Poptávám dovoz motocyklu z Kanady

Poptávám dovoz motocyklu z Kanady

Dovoz motocyklu z Kanady (Victoria) do České republiky. Hledám dovozce vybrané motorky, který je schopen zařídit požadovanou platbu na místě 800 dolarů v hotovosti, motorku naložit, dovézt sem a vyřídit celní náležitosti. Nabídněte závaznou a konečnou cenu dopravy. Váha motocyklu cca 150kg.
Poptávka byla vložena dne:
05.06.2017 08:30

Platnost poptávky:
05.07.2017 08:02

Kontaktní osoba:
Silvestr Zezula

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Písek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamionová doprava Příbram, transport po celé Evropě

Kamionová doprava Příbram, transport po celé Evropě

Během let jsme si získali síť přátelských firem, které dodají zásilky do míst, kam naše doprava zatím nedosáhne. Vaše zboží převezmeme, uskladníme a poté bezpečně převezeme na místo určení. Naši zákazníci jsou s našimi službami spokojeni. Firemní dispečeři zrealizují Vaši objednávku každý den.


Autobazar - výkup a prodej ojetých vozů kvalitních značek

Autobazar - výkup a prodej ojetých vozů kvalitních značek

Stojíte před koupí ojetého vozu a hledáte seriozní autobazar, který bude zárukou jistoty a spolehlivosti? Pak jste na správném místě! Společnost AUTO TOMAN, s.r.o. pro Vás připravila velký výběr kvalitních vozů se zárukou původu, a to za atraktivní ceny. V nabídce najdete např. tyto vozy - Audi A6 2.7TDI - Ford Focus Combi 1.8TDDI - Renault Scénic 1.9DCI - Škoda Fabia 1.4TDI - Volkswagen Golf 1.9TDI a další Vsaďte na zákazníky prověřený autobazar AUTO TOMAN, s.r.o., vyberte si svůj vysněný vůz právě zde a přidejte se tak k řadě spokojených řidičů.


Prodej značkových italských skútrů VESPA a PIAGGIO od 50ccm až do 350ccm

Prodej značkových italských skútrů VESPA a PIAGGIO od 50ccm až do 350ccm

Rozhodli jste se pořídit si skútr? Chcete zažít pohodovou jízdu po městě ve stylu filmu „Prázdniny v Říme“? Navštivte specializovanou prodejnu Vespa Morava – Hranice, v okrese Přerov, kde Vám poradíme s výběrem toho správného skútru. Pro zákazníky z Nového Jičína, Valašského Meziříčí, Vsetína, Kroměříže, Olomouce i z Prostějova zajistíme nejen prodej skútrů značky VESPA a PIAGGIO od 50ccm až do 350 ccm, ale také servis a náhradní díly. Vybírat můžete ze skútrů s elegantním i sportovním designem. K dispozici máme i originální příslušenství VESPA a PIAGGIO, které jistě oceníte. Zakoupit můžete u nás přilby, moto doplňky, nosiče, moto zavazadla, plachty, které ochrání lak skútru nejen před nepříznivým počasím, ale i před sluncem. Dále si můžete u nás vybrat i vhodné oblečení a obuv. Navštivte naší prodejnu a vyberte si jeden ze skútru značek VESPA a PIAGGIO, který se stane nedílnou součástí při cestě do zaměstnání či na projížďku po městě a jeho okolí. Navštívit můžete i naše e-shopové stránky.


Kompletní celní služby - nákladní doprava bez komplikací a zbytečných nepříjemností

Kompletní celní služby - nákladní doprava bez komplikací a zbytečných nepříjemností

Celní služby se vyplatí neignorovat. Převážíte v rámci svého podnikání zboží přes české hranice? Pak jistě víte, že nákladní doprava podléhá řadě přísných předpisů a opatření. Ať už potřebujete obstarat přepravní povolení, pomoci při celním řízení nebo jen poradit, je zde pro vás. Ve společnosti GARANTRANS vám poradíme, jak se vyhnout nepříjemnostem na celnici. Mít v pořádku veškerou dokumentaci, to je to, na co musí myslet každý přepravce. Bez správných dokumentů se totiž nákladní doprava může nepříjemně zdržet a zboží nedorazí na místo určení včas. Ve společnosti GARANTRANS se proto postaráme o vystavení importních i exportních celních dokumentů všeho druhu. Naše celní služby ale zahrnují i další aktivity. Zajistíme také: - přímé nebo nepřímé zastupování klienta v celním řízení - zjednodušené postupy v celním řízení - ručení celních dluhů - podávání a vyřizování žádostí souvisejících s celním řízením jménem klienta - elektronická komunikace s celní správou - vedení a vykazování INTRASTAT jménem klienta Získali jsme navíc registraci u německé celní správy. Nabídnout můžeme nejen odbavení zásilky z poboček v ČR, ale i pro jakýkoli úřad odeslání v Německu. Nákladní doprava pro vás tedy bude ještě snazší a rychlejší díky našemu napojení na přístav v Hamburgu. A protože víme, že celní pravidla se mohou často měnit, sledujeme aktuální vývoj všech předpisů a vyhlášek. Pravidelně vás budeme informovat o změnách, využít ale můžete i našich školení a konzultací. Problém pro nás není ani provádění auditů v oblasti celních postupů. Je vaším oborem nákladní doprava? Obraťte se na společnost GARANTRANS a žádná celní kontrola vás nepřekvapí.


Rychlý dovoz prověřených aut z Německa - koupě vozu v zahraničí

Rychlý dovoz prověřených aut z Německa - koupě vozu v zahraničí

Rychlý dovoz prověřených aut z Německa Vám zajistí RDAutomobil s.r.o. Klademe důraz na originální stav km i na původ a historii vozidla. Zajistíme Vám tyto služby: - koupě vozu v zahraničí - dovoz aut z německých autobazarů - rýchlý dovoz aut z Německa - auta na objednání - prověření a rezervace vozidla - vyřízení dokladů k vozu - dovoz aut na splátky - záruky na dovezená vozidla. Neváhejte nás požádat o bezplatnou konzultaci!


Profesionální mezinárodní silniční doprava kamiony do Slovinska i Rumunska

Profesionální mezinárodní silniční doprava kamiony do Slovinska i Rumunska

Potřebujete se obrátit na firmu, která vám zajistí spolehlivou přepravu kamiony až do Slovinska, Bulharska, Rumunska či dalších států? Naše společnost je pro vás tou správnou volbou, zajistíme přepravu kvalitními vozy, v co nejkratším možném čase. Zajišťujeme přepravu: - částečných zásilek, - celovozových zásilek, - kamionovou, - "z domu do domu" tedy sběrnou službu. Zajistíme pro vás kompletně celou logistiku tak, aby přesně odpovídala vašim požadavkům, ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy docílit naprosté spokojenosti našich zákazníků. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes!