Systém elektronického mýtného

Systém elektronického mýtného

Předmětem veřejné zakázky je
a) vybudování systému elektronického mýtného (SEM), tj. buď (i) převzetí stávajícího elektronického systému výkonového zpoplatnění pozemních komunikací (ESVZ) nebo jeho částí a vybudování SEM za použití těchto částí ESVZ, nebo (ii) vybudování zcela nového SEM,
b) poskytování komplexních služeb spojených s provozem SEM,
c) poskytování dalších souvisejících dodávek a služeb a
d) poskytování služeb souvisejících s ukončením provozu SEM.
Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky a technických podmínek je uvedena v přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 1 – Technické podmínky.
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2017 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo dopravy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
14.08.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo dopravy

Zadavatel IČ:
66003008

Zadavatel ulice:
nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Václav Krumphanzl

Zadavatel telefon:
+420 225 131 111

Fax:
+420 225 131 184


Zadavatel web:
http://www.mdcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.


Výroba tištěných spojů Plzeň

Výroba tištěných spojů Plzeň

Výrobou tištěných spojů se zabývá společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně již od roku 1994 a řadí se mezi spolehlivé firmy, které garantují kvalitní provedení veškerých zakázek. Naši zaměstnanci mají letité zkušenosti a pokud zákazník požaduje, jsme ochotni poradit. Používáme kvalitní komponenty pro výrobu a přijímáme zakázky již od jednoho kusu. Zvládneme ovšem i zakázky na několik tisíc kusů. Naše ceny jsou velmi příznivé, dodací termíny rychlé. Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Pokud sháníte spolehlivého dodavatele komponentů pro automatizaci, pak Vás jistě osloví nabídka společnosti MEGATRON, s.r.o. se sídlem v Praze. Vybírat můžete z široké nabídky snímačů polohy, tlaku, tenzometrů ke snímání síly a zatížení, joysticků a průmyslových jehličkových tiskáren či termotiskáren nebo konstrukčních dílů pro elektroniku jako jsou plastové nebo kovové distanční prvky, krytky vyznačující se rychlou montáží, kabelové příslušenství jako ochrany a držáky kabelů.


Kamerové systémy Liberec – konečná kontrola stavu dílů a sestav

Kamerové systémy Liberec – konečná kontrola stavu dílů a sestav

ESY s.r.o. – Průmyslová automatizace, Elektronika, Software Liberec Zabýváme se vývojem a výrobou zakázkové elektroniky a softwaru. Kamerové systémy nám umožňují posuzovat shodnost výrobků a sestav dle vizuálního vzhledu, barvy, povrchu, polohy. Dále se pomocí kamerových systémů kontroluje poškozenost nebo nepoškozenost jednotlivých dílů a sestav. Používáme buď sériově vyráběné osvětlovače nebo Vám na zakázku vyrobíme vlastní osvětlení pro danou aplikaci. Používáme kamerové systémy od řady výrobců – Cognex, IFM, Keyence, Omron, Pictor, Sick, Technoteam.


Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Jak zamezit funkčním poruchám způsobených tvorbou nechtěného kondenzátu ve skříních a rozváděčů s elektrickými nebo elektronickými součástkami? Díky temperování a rovnoměrnému šíření tepla pomocí topení a horkovzdušných ventilátorů od společnosti STEGO Czech s.r.o. se poruch nemusíte obávat. Topná tělesa pro trvalý provoz udržují optimální teplotu v prostředí skříní rozvaděčů a tím zabraňují vzniku nechtěného kondenzátu při poklesu teploty, ventilátory pomáhají vyrobené teplo rovnoměrně a pravidelně šířit do celého prostoru. Pro všechny výrobky z nabídky společnosti STEGO Czech s.r.o. je typické malé a kompaktní provedení, nízká hlučnost a dynamický náběh teploty. Pokud si nejste jisti vhodným typem topení a ventilátoru pro Vaše potřeby, neváhejte se obrátit na vyškolený personál, který Vám ochotně poradí.


Elektronika na zakázku Plzeň

Elektronika na zakázku Plzeň

Firma DURANGO electronic s.r.o. z Plzně nabízí své služby výroby elektroniky na zakázku. Vyrobíme kabely a kabelové svazky k nejrůznějšímu použití podle Vašeho zadání. Délku i průměr kabelu vyrobíme podle zadání zákazníka. Naše firma se dále specializuje také na osazování plošných spojů. I v tomto segmentu naší výroby platí, že vyrábíme již od jednoho kusu až po velké série. Pro další dotazy na výrobu elektroniky na zakázku prosím neváhejte kontaktovat odborníky z firmy DURANGO electronic s.r.o. z Plzně.