Poptávám dodávku měřičů tepla

Poptávám dodávku měřičů tepla

Poptávám vypracování cenové nabídky na ověření kompletních sad níže uvedených měřičů tepla včetně dodání dokladu o ověření stanoveného měřidla:(První dva měřiče nám ověřovala fa CODEA spol. s r.o. a další čtyři ověřil v září 2013 pan Zdařil.)
1. CALOR 20, COMAC, DN 80, snímače teploty – ZPA EKOREG Pt100
2. CALOR 20, COMAC, DN 80, snímače teploty – ZPA EKOREG Pt100
3. Sontex, Supercal 539, DN 20
4. Sontex, Supercal 539, DN 20
5. Sontex, Supercal 431, DN 50, odporové teploměry SONTEX Pt500
6. Sontex, Supercal 431, DN 25, odporové teploměry SONTEX Pt500

Předem děkuji
Chaloupka Vítězslav,
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2017 15:03

Platnost poptávky:
19.07.2017 14:38

Kontaktní osoba:
Chaloupka Vítězslav, DIAMO s. p., Odra

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 864 356
+420 596 703 206

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Analyzátor plynů – senzor plynů Praha - spolehlivé měření v reálném čase

Analyzátor plynů – senzor plynů Praha - spolehlivé měření v reálném čase

Analyzátory a senzory plynů od společnosti Mettler-Toledo s.r.o. se zastoupením v Praze Vám poskytnou rychlé a naprosto přesné výsledky obsahu a složení plynů kdekoliv budete potřebovat. Velkou předností našich senzorů je poskytnutí výsledků v reálném čase bez nutnosti odběru vzorků, analyzátory pak díky vestavěnému laserovému paprskům a detektoru nevyžadují vyrovnání a lze je používat v potrubích i v terénu. Požadujete-li po analyzátorech a senzorech plynů špičkový výkon, přesně naměřené hodnoty a minimální nároky na údržbu, pak se spolehněte na společnost Mettler-Toledo s.r.o.


Mobilní pytlovací váhy Pardubice – váhy pro plnění pytlů

Mobilní pytlovací váhy Pardubice – váhy pro plnění pytlů

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. Pardubice Nabízíme vážící, dávkovací, plnící a balící zařízení. Mobilní pytlovací váhy naleznou využití k přesnému hmotnostnímu plnění otevřených pytlů sypkými látkami zejména v průmyslu chemickém, farmaceutickém, potravinářském, krmivářském a stavebním. Snadná, rychlá a prostorově nenáročná instalace (mobilní zařízení); stavebnicové řešení s možností zabudování do výrobní linky; přesné a bezprašné plnění; jednoduchá obsluha jednou osobou; možnost úprav dle požadavků zákazníka; volitelné vybavení: vhodné dávkovací zařízení; pneumatické upínání pytlů; průmyslový počítač pro řízení váhy a navazujícího zařízení; nerezové provedení; tisk vážních lístků; komunikace s nadřízeným počítačem.


Tvrdoměry - statické zkoušky a měření tvrdosti za pomocí tvrdoměrů

Tvrdoměry - statické zkoušky a měření tvrdosti za pomocí tvrdoměrů

Měření tvrdosti je nejrozšířenější statická zkouška. V této zkoušce se hodnotí odpor materiálu proti vtlačování kuličky, kuželu či jehlanu do materiálu. Hodnota tvrdosti odpovídá vztahu mezi zatížením a plochou nebo hloubkou vpichu. Pokud potřebujete provést měření tvrdosti je tady pro vás spolehlivá zkušební společnost Labormachine, s.r.o.. Naše společnost nabízí tvrdoměry v provedení manuálním, automatickém s optickým nebo digitálním vyhodnocení. Tvrdoměry zajišťujeme s kompletními službami, a to včetně poradenství, záručního a pozáručního servisu až po akreditovanou kalibraci. U nás nabízíme tyto tvrdoměry: - Mikrotvrdoměry Vickers - Tvrdoměry Vickers - Tvrdoměry Rockwell - Tvrdomry Brinell - Univerzální tvrdoměry.


Měření úhlů úhlovými snímači Praha – přesnost měření v řádu úhlových sekund

Měření úhlů úhlovými snímači Praha – přesnost měření v řádu úhlových sekund

Společnost HEIDENHAIN s.r.o. se sídlem v Praze nabízí širokou nabídku vysoce přesných úhlových snímačů pro měření úhlů s přesností v řádu úhlových sekund. Své využití naleznou u teleskopů, spektrometrů, rotačních stolů obráběcích strojů, sklopných hlav obráběcích strojů nebo u tiskové jednotky tiskařských strojů. V nabídce naleznete různý typy podle využití. Zapouzdřené úhlové snímače s dutým hřídelem a integrovanou statorovou spojkou jsou kompaktních rozměrů a absorbují kroutící moment způsobený třením v ložisku, zapouzdřené úhlové snímače pro samostatnou hřídelovou spojku umožňují axiální tolerance ± 1 mm, modulární úhlové snímače s optickým snímáním jsou doporučené pro integraci do prvků stroje, nebo aparatury a modulární úhlové snímače s magnetickým snímáním jsou vybaveny magnetizovaným dělicím bubínkem a snímací hlavou.


Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Pokud sháníte třífázový přímý statický elektroměr typ, obraťte se na společnost DK-ELVIS s.r.o., která prodává třífázový statický elektroměr ETS41A1, který je určen pro měření odebrané činné kumulované elektrické energie ve čtyřvodičové třífázové rozvodné síti v přímém zapojení do 65A. Elektroměr ETS41A1, ověřený dle MID, je vybaven elektromechanickým číselníkem, jenž registruje kumulovanou elektrickou energii. Indikace měření je signalizována kalibrační LED, přičemž četnost impulzů odpovídá měřenému výkonu. Pro další zpracování elektrických pulzů v informačních a regulačních systémech podnikové energetiky je elektroměr vybaven komunikačním výstupem S0 s dálkovým přenosem, monitoringem a regulací. Mechanická konstrukce elektroměru navíc umožňuje montáž na lištu DIN 35mm či na standardní elektroměrový kříž. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, je pro Vás společnost DK-ELVIS s.r.o jako přední dodavatel elektroměrů tou nejlepší volbou!


Snižování hluku, návrh a realizace akustických úprav a protihlukových opatření Praha

Snižování hluku, návrh a realizace akustických úprav a protihlukových opatření Praha

Obtěžuje Vás hluk? Pak kontaktujte společnost Greif-akustika, s.r.o. z Prahy, která je zaměřená na snižování hluku nejen v bytových a průmyslových zónách, ale také u velkých energetických závodů. Naši odborníci na základě měření vypracují návrh akustických úprav vedoucích ke snížení hluku a protihlukových opatření, poté provedou vlastní realizaci projektu a montáž potřebných zařízení. Nespoléhejte pouze na opakovaná měření, tím se hluku nezbavíte. Kontaktujte pro bezplatnou konzultaci ohledně návrhů na efektivní snížení hluku společnost Greif-akustika, s.r.o.