Dodávky kolejnic – třída oceli R260

Dodávky kolejnic – třída oceli R260

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kolejnic - třídy oceli R260 do organizačních složek zadavatele na území České republiky, pro zabezpečení provozuschopnosti dopravní cesty.
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2017 08:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
20.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
300 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Petr Kolář

Zadavatel telefon:
+420 725 535 576

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.szdc.cz/index.html

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba lisovaných ocelových plechových výlisků Chomutov - díly také z nerezu a hliníku

Výroba lisovaných ocelových plechových výlisků Chomutov - díly také z nerezu a hliníku

Společnost HS UMFORMTECHNIK s.r.o. se sídlem v Chomutově se zabývá výrobou dílů lisováním za studena z hliníkového, nerezového a ocelového plechu. HS UMFORMTECHNIK s.r.o. je partnerem společnosti Hubert Schlieckmann GmbH. Naše výrobky: - části karoserií - ocelové plechové díly sedacích prvků - nosné a výfukové systémy - olejové vany - součásti pro okenní systémy - soustrojí pro automatické stahování střechy pro cabrio vozy.


Tažné pružiny pro průmyslová odvětví - standardní výroba i výroba na míru

Tažné pružiny pro průmyslová odvětví - standardní výroba i výroba na míru

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou pružin? Pak se obraťte na prostějovskou společnost SV výrobní, s.r.o., který s výrobou pružin dlouholeté zkušenosti. Společnost se na českém trhu pohybuje již od roku 1998 a zaměřuje se na výrobu pružin pro různá průmyslová odvětví, jako jsou: - železniční doprava - hutnictví - strojírenství Mezi širokou škálou pružin najdete například i tažné pružiny, které společnost vyrábí buď: - dle standardních výkresů - dle přání zákazníka (atypické rozměry pružin) Při objednání pružin je nutné uvést: - průměr drátu pružiny - vnější průměr pružiny - volná výška pružiny - pracovní zatížení pružiny - maximální zatížení pružiny Kvalitní výrobu zaručuje a zpracování zaručuje certifikace ISO 9001. Pro více informací neváhejte kontaktovat firmu SV výrobní, s.r.o., která Vám v případě nejasností ráda poradí.


Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Sháníte firmu, která by se postarala o stavbu či rekonstrukci kruhového objezdu? Společnost JANKOSTAV s.r.o. z Ostravy se zabývá opravami veškerých dopravních staveb a díky dlouholetým zkušenostem v oboru zaručuje kvalitně odvedenou práci. Specializujeme se zejména na tyhle stavby a rekonstrukce: - parkoviště - cyklostezky - kruhové objezdy - městské, místní, účelové komunikace - silnice I.,II. i III. třídy - polní silnice - chodníky - odstavné, zpevněné plochy - náměstí - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme profesionálními pracovníky a špičkovou technikou!


Oprava trhlin a spár na vozovce speciální frézou a zalévacím zařízením

Oprava trhlin a spár na vozovce speciální frézou a zalévacím zařízením

Vznik spár a trhlin je nejčastějším problémem, který silničáři řeší v souvislosti s údržbou a opravou asfaltových vozovek. Pokud potřebujete opravit praskliny v komunikaci, stačí se obrátit na profesionály v tomto oboru - SILNICE.CZ s. r. o. Vám zajistí vše potřebné. Zajišťujeme kvalitní a rychlé opravy trhlin a spár speciální frézou a zalévacím zařízením. Tyto opravy prodlužují životnost komunikace až o několik let, oproti klasickému frézování poškozeného povrchu a opětovné pokládky živičné vrstvy. Naše firma používá ověřené mechanizmy firmy Schafer. Na zalévání spár se používají speciální bitumeny zpracovatelné za horka při 160°C. Spáry je také možné opravit samolepicími asfaltovými pásy.


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s., divize Morava, oblast AT a speciálních prací se sídlem v Olomouci se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Galanterní klempířství-dekorativní, ozdobné klempířské prvky

Galanterní klempířství-dekorativní, ozdobné klempířské prvky

Firma Galanterní klempířství Josef Kolínek z regionu Kroměříž působí po celé ČR. Za studena ručně tváříme plechy a vyrábíme dekorativní, ozdobné klempířské prvky na střechy i interiérové doplňky z různých druhů kovu. S naší specializací je třeba znát všechna kovozpracující řemesla - kovotepectví, měditepectví, kovotlačitelství, pasířství. Proto jsme schopni vyrobit na zakázku jakékoliv klempířské prvky z mědi, mosazi, cínu i stříbra - lapače vody, chrliče vody, korouhve a střešní vikýře, atypická svítidla, ozdoby. Také vyrábíme části karoserie motocyků - blatníky, nádrže.