Rekonstrukce venkovního vedení V509

Rekonstrukce venkovního vedení V509

Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby spočívající v rekonstrukci stávajícího nadzemního vedení 110 kV označeného jako V 509 v úseku od Rozvodny Bystřice nad Perštýnem po Rozvodnu Žďár nad Sázavou a dále stavební úpravy související s výše uvedenou činností.
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2017 08:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
E.ON Distribuce, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.08.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
E.ON Distribuce, a.s.

Zadavatel IČ:
28085400

Zadavatel ulice:
F.A.Gerstnera 2151/6

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
RTS, a.s., Lazaretní 4038/13, 615 00 Brno, Ing. Radomír Drozd

Zadavatel telefon:
+420 545 120 278

Fax:
+420 545 120 210

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.eon-distribuce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poradenství a konzultace v oblasti energetiky – zajistí Vám značné úspory

Poradenství a konzultace v oblasti energetiky – zajistí Vám značné úspory

Trápí Vás dlouhodobé vysoké náklady Vaší společnosti za energie? Pak je nejvyšší čas vyhledat odborníky ze společnosti NEONPOWER s.r.o. z Prahy, kteří nabízejí poradenství a konzultace v oblasti energetiky. Nabízíme veškerá komplexní řešení pod jednou střechou s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Díky našim dlouhodobým vztahům s dodavateli jsme schopni zajistit Vám cenově výhodné služby, upozornit Vás na možné cenové výkyvy nebo doporučit jiného dodavatele energie. S poradenstvím na poli energetiky získáte se společností NEONPOWER s.r.o. bezplatnou analýzu provozů, dále možnost zajištění vhodného osvětlení, vzduchotechniky, klimatizace, zdroje vytápění a pomoc při řízení nákupů energie.


Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy

Ušetřete za energie – levný plyn a elektřina pro domácnosti a firmy

Chcete ušetřit náklady za plyn a elektřinu? Proveďte si srovnání ceny energií u více dodavatelů – nejvýhodnější cena na dodávku zemního plynu a elektřiny je při odběru energií od jednoho dodavatele. Firma LAMA energy a.s. je český dodavatel energie s těžbou ropy a plynu v České republice, je součástí skupiny Lama Energy Group. Ikdyž na trhu energií v ČR figurují dominantní dodavatelé, nabízíme dodávku a prodej levnějšího plynu i elektřiny než konkurence, protože zhruba 25% dodávek plynu je pokryto díky vlastní těžbě na Břeclavsku – Jižní Morava.a 50% dodávek díky nákupu plynu na energetických burzách v období, kdy je nejlevnější. Jsme tedy nezávislí na dodávkách plynu ze zahraničí ! Zvýhodněné ceny máme pro všechny zákazníky – domácnosti i firmy, podnikatelé, velkoodběratelé (teplárny, nemocnice, továrny). Pro společnosti zpracujeme nabídku dodávky energií na míru. Smlouvu můžete uzavřít na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 3 měsíce nebo smlouvu s garancí dodávek na dobu 3 let a možností okamžitého odstoupení při navýšení ceny.


Montáže a opravy distribučních sítí kabelových i venkovních Dobřichovice - pro NN i VN

Montáže a opravy distribučních sítí kabelových i venkovních Dobřichovice - pro NN i VN

V okolí Dobřichovic se zabývá montážemi a opravami distribučních sítí společnost ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Postará se o venkovní i kabelové sítě pro nízké i vysoké napětí i s trafostanicemi. Dále se společnost postará o veřejné osvětlení, vyhotovení přípojek pro vysoké i nízké napětí pro velké, ale i malé odběratele nebo zajistí připojení fotovoltaických a dalších výroben el. energie pro distribuční systémy pro VN i NN.


Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) – podmínky získání a využití

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) – podmínky získání a využití

Nejste si jisti, zda i Vaše budova patří mezi subjekty, které mají povinnost zpracování PENB? Požadujete o průkazu energetické náročnosti budovy více informací? Pak se s důvěrou obraťte na společnost Prometheus, energetické služby, a.s. z Prahy. Získáte informace o subjektech, kterých se toto nařízení týká, o délce platnosti průkazu, o způsobu jeho využití, dále informace o základním ceníku pro získání průkazu nebo o povinnostech plynoucích z užívání průkazu energetické náročnosti budovy. Zajímá Vás, jaké náležitosti jsou k zařízení PENB potřeba? Informace vám poskytne společnost Prometheus, energetické služby, a.s.


Odborné služby v oblasti energetiky – od specialistů v oboru

Odborné služby v oblasti energetiky – od specialistů v oboru

Hledáte skutečné specialisty v oblasti energetiky, kteří Vám pomohou nalézt optimální řešení Vašich problémů? Pak se s důvěrou obraťte na společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze, která tyto odborné služby svým klientům nabízí. Aby Vaše energetické hospodaření bylo skutečně efektivní a přinášelo očekávané finanční úspory, je třeba zajistit mnoho důležitých kroků, se kterými Vám naši specialisté ochotně pomohou. Prometheus, energetické služby, a.s. poskytuje odborné služby v oblasti energetiky včetně zpracování studie proveditelnosti při řešení požadavků na konfigurace energetických zdrojů.


Smluvní partner a kontaktní místo Skupiny ČEZ Dobřichovice

Smluvní partner a kontaktní místo Skupiny ČEZ Dobřichovice

Kontaktním místem a smluvním partnerem Skupiny ČEZ je nyní firma ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. v Dobřichovicích. Pokud tedy potřebujete vyřídit žádost o namontování elektroměru, žádost o souhlas s vydáním stavebního povolení, převod elektroměru či ukončení odběru nebo také nově uzavřít smlouvu na dodávku plynu a smlouvu na mobilní volání, navštivte nás v běžné pracovní době, kterou máme uveřejněnou na našich internetových stránkách. Máte-li dotazy, naši vyškolení pracovníci Vám odpoví na dotazy a také pomohou s vyplněním příslušných formulářů.