Poptávám realizaci tepelného čerpadla a zateplení fasády v rodinném domě

Poptávám realizaci tepelného čerpadla a zateplení fasády v rodinném domě

Poptávám realizaci tepelného čerpadla a zateplení fasády v rodinném domě.
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2017 08:46

Platnost poptávky:
19.07.2017 07:38

Kontaktní osoba:
janák jan

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 131 133

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivá firma na hydroizolace - zaměření, rozpočet zdarma

Spolehlivá firma na hydroizolace - zaměření, rozpočet zdarma

Odborné provedení hydroizolace má vliv na dlouhodobou životnost. Proto je důležité svěřit práce spolehlivé firmě se zkušenostmi. Ať už plánujete hydroizolaci ploché střechy, spodní stavby, terasy či bazénu, můžete se bez obav obrátit na firmu IZOLACE M s.r.o., která má zkušené vlastní zaměstnance. Zaměření i příprava rozpočtu je u nás zdarma. Působíme nejčastěji v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj, přijímáme však zakázky v rámci celé České republiky. Hydroizolace: - spodní stavby - ploché střechy - pro balkóny, terasy - bazénu, zahradního jezírka.


Ponorná kalová čerpadla prodej Praha – pro nejrůznější domácí využití

Ponorná kalová čerpadla prodej Praha – pro nejrůznější domácí využití

Prodejem kvalitních ponorných kalových čerpadel pro nejrůznější využití se zabývá společnost Thermoquell CZ s.r.o. z Prahy, která svým zákazníkům poskytuje samozřejmě také poradenství ohledně výběru. Kalová čerpadla nabízená společností Thermoquell CZ s.r.o. se mimo vysoké funkčnosti a bezporuchovosti vyznačují také respektováním trendu snižování energetické náročnosti. Ponorná kalová čerpadla jsou vyrobena z kvalitních nerezavějících materiálů zajišťujících mechanickou i chemickou odolnost, mají ochranu motoru a také ochranu proti přetížení. Vyškolení pracovníci společnosti Vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího typu ponorného kalového čerpadla vhodného pro domácí použití přesně podle Vašich požadavků.


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Kvalitní foukaná izolace – tepelná i zvuková, která vám navíc vylepší akustiku

Kvalitní foukaná izolace – tepelná i zvuková, která vám navíc vylepší akustiku

Pokud hledáte firmu, která se postará o profesionální realizaci izolace, pak se obraťte na naši společnost Intezo, která se postará o foukanou tepelnou i zvukovou izolaci Climatizer Plus. Foukaná izolace má tyto přednosti: - vylepšení akustiky v celé stavbě, - zvýšení hodnoty měrné tepelné kapacity materiálů, - vysoké tepelně izolační vlastnosti, - lepší akumulace a nižší teploty prostoru v létě, - skvěle vyplní všechny detaily stavby, - snižování difusního odporu, - skvělá protipožární funkce, - zabraňuje růstu hub, plísní a množení hmyzu, hlodavců. Foukanou izolaci lze navíc aplikovat v různé tloušťce (4-60 cm) a šetří životní prostředí. Zvolte si foukanou izolaci pro svou stavbu i vy!


Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

V oblasti bytových domů Vám firma INTOZA s.r.o. nabízí hned několik výhod - naprojektování bytového domu pro maximální pohodu a komfort lidí - technologie a vybavení přizpůsobené individuálním potřebám - analýza energetických úspor u revitalizace stávajícího objektu - realizace kvalitní a funkční nízkoenergetické stavby s nízkými provozními náklady - využití kvalitních a certifikovaných materiálů - garance vysokých úspor za vytápění, chlazení, osvětlení a ohřev vody - servisní služby Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 725210866 nebo navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vás!


Studnařské práce, regenerace a dezinfekce studny

Studnařské práce, regenerace a dezinfekce studny

Pokud máte vlastní studnu, je nutné ji v pravidelných intervalech čistit, za účelem regenerace je nutná její dezinfekce. Pokud hledáte spolehlivou firmu na studnařské práce v regionu Kroměříž, oslovte firmu Páleníček Pavel. Naše společnost se postará o vyčištění a regeneraci Vaší studny. Čistá a nezávadná pitná voda je základem zdravého života, proto nepodceňujte pravidelnou údržbu a čištění studny. Studnařské práce: - čištění, regenerace a dezinfekce studny - čištění studní - údržba, oprava – výměna a montáž čerpadel, výměna sacích košů a potrubí, výměna ručních pump, opravy vnějšího pláště studny (výměna a oprava vrchní skruže a poklopů) - úprava okolí domovních i veřejných studní - oprava a renovace okolí studny - kompletní regenerace a dezinfekce zdrojů pitné vody. Navrhneme Vám postup čištění a optimální cenovou nabídku.