Poptávám mletý vápenec

Poptávám mletý vápenec

Poptávám mletý vápenec pro zahradu na potlačení mechu v trávě.
Poptávka byla vložena dne:
17.07.2017 12:18

Platnost poptávky:
17.08.2017 08:21

Kontaktní osoba:
kveta Řádová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 739 286 034

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Prodejní výstavu fuchsií každoročně pořádá Zahradnictví Petro Mělník po celé léto a srdečně Vás zve také na letošní ročník! Fuchsie si na výstavě můžete prohlédnout, inspirovat se, ale také zakoupit. Zahradnictví Petro se na tyto krásné květiny specializuje, proto Vám personál může také na místě poradit s jejich pěstováním. Zahájení této prodejní výstavy proběhne 23.června 2018. Návštěvu výstavy můžete spojit s prohlídkou nedalekého mělnického zámku. Výstava fuchsií, pelargonií, surfínií, Million Bells, Mandevil a jiných balkonových rostlin je přístupná po celé léto. Na co se můžete na výstavě fuchsií těšit? Zahradnictví Petro Mělník dnes vlastní téměř 1000 druhů rozkvetlých fuchsií. Každým rokem zařazuje do sortimentu novinky, např. řadu Jollies od firmy Brankap z Německa, která má vlastní tým šlechtitelů nebo fuchsie od dalšího významného německého pěstitele Wernera Kesslera. Letos rozšiřuje sbírku o 60 novinek! Ve sbírce najdete také 50 fuchsií mrazuvzdorných, které dokážou přezimovat. Fuchsie, které se Vám zalíbí, si na místě můžete zakoupit. Tato výstava fuchsií je totiž prodejní a zahradnictví má pro tuto příležitost připraveno množství vzrostlých závěsů a větších rostlin. Součástí výstavy je také prohlídka bylinkové zahrady s možností nákupu až 100 druhů bylinek, vše za skvělé ceny Pokud si tedy chcete prohlédnout nebo nakoupit kvalitní, s láskou pěstované fuchsie, pelargonie, surfínie, Million Bells, Mandevily, bylinky nebo jiné zahradní a pokojové květiny a rostliny nebo se přijít pouze pokochat, navštivte Zahradnictví Petro Mělník a jeho tradiční výstavu fuchsií!


Okrasné, přírodní kameny pro dům i na zahradu - lomový, opracovaný kámen, valouny prodej

Okrasné, přírodní kameny pro dům i na zahradu - lomový, opracovaný kámen, valouny prodej

Pustili jste se do rekonstrukce zahrady, ale stále to není ono? Vyzkoušejte okrasné, přírodní kameny, které dodají vaší zahradě atmosféru. Ve firmě Kontejnery Müller s.r.o. v Olomouci si vyberete z široké škály okrasného kameniva pro dům i zahradu. Okrasné, přírodní kameny - originální ozdoba vaší zahrady: - lomový kámen (přírodní materiál vhodný pro realizaci a dekoraci ploch v okolí domů, staveb a zahrad) - opracovaný kámen (dekorační drtě v různých barvách a frakcích) - valouny (k realizaci zahradních jezírek a skalek) - solitérní, nášlapové kameny. Okrasné, přírodní kameny mohou esteticky propojit dům se zahradou a také jsou ideální k obsypání keřů a rostlin, aby kolem nich nerostl nežádoucí plevel.


Zahradní centrum, prodej ovocných stromků a keřů

Zahradní centrum, prodej ovocných stromků a keřů

Vše pro Vaši zahradu nakoupíte v zahradním centru Zahradnictví Šimková, s.r.o. v Bystřici u Třince - jehličnaté, listnaté dřeviny, stromy, keře, trvalky, traviny, kapradiny, vodní i bahenní rostliny, hnojiva, substráty, barevnou štěpku, mulčovací kůru. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 8-18hod. a v sobotu od 8-12hod. Prodej ovocných stromků a keřů: - temnoplodec černoplodý - ostružiník - kaštánovník setý - líska obecná - ořešák královský - rybíz - angrešt - jabloně - třešeň - višeň - slivoň - broskvoň - hrušeň - meruzalka srstka - ostružiník (japonský, maliník) - jeřab moravský sladkoplodý - vinná réva. S výběrem vhodných rostlin nebo stromů Vám rádi poradíme!


Speciální trávníkové hnojivo určené pro trávníky, které jsou sekány robotickými sekačkami

Speciální trávníkové hnojivo určené pro trávníky, které jsou sekány robotickými sekačkami

Používáte na sekání Vašeho trávníku robotickou sekačku a hledáte hnojivo, které je speciálně určené pro tímto způsobem sečené travnaté plochy? Toto speciální trávníkové hnojivo je k dostání v prodejně ZAHRADA VYSOČINA. Hnojivo Wolf-Garten RO-S 300 je určeno jak pro okrasné, tak zátěžové trávníky. Předností tohoto hnojiva je ochrana trávníku před plstnatěním. Jedno balení hnojiva vystačí na pokrytí plochy o přibližné rozloze tří set čtverečných metrů. Hnojivo se aplikuje jednou až dvakrát v průběhu vegetačního období.


Prodej mulčovací kůry, rašeliny, sypkých hmot, kameniva, oblázky

Prodej mulčovací kůry, rašeliny, sypkých hmot, kameniva, oblázky

Správa a údržba silnic Kroměřížska nabízí prodej sypkých hmot, písku, oblázky. K prodeji více druhů volně ložené mulčovací kůry, zahradní rašeliny. Celoročně za výhodnou cenu. Odběr v libovolném množství - odvoz v pytlích, na vozíku i na nákladním automobilu. Prodejní doba pondělí - pátek od 6:00 do 14:00 hod. Bližší informace na tel. 731611895. Prodej : - sypké hmoty - písek kopaný, těžený, netříděný - mulčovací kůra - posypová sůl - těžené kamenivo - oblázky - kamenivo žlutohnědého zabarvení - drcené kamenivo - asfaltový, betonový recyklát.


Solitérní okrasné kameny na zahradu - kvalitní přírodní kameny

Solitérní okrasné kameny na zahradu - kvalitní přírodní kameny

Na zahradu kromě květiny, stromů a keřů, patří také kvalitní okrasný solitérní kámen. Zahradní kameny jsou vhodné nejen pro dekorativní účely, ale i jako funkční prvek na zahrady, skalky, chodníky a další zpevněné plochy. Oslovte naší firmu Kameny Opava, kde vám nabídneme kvalitní přírodní kameny. V naší nabídce najdete solitérní kameny z různých materiálů, velikostí, barev a tvarů. Solitérní kameny učiní Vaší zahradu jedinečnou a dodají jí originalitu. Jedná se o větší kusy přírodního kamene, které mají hlavní využití jako dekorativní kámen: - na zahradách - ve skalkách - v jezírkách - v okolí firem a hotelů - při okrasných rostlinách. Firma Kameny Opava vám zajistí kvalitu všech služeb, snaží se zdokonalovat administrativní a přepravní servis v rámci obchodu.