Poptávám dodávku vody do bazénu

Poptávám dodávku vody do bazénu

Poptávám dodávku vody dobazénu, cca 4 cisterny do Klínce, Praha západ.
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2017 08:39

Platnost poptávky:
19.07.2017 07:40

Kontaktní osoba:
Karolína Kukliš Tůmová

Kontaktní email:

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnost na Opavsku

Provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnost na Opavsku

Společnost Jiří LENART s.r.o. převzala správu a provozování veřejného vodovodu a kanalizací pro veřejnost v Opavě okolí. Hlavní činností svazku je zajišťování pitné vody pro tyto obce: - Litultovice - Hlavnice - Jezdkovice - Stěbořice - Mladecko - Dolní Životice. Poskytujeme Vám poradenství v oblasti pitné vody a odvádění odpadních vod z rodinných domů.


Severočeské vodovody a kanalizace pro Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj -  linka 840111111; 601267267

Severočeské vodovody a kanalizace pro Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj - linka 840111111; 601267267

840 111 111 je pevná zákaznická a havarijní linka Severočeských vodovodů a kanalizací, která slouží pro dotazy klientů a nahlášení havárií v oblastech Ústeckého, Libereckého a Středočeského kraje. Naše společnost Vám může na základě telefonátů odpovědět na Vaše dotazy, případně nabídnout následující služby: rozbory pitných a odpadních vod, čištění kanalizací a jejich revize, vyhledání poruchy pomocí měřícího vozu, namontování měřidla vody, poradenství ve vodohospodářské činnosti včetně projektové činnosti ve výstavbě nebo provádění staveb včetně jejich změn. Více informací žádejte na zákaznické lince společnosti Severočeských vodovodů a kanalizací.


Projektová dokumentace, vyjadřování Středočeské vodárny - vodárenské stavby

Projektová dokumentace, vyjadřování Středočeské vodárny - vodárenské stavby

Středočeské vodárny zajišťují veškerá posouzení kanalizačních nebo vodovodních projektů při stavebním čí územním řízení. Takovéto posouzení můžete i pod hovorovým názvem vyjadřovačka. Kontaktní místo pro vyřízení je útvar technického vyjadřování - vodozdroj. Dny pro vyřízení jsou Po - Pá 8 - 15hod. Také zabezpečujeme k budoucím investičním záměrům poradenskou činnost. Stanoviska k projektové dokumentaci jsou bezpalatná.


Kanalizační přípojky Kladno – čištění a odstraňování nečistot

Kanalizační přípojky Kladno – čištění a odstraňování nečistot

S čištěním kanalizačních přípojek v Kladně Vám pomůže firma Středočeské vodárny. Jednou z jejich mnoha činností je i řešení problému s kanalizační přípojkou. Tento problém může postihnout každého z nás a je nutné ho rychle řešit. Stačí zavolat a firma pošle tlakový vůz. Zajišťují i další služby spojené s kanalizací: -čištění dešťových svodů -čištění žump a jímek -zřizování přípojných míst -revize kanalizačních přípojek


Vodovody a kanalizace pro firmy a domácnosti

Vodovody a kanalizace pro firmy a domácnosti

Naše firma ZIPR s. r. o. Kolín realizuje širokou škálu činností zaměřených na vodovody a kanalizace. Vodovody a kanalizace pro firmy a domácnosti Zajišťujeme:  výkopové práce  zemní práce strojem JCB  výstavbu nových vodovodních a kanalizačních řadů  nové vodovodní a kanalizační přípojky  domovní přípojky  instalatérské práce  čištění kanalizačního potrubí tlakovým vozem  opravy poruch na veřejné vodovodní a kanalizační síti  vývoz žump a septiků s uložením na ČOV  řezání živice a betonu, povrchové úpravy Ukázky naší práce si můžete prohlédnout v referencích.


Středočeské vodárny a.s. Kladno – provozovatel vodovodů a kanalizací

Středočeské vodárny a.s. Kladno – provozovatel vodovodů a kanalizací

Výrobu a distribuci pitné vody, ale také odvod odpadních vod a jejich následné čištění zajišťuje ve vybraných částech České republiky společnost Středočeské vodárny a.s. se sídlem v Kladně. Společnost Středočeské vodárny a.s. se stará o řešení havárií vodovodních a kanalizačních sítí v majetku obcí a měst například v bývalých okresech Mělník, Rakovník, Kladno, Mladá Boleslev a části Prahy. Koncovým zákazníkům je nabízena také řada dalších služeb jako průzkum a měření ve stokové síti, efektivní vyhledávání skrytých poruch, na vyžádání laboratorní analýzy, účinné deratizace a další služby.