Poptáváme montáž pomocných ocelových konstrukcí

Poptáváme montáž pomocných ocelových konstrukcí

Poptáváme montáž pomocných ocelových konstrukcí.

Popis: montáž pomocných ocelových konstrukcí
Specifikace:
- pro opláštění haly
- položení střešního trapézového plechu a montáž stěnového opláštění
Rozměr: 33 tun, střecha 3.300 m2, stěny 2.000 m2
Termín pro nabídky: ihned
Termín realizace: červenec - září 2017
Lokalita realizace: Rychnov nad Kněžnou
Odhadovaná cena: cca 700.000 Kč.
Poptávka byla vložena dne:
28.06.2017 12:46

Platnost poptávky:
28.07.2017 12:32

Kontaktní osoba:
Kovoline s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montované halové systémy

Montované halové systémy

Zákazníkům s požadavkem na stavbu nové haly nebo opravu a rekonstrukci stávajících prostor je určena nabídka montovaných halových systémů, dodává včetně montáže společnost KORES, spol. s r.o. z Tábora. Jedná se o nabídku kompletních nových montovaných halových objektů nebo jejich jednotlivých součástí určených k rekonstrukci podle požadavku zákazníka s možností montáže. Základem montovaných hal jsou nosné konstrukce, systémy opláštění, sendvičové panely či profilované plechy, které lze zakoupit i samostatně. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud si přejete dozvědět se více, neváhejte kontaktovat společnost KORES, spol. s r.o.


Výroba trakčních a výškových stožárů pro městskou dopravu, tramvaje a trolejbusy

Výroba trakčních a výškových stožárů pro městskou dopravu, tramvaje a trolejbusy

Na projektování a výrobu prvků trakčního vedení pro tramvajovou a trolejbusovou dopravu se specializujeme firma FOR ELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Stožáry jsou určeny pro zavěšení trolejového vedení. Zajišťujeme komplexní dodávky - od návrhu, projektování, přes výrobu až po dodání. Stožáry žárově zinkujeme dle EN ISO 1461. Naše stožáry jsou ověřeny statickým výpočtem a zkouškou, tzv. zatěžovací hodnoty jsou certifikované. Stožáry vyrábíme podle účelu použití a potřeb zákazníka. Dodáváme stožáry výškové, trakční, vlajkové, pro veřejné osvětlení obcí a měst i pro sportoviště. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.


Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberec, Liberecký kraj Naší prioritní činností jsou kompletní realizace všech druhů střech, za použití nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologií. Součástí naší činnosti je také klempířská a drobná zámečnická výroba, pro kterou disponujeme dostatečnými prostory i kapacitou. Naše firma STŘECHY Reiner, s.r.o. používá nejmodernější technologie postupů pro rekonstrukce šikmých střech pomocí betonových krytin, asfaltových šindelí, pálených tašek, vláknocementových krytin nebo profilových plechových krytin. Vše co potřebujete vědět o všech druzích střech je na našich www.strechyreiner.cz Neváhejte nás kontaktovat.


Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Rozhodujete se nad zábradlím ve Vašem domě? Máte rádi jednoduché a přitom elegantní linie a vzhled kovu? Potřebujete žebřík na střechu na míru? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy a nechte si vyrobit nerezové zábradlí ať už do interiéru nebo venkovní k domu. Naši odborníci si zábradlí sami naměří i namontují přímo u zákazníka. Nerezové zábradlí vypadá perfektně v kombinaci s jinými materiály jako je dřevo, beton nebo sklo. Vyrábíme nerezové zábradlí interiérové, ale i exteriérové ke schodům, k balkónům i k oknům pro květináče. Dále si u nás můžete objednat žebřík na střechu nebo k bazénu. Pokud chcete vsadit na jistotu, kvalitu a dodat vašemu domu šmrnc, pak neváhejte a obraťte se na nás a my Vám vyrobíme zábradlí dle přání. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i inspiraci z naší fotogalerie.


Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Navrhování, statika, dodávka a montáž železobetonových prefabrikovaných konstrukcí

Realizaci železobetonových konstrukcí provádí firma ZIPP Brno s.r.o. V oblasti navrhování a přípravy zakázek nabízíme kompletní návrh a také poradenství při realizaci. Zajistíme návrh, statiku, dodávku i montáž. Železobetonová prefabrikovaná konstrukce je první volbou v realizaci projektů skladových a výrobních hal, administrativních budov, nákupních a obchodních center a parkovacích domů. Nabízíme kompletní poradenskou činnost v oblasti navrhování, přípravy a realizaci projektů prefabrikovaných železobetonových konstrukcí. Součástí přípravy jsou předběžné statické výpočty, vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Ke každému projektu přistupujeme individuálně na základě bohaté zkušenosti našich projektantů s tuzemskými i zahraničními investory. Ve středisku železobetonových konstrukcí pracuje tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti montovaných staveb. Ten využívá v maximální míře vlastní projekční, dopravní a montážní kapacity. Ve společnosti ZIPP Brno spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními investory.


Ocelové konstrukce s širokým využitím - výroba, realizace, montáž

Ocelové konstrukce s širokým využitím - výroba, realizace, montáž

Hledáte firmu, která vyrábí ocelové konstrukce? Pak jste na správném místě. Ve společnosti GIGA montáže s.r.o. se zabýváme výrobou, realizací i montáží ocelových konstrukcí. Zakládáme si na vysoké kvalitě a spolehlivosti. Výroba, realizace, montáž: - ocelové konstrukce s širokým využitím. Dále vyrábíme, montujeme, opravujeme zdvihací zařízení, elektrické lanové a řetězové kladkostroje, komponenty pro stavbu jeřábů, elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení, příčníky pro mostové jeřáby a pojezdové jednotky, konzolové, poloportálové, mostové, otočné sloupové, pojízdné konzolové jeřáby. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, po domluvě po celé České republice. Kontaktujte nás, těšíme se na naši spolupráci!