PNP PRAHA – dodávka a montáž posuvných a stacionárních regálů a závěsných stěn

PNP PRAHA – dodávka a montáž posuvných a stacionárních regálů a závěsných stěn

Předmětem zadávacího řízení je dodávka a montáž posuvných a stacionárních regálů a závěsných stěn, pro objekty zadavatele SO.017 a SO.021 v bývalém vojenském areálu kasáren v Litoměřicích
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2017 08:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Památník národního písemnictví

Originální záznam:

Okres:
Litoměřice

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Památník národního písemnictví

Zadavatel IČ:
0023311

Zadavatel ulice:
Strahovské nádvoří 1/132

Zadavatel PSČ:
118 38

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeněk Freisleben

Zadavatel telefon:
+420 731 448 571


Zadavatel web:
http://www.pamatniknarodnihopisemnictvi.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové dílenské židle a pracovní židle do různých provozů - možnost individuálních úprav

Průmyslové dílenské židle a pracovní židle do různých provozů - možnost individuálních úprav

Pracovní židle jsou vhodné do různých provozů, důležité je vybrat vhodný typ a materiál průmyslové židle - dílenské, zdravotnické, kancelářské. Na prodejně firmy ON LEAD CZ Vám poradí při výběru, využijte možnost individuálních úprav pracovních židlí, dle potřeb zákazníka. Dle charakteru provozu a povrchu podlahy je možné vybrat různé typy pojezdových koleček. Naše prodejna je největší prodejnou židlí v regionu Zlínský kraj. Najdete nás ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Sortiment: - průmyslové dílenské židle - čalouněné, z polyuretanu, dřevěné - dílenské židle vhodné do zátěžových provozů - ergonomické pracovní židle - antistatické pracovní židle - zdravotnické židle - otočné stoličky - bez opěráku.


Kancelářské regály na šanony Praha – mobilní, posuvné nebo stacionární

Kancelářské regály na šanony Praha – mobilní, posuvné nebo stacionární

Povaluje se Vám po kanceláři množství nezařazených šanonů? Ztrácíte přehled, ve kterém šanonu je dokument, který právě hledáte? Potřebujete archivovat nepoužívané šanony? Kancelářské regály od společnosti Enprag s.r.o. z Prahy splní veškeré nároky na přehledné uspořádání jakéhokoliv množství šanonů. Regály jsou svými rozměry uzpůsobeny k přehlednému a jednoduchému skladování šanonů, mají vysokou nosnost, jsou snadno a rychle smontovatelné a variabilní. Kancelářské regály mohou být klasické stacionární, posuvné nebo mobilní s dvojnásobnou kapacitou dodávané v atraktivních barvách pro sladění s interiérem. Vyberte si i Vy kancelářské regály u společnosti Enprag s.r.o.


Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Hledáte vhodný nábytek pro své dítě, který bude kvalitní a podporující k zdravému sezení? Zakupte naší dětskou rostoucí sadu Žolík. Díky výškově stavitelnému stolu a židle náš nábytek poroste společně s Vašim školákem a vydrží mu hodně dlouho. Podporuje dynamické sezení, které výborně funguje jako prevence bolestí zad. Správný sklon desky má velký vliv na postavení páteře, proto u naších stolů lze nastavit také sklon pracovní desky v rozsahu 0 - 60 stupňů. Akční sada Žolík je k dispozici v růžovém, modrém i zeleném provedení a obsahuje: - židle Klára - stůl Žolík se zásuvkou - podložka na psaní - kastlík - stojan na knihy. U nás ji pořídíte za 10.999,- Kč s PDH. Nekupujte nábytek, který bude brzy dítěti malý. Zakoupením rostoucí sady od Amadeus ušetříte peníze i starosti s pořizováním stále nového nábytku.


Mobilní, pojízdné paletové regály, regálové systémy pro paletované zboží

Mobilní, pojízdné paletové regály, regálové systémy pro paletované zboží

Pojízdné paletové regály jsou ideálním řešením, pokud chcete zdvojnásobit kapacitu svého skladu, případně snížit investici do skladování. Mobilní regálové systémy pro paletované zboží dodá firma Mobile Storage Uherský Brod-Zlínský kraj. Oproti běžným stacionárním regálům jsou mobilní regálové systémy bezpečné a je možné je dodatečně připojit ke skladovému software WMS, doplnit dálkovým ovládáním a vybavit poloautomatizovanými prvky. Pokud používáte ke skladování zboží palety typu EUR i jiného rozměru a k manipulaci se zbožím ve výškách používáte vysokozdvižný vozík, pak pojízdné skladovací technologie jsou tou správnou investicí. I na minimálním prostoru dosáhnete vysoké skladové kapacity. Využití mají v mrazírenství, potravinářském průmyslu, farmaceutickém průmyslu, strojírenství, pro skladování pneumatik i dalších odvětvích.


Výškově nastavitelné stoly ALNAK® - šetří Vaše záda

Výškově nastavitelné stoly ALNAK® - šetří Vaše záda

Bolí Vás nebo Vaše zaměstnance záda z celodenního sezení u pracovního stolu? Pracujete u počítače například v dílně, kde často odbíháte a u počítače z větší části při práci stojíte? Neničte si již déle svá záda, řešením jsou nové výškově nastavitelné stoly ALNAK® společnosti TechnoBank, s.r.o. z Prahy. Výškově nastavitelné stoly ALNAK® jsou vybaveny elektronickým ovládáním pro snadnou a rychlou změnu výšky pracovní desky a tím umožní práci jak vsedě, tak i vestoje bez hrbení. Tato ergonomická pracoviště se přizpůsobí každé situaci a každé postavě, ať vysoké nebo malé. Přesvědčte se i Vy o výhodách pracovních stolů ALNAK® s nastavitelnou výškou pracovní desky od společnosti TechnoBank, s.r.o.


Zásuvkové systémy pro lékárny, obchody a sklady Březnice – pro přehledné skladování a výdej

Zásuvkové systémy pro lékárny, obchody a sklady Březnice – pro přehledné skladování a výdej

Efektivní způsob skladování a výdeje drobného, převážně lékárenského zboží, zajistí stavebnicové zásuvkové systémy určené jak pro lékárny, tak i pro obchody a sklady. Tyto zásuvkové systémy vyrábí a prodává společnost BOVA Březnice spol. s r.o., která sídlí v obci Březnice v okrese Příbram. Stavebnicový systém umožňuje jednotlivé zásuvkové jednotky pospojovat tak, aby konečné uspořádání zcela vyhovovalo provozu společnosti, bylo ergonomické, přehledné a efektivně vyplnilo prostor provozovny. Jednotlivé zásuvky jsou k dostání v několika rozměrových variantách. Více informací o zásuvkových systémech pro lékárny sklady žádejte u společnosti BOVA Březnice spol. s r.o.