Přírodní koupací biotop Otaslavice

Přírodní koupací biotop Otaslavice

Předmětem veřejné zakázky je areál veřejného přírodní koupaliště, který bude sloužit pro rekreační účely.

Přírodní koupací biotop včetně biologické části a technologie
Koupací biotop je vytvořen jako objekt fyzicky oddělující vodu od podloží. V závislosti na požadované hloubce a poloze je pak provedeno odpovídající stavební řešení.
Vnitřní, nejhlubší část je tvořena obvodovým železobetonovým stěnovým korpusem (stávajícím či novým), nový bude proveden ze systému ztraceného bednění. Dno tvoří původní konstrukce bazénu. Následuje hydroizolační souvrství uložené na ochranné vyrovnávací vrstvě jemného štěrku či písku.
Nášlapnou a pohledovou vrstvu chodníku okolo biotopu a ve všech částech biotopu kromě plavecké části bude tvořit kompozitně spojené kamenivo. Pojivem je epoxidová pryskyřice. Svislé konstrukce a hluboká část je tvořena přímo hydroizolační folií zelené barvy.
Nerezová madla v místech vstupů budou kotvena do betonových patek.
viz ZD
Veřejná zakázka vložena:
04.07.2017 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Otaslavice

Originální záznam:

Okres:
Prostějov

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.07.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Otaslavice

Zadavatel IČ:
00288586

Zadavatel ulice:
Otaslavice 343, PSČ 798 06

Zadavatel PSČ:
798 06

Zadavatel obec:
Otaslavice

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Medková, MBA VIOLETTE, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 585 242 713


Zadavatel web:
http://otaslavice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodohospodářské stavby, vodovodní, kanalizační přípojky - realizace

Vodohospodářské stavby, vodovodní, kanalizační přípojky - realizace

Výstavba, realizace a inženýrské sítě, odstaňování poruch vodovodních a kanalizačních přípojek, vodojemů, čistíren odpadních vod, přemostění, úpravy vodních toků, odlehčení kanalizace. Provádíme: - zemní práce prováděné ručně nebo rypadly - řezání a rozrušování vozovky, betonových ploch bouracími hydraulickými kladivy - pravidelná údržba s revizí vodovodních a kanalizačních přípojek - vodoinstalatérské práce Zakázky provádíme od přípravy, výstavby až po konečné terénní úpravy.


Výroba technologií z plastu, výroba plastových nádrží

Výroba technologií z plastu, výroba plastových nádrží

Hledáte firmu, která se zabývá výrobkami z plastu a výrobou technologií z plastu? Společnost ORYX-CZ, s.r.o., která se nachází v Jihomoravském kraji v obci Velké Hostěrádky nabízí výrobky z plastu. Vyrábíme z plastu: -bazény -filtry -obložení nákladového prostoru vozidel -obložení chladírenských vozů -rozkládací stolky -prodejní rozkládací stánky -odlučovače ropy, tuků -plastové nádoby -plastové nádrže -čističky odpadních vod. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Vymývaný beton GRANISOL – dekorativní velké plochy – různé barvy

Vymývaný beton GRANISOL – dekorativní velké plochy – různé barvy

Hledáte vhodný povrch pro budování plochy kolem bazénu, na terasu nebo příjezdový chodník? Vymývaný beton GRANISOL od společnosti CEMEX Czech Republic s.r.o. je nenáročný na údržbu, má protiskluzové vlastnosti a snadno se aplikuje na velké plochy přímo v místě stavby. Vymývaný beton GRANISOL je dostupný v širokém spektru barev a vzhledů. Díky způsobu jeho aplikace umožňuje snadné řešení detailů. Je stálobarevný, odolný vůči mrazu a snese vysoké zatížení se zárukou dlouhé životnosti. Využijte i vy skvělých protiskluzových vlastností a estetického vzhledu vymývaného betonu GRANISOL od společnosti CEMEX Czech Republic s.r.o.


Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu

Nerezové bazénové skluzavky a tobogány, skluzavky do bazénu, výroba a montáž pro veřejné i soukromé bazány a koupaliště od firmy Alfeko s.r.o. v Třebíči. Udělejte si z bazénu svůj malý soukromý aquapark a nechte si namontovat nerezovou skluzavku či tobogán! Kontaktujte firmu Alfeko s.r.o., která vyrábí a montuje nerezové skluzavky určené pro veřejné a soukromé bazény a koupaliště. Skluzavky a tobogány jsou vyráběny včetně schůdků a odvozeny ze standardních skluzavek pro dětská hřiště. Použití nerezových skluzavek u bazénů, respektive určení materiálu a tím i ceny a termínu dodání je vždy určeno prostředím, ve kterém se má skluzavka instalovat.


Odborné zazimování bazénu nebo svépomocí? Praha - připravte svůj bazén na zimu!

Odborné zazimování bazénu nebo svépomocí? Praha - připravte svůj bazén na zimu!

Je zvláštní, kolik lidí chce právě na zazimování bazénu ušetřit. Toto šetření však není na správném místě. Neodborně zazimovaný bazén Vás totiž na jaře může stát nemalé peníze. Ve chvíli, kdy se minimální noční teploty vzduchu dostanou trvale pod bod mrazu a teplota vody je mezi 10 až 15 °C, je už na zazimování pozdě. Proto neváhejte a včas se raději obraťte na odborníky ze společnosti Bazény Polman, kteří Vám za pár korun bazén zazimují a zbaví Vás tak rizika nečekaných jarních nákladů. Sídlí v Kostelci nad Labem, nedaleko Prahy a působí také prakticky v rámci celých středních Čech. A pokud se přesto rozhodnete zazimovat bazén svépomocí, nezapomeňte: - Vyčistit a ošetřit chemií - Upravte výšku hladiny vody - asi deset centimetrů pod skimmer - Očistěte stěny bazénu - Aplikujte zazimovací přípravek - Postarejte se o výbavu bazénu- pískovou náplň filtrace propláchněte či vyměňte za novou - Pokud máte bazén vybavený solárním ohřevem, odpojte jeho panely, vysajte z nich vodu a uložte je na místo, kde nemrzne. - Pokud máte tepelné čerpadlo, odpojte ho od elektrické sítě, uzavřete obtokové ventily a vypusťte a vysušte veškerou vodu - Bazén zakryjte


Vodohospodářské práce Třeboň

Vodohospodářské práce Třeboň

Provedení odborných prací v oblasti vodohospodářství nabízí společnost Hydro & KOV, s.r.o. z Třeboně, která má díky své mnohaleté tradici a zkušeným odborníkům zkušenosti s odbahněním a revitalizací rybníků, opravami hrází, výstavbou protipovodňových opatření, rekonstrukcí výpustí, obnovami koryt a toků řek nebo rekonstrukcí požární nádrže. K provádění vodohospodářských prací disponujeme vhodnou technikou, kterou obsluhují vyškolení zaměstnanci, dbáme na dodržování technologických postupů, využíváme pouze prověřené materiály. Více informací k realizacím zakázek v oblasti vodohospodářských prací získáte u společnosti Hydro & KOV, s.r.o.