Dodávky spotřebního materiálu pro tiskárny

Dodávky spotřebního materiálu pro tiskárny

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky spotřebního materiálu pro tiskárny zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2017 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik

Zadavatel IČ:
00001279

Zadavatel ulice:
Růžová 943/6

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Milan Šrámek

Zadavatel telefon:
+420 236 031 439

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.stc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30125110-5
Tonery pro laserové tiskárny/faxové přístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové tiskárny čárových kódů I4 a IX4 - rychlejší a jednodušší

Průmyslové tiskárny čárových kódů I4 a IX4 - rychlejší a jednodušší

Průmyslové tiskárny čárových kódů, které Vám zaručí vyšší rychlost, jednodušší rozhraní a lepší detekce médií, to jsou tiskárny I4 a IX4 od výrobce Argox. Vlastnosti průmyslových tiskáren čárových kódů I4 a IX4 Kromě výše zmíněné rychlosti tisku, která je nyní až 8 IPS a je tak o 33% rychlejší než předchozí modely, mají tiskárny vestavěný Ethernet, Dual USB hosts, USB rozhraní, sériový port a můžou být rozšířeny o Wi-Fi připojení, GPIO interface, paralelní port a také mohou být vybaveny zvukovým upozorněním, takzvaným Buzzerem. Další výhodou těchto tiskáren je univerzální uživatelské rozhraní a nová funkce “one-key media positioning”. Design tiskáren čárových kódů řady I4 a IX4 byl přizpůsoben potřebám uživatelů a vkládání médií je teď jednodušší a rychlejší. Zároveň došlo k vylepšení softwaru o novou funkci “one-key media positioning” s dvojicí režimů Intelligent Print Mode a Smart Print Mode. Ty mají za úkol vylepšit detekci médií a zároveň tak snižují ztráty na vyrobených etiketách. Série I4 může být navíc vybavena dvěma rozdílnými typy nových řezaček a plně se přizpůsobit vašim potřebám. Série IX4 zvládá také velké role s vnějším průměrem až 210 mm a kapacitou pásky až do 450 metrů. Společnost TFP UNIVERSAL a.s. z Čestlic u Prahy je autorizovaným distributorem těchto tiskáren pro ČR. Kromě samotné tiskárny zde získáte také kompletní poradenství v oblasti málonákladového tisku. Hleáte-li kvalitního dodavatele průmyslových tiskáren čárových kódů s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP UNIVERSAL a.s. z Prahy!


Digitální tiskové stroje, injektové tiskové systémy, polygrafická zařízení

Digitální tiskové stroje, injektové tiskové systémy, polygrafická zařízení

Potřebujete nový a kvalitní tiskový stroj? Nevíte, jaký vybrat a potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte spolehlivého dodavatele polygrafických zařízení, a to naši společnost VYDOS BOHEMIA, s.r.o., která sídlí v Rudné u Prahy. Zaměřujeme se na prodej speciálních digitálních tiskových strojů. Naší novinkou jsou injektové tiskové systémy, které jsou řešeny na míru přímo zákazníkovy dle jeho specifikace a mají mnoho využití především v průmyslových aplikací. Tyto systémy se lehce integrují do výrobních, produkčních linek nebo zařízení a mohou mít řešení archové, semi-rotační tak i rotační na 72-700 mm tiskové šíře. Zařízení je vyrobeno z nerez oceli a hliníkových slitin.


Online výkup použitých, prázdných inkoustových kazet, tonerů

Online výkup použitých, prázdných inkoustových kazet, tonerů

Pomoc s likvidací prázdných, použitých tonerů, inkoustových kazet nabízí firma RK-EMPTIES. Realizujeme výkup online a zajistíme sběr po celé ČR, působíme převážně v regionu Praha, Zlínský kraj. Vykupujeme tonery značky Dell, Samsung, Lexmark, Xerox, Brother, HP, Kyocera, OKI, Epson, Ricoh, Minolta i další a prázdné inkoustové kazety HP, Canon, Epson a další typy. Na našem webu naleznete formulář pro výkup online, jednoduše zvolte typ tiskárny, počet kusů pro výkup a zadejte kontaktní údaje. Provozovnu máme v Hulíně - Zlínský kraj.


UHU kancelářská lepidla Broumov  - snadné lepení kvalitními lepidly

UHU kancelářská lepidla Broumov - snadné lepení kvalitními lepidly

Z - TRADE s. r. o. Broumov Nabízíme prodej ekologických univerzálních lepidel UHU, která rychle a silně lepí, hladce kloužou po papíru a nevysychají díky unikátním šroubovacím uzávěrům. Kde lepidla využijete, je jen na Vás. Ať už se jedná o kancelář, ve škole, ale i doma. Jsou vyrobena z přírodních surovin a neobsahují rozpouštědla. Kancelářská lepidla UHU: lepidlo v tyčince lepidlo v tužce tekuté lepidlo lepící pásky lepící polštářky lepidla na dekory


Papírnictví U Pivovaru, prodej kancelářských potřeb, tiskopisů a drogerie, Žatec

Papírnictví U Pivovaru, prodej kancelářských potřeb, tiskopisů a drogerie, Žatec

Potřebujete spolehlivého dodavatele papírenského zboží? Navštivte náš obchod Brázda - Papírnictví U Pivovaru, který najdete v Žatci v okrese Louny. U nás seženete veškerý sortiment do kanceláří jako jsou papíry, psací potřeby, sešívačky, řezací a skartovací stroje, laminovací folie, pořadače, veškeré potřebné tiskopisy jako evidenční listy, účetní knihy, účtenky či pokladní doklady. Na zakázku pro Vás vyrobíme razítka, vizitky a reklamní materiály s potiskem. Prodáváme i školní potřeby jako sešiny, fix, pastelky, nůžky. Portfolio papírenského zboží jsme rozšířili o drogerii, hygienické a čistící prostředky.


Vysoce výkonná velkoplošná solventní tiskárna Mimaki JV150 pro profesionální využití

Vysoce výkonná velkoplošná solventní tiskárna Mimaki JV150 pro profesionální využití

Hledáte tiskárnu, která je určená pro potisk široké škály materiálů bez speciálního coatingu, jako například samolepící PVC fólie, bannery, podlepený mesh, různé typy papíru? V tom případě je zde pro vás nový typ vysoce výkonné velkoplošné solventní tiskárny Mimaki JV150-130 / 160. Tiskárna je pro profesionální využití a navíc cenově dostupná! Zakoupit ji můžete ve firmě ELECTRON, spol. s r.o. v Brně. Solventní tiskárna Mimaki JV150-130 / 160 - tisk je UV a vodě odolný, vysoké rozlišení tiskárny a kvalitní barevné kalibrace umožňují vysokou fotografickou kvalitu tisku - pro tisk mohou být použity jak solventní (SS21), tak sublimační (Sb53) inkousty - tiskárna je vyráběna ve dvou variantách - šířka 130 cm a 160 cm. Rychlost tisku může být až 56,2 m2/hod, dodávána je včetně ripovacího programu RasterLink6. Pro více informací o výkonné velkoplošné solventní tiskárně Mimaki JV150 klikněte na naše webové stránky nebo nás kontaktujte.