádobí, nábytek a profesionální technologie zaručí komfort vaší jídelny, který je rovněž důležitý pro práci s potravinami. Vyberte si u nás gastronomické vybavení nejen do školní jídelny či kuchyně za výjimečné ceny: - konvektomaty - chladící a mrazící technika - transportní a výdejní zařízení - varná technika - nerezový nábytek - myčky a jiné mycí technologie - roboti, hnětače - lednice - gastronádoby. Zabýváme se kompletními dodávkami profesionální gastro technologie na klíč. Dále provádíme servis uvedené techniky, poradenství v této oblasti, úpravy a montáže již hotových a stávajících zařízení.


Přepravní chlazení a klimatizace THERMO KING, prodej, montáž a kvalitní servis

Přepravní chlazení a klimatizace THERMO KING, prodej, montáž a kvalitní servis

Patříte mezi dodavatele chlazeného či mraženého zboží a sháníte kvalitní přepravní chlazení? Firma PEK - TK s.r.o. z Kolína je výhradním prodejcem prvotřídního přepravního chlazení, klimatizace a konvektorů topení světového leadera THERMO KING. Pro své zákazníky zajišťujeme prodej, montáž chlazení i následný servis. Součástí našich služeb jsou rovněž kompletní dodávky vozidel včetně izolací nákladového prostoru, který je určen pro převoz chlazeného i mraženého zboží. Při přepravě a skladování potravin vycházíme z Vašich individuálních přání a požadavků. Zavolejte nám a my Vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího chlazení.


Záruční i pozáruční servis, opravy chladniček a mrazniček - rychle a spolehlivě

Záruční i pozáruční servis, opravy chladniček a mrazniček - rychle a spolehlivě

Firma Chladservis VaRa, spol. s r.o. v Brně je autorizovaný servis, který provádí záruční a pozáruční opravy chladící a mrazící techniky rychle a spolehlivě. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv opravou a problémem. Potřebujete opravit nebo zajistit servis vaší chladničky (ledničky), mrazničky, mrazícího pultu, vinotéky nebo chladící vitríny? Naši speciálně vyškolení technici jsou zde pro vás! V oblasti oprav a servisu chladniček a mrazniček se zaměřujeme na tyto značky: - AEG, Bess, Brandt, Calex, Elcold, Electrolux, Gorenje, Ikea, Liebherr, Mora, Nordline, Perfekt, Snaige, Teka, Venus, Zanussi. Naše služby jsou dostupné v Brně a jeho širokém okolí. Neváhejte nás kontaktovat i vy!


Chladící stoly prodej Praha – velký vnitřní objem, nízká spotřeba

Chladící stoly prodej Praha – velký vnitřní objem, nízká spotřeba

Bez chladícího stolu se neobejde žádné restaurační zařízení. Jejich širokou nabídku naleznete u společnosti GASTROART CZ,spol. s r.o. z Prahy. Velké vnitřní objemy skladovacích prostor s možností libovolného uspořádání přihrádek, hygienické nerezové provedení, vysoký výkon i při častém otevírání a nízká spotřeba, to jsou jen některé z výhod našich produktů. Profesionální chladící stoly zaručí na rozdíl od domácích minimální výkyvy teplot i při časté frekvenci otevírání. Mají přehledný display pro přehled o aktuální teplotě a nerezové pracovní desky. Nabídku chladících stolů si můžete prohlédnout na stránkách společnosti společnost GASTROART CZ,spol. s r.o. z Prahy.


Cukrárenské vitríny eshop – lákavá nabídka dortů, zákusků a desertů

Cukrárenské vitríny eshop – lákavá nabídka dortů, zákusků a desertů

Všichni majitelé restaurací, cukráren nebo obchodů jistě vědí, že lákavě vystavené zboží se prodává mnohem lépe. Lahodným dortů, zákusků a desertům vystaveným v designových cukrárenských vitrínách z eshopu společnosti GASTROART CZ,spol. s r.o. jistě zákazníci neodolají a vy nebudete stačit zboží doplňovat. V nabídce eshopu si jistě vyberete přesně takovou chladicí cukrárenskou vitrínu, která se bude přesně hodit do prostor Vašeho obchodu. Ať už se bude jednat o menší či větší variantu, vždy si můžete být jisti elegantním designem, tichým a nenáročným chodem a dlouhou životností. Pokud Vás nabídka chladicích cukrárenských vitrín pro úspěšnou presentaci nabídky zákusků a dortů ve Vašem obchodě zaujala, neváhejte s dotazy kontakotovat eshop společnosti GASTROART CZ,spol. s r.o.