Komplexná obnova objektu č. 48 – Sociálno-prevádzková budova

Komplexná obnova objektu č. 48 – Sociálno-prevádzková budova

Pripravovaná investičná akcia predstavuje zníženie energetickej náročnosti budovy.

Realizáciou zámeru a jeho výtvarného riešenia sa stavba zhodnotí aj po vizuálnej stránke. Predmetom návrhu je:
-zateplenie fasády a strechy,
-výmena strešnej krytiny a klampiarskych výrobkov,
-inštalácia termoregulačných ventilov na vykurovacích telesách a hydraulické vyregulovanie,
-výmena okien, dverí,
-rekonštrukcia kotolne,
-inštalácia solárneho systému na ohrev vody.
Veřejná zakázka vložena:
02.06.2017 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
393 658 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Zadavatel IČ:
00738298

Zadavatel ulice:
Veľký Dvor 12

Zadavatel PSČ:
937 01

Zadavatel obec:
Želiezovce

Kontaktní osoba:
Mgr. Marko Stanko

Zadavatel telefon:
+421 367 711 170

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potrubní systémy ALVENIUS Kolín – ocelové potrubní systémy

Potrubní systémy ALVENIUS Kolín – ocelové potrubní systémy

LEGOS s.r.o. Nová Ves, Kolín Hledáte spolehlivého dodavatele ocelových potrubních systémů? Kladete důraz na špičkovou kvalitu a dlouhou životnost? Potrubní systémy ALVENIUS splňují veškeré vaše požadavky díky dokonalé povrchové úpravě všech komponentů. Potrubní systémy ALVENIUS jsou dokonale lehké a zároveň velice odolné vysokému tlaku, dále vynikají antikorozivní ochranou a rychlou montáží. Povrchová úprava TP termoplast zaručuje vynikající odolnost proti korozi, působení chemikálií, kyselým i zásaditým látkám, bludným proudům apod. Navíc dokonale hladké stěny snižují tlakové ztráty v potrubí a výrazně prodlouží životnost. Neváhejte naši firmu LEGOS s.r.o. Nová Ves blízko Kolína kontaktovat.


Potrubní systémy JACOB - eshop, spony, navařovací koncovky, konusy, příslušenství

Potrubní systémy JACOB - eshop, spony, navařovací koncovky, konusy, příslušenství

Potřebujete spolehlivé, kvalitní a přitom jednoduché řešení pro vzduchotechniku a dopravu materiálů? Pak vsaďte na potrubní systémy JACOB, které dodává společnost JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.. Montáž těchto potrubních systému je velice jednoduchá, skládá se podobně jako stavebnice LEGO. Na kvalitu těchto potrubních systému nedáme dopustit. Navštivte náš e-shop a nakupujte nejrůznější příslušenství: - konusy - navařovací koncovky - spojovací Komponenty - spony a rychlospony, spony s tmelem, spony z jednoho kusu - těsnění, těsnění pro zasouvací potrubí - U-Těsnění. Mezi výhody těchto systému Jacob patří zejména pevnost, bezpečnost, flexibilita, těsnost a dlouhá životnost při dobré ceně. Potrubí dodáváme ve variantách ocel s nátěrem RAL 7032, žárový pozink nebo nerez. Na nás se můžete spolehnout - garantujeme rychlé dodání a pomůžeme s výběrem i s montáží. Vyřešíme Vám kompletní vzduchotechniku, odsávání i dopravování materiálu ve všech odvětvích průmyslu. Také Vám rádi poradíme, jak potrubní stavebnicové systémy Jacob navázat na další technologie a optimalizovat tak celý provoz podle Vašich potřeb.


Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Dbáme především na kvalitu použitého materiálu a odvedené práce. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a zároveň velmi spolehlivý. Zabýváme se také prodejem: - trasových uzávěrů pro plynovody, - univerzálních bezúdržbových oplocenek, - svařovaných T-kusů, odboček a kolen. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! Náš personál Vám rád zodpoví veškeré Vaše dotazy!


Prodej bezešvých trubek a následný pozink potrubí bezešvého i svařovaného

Prodej bezešvých trubek a následný pozink potrubí bezešvého i svařovaného

Sháníte dodavatele bezešvých trubek, svařovaného potrubí, u kterého si můžete objednat i pozinkování a je na něj spolehnutí? Pak rozhodně neváhejte oslovit společnost General Trading Gate CZ, s.r.o. Prodej: Potrubí bezešvé v jakostech P235TR2 EN10216-1 nebo P235GHTC1 a P265GHTC1 dle EN10216-2 zajišťujeme ze skladů dodavatele. Potrubí svařované pozink dle EN10255 S195T máme skladem v Ostravě. Žárové zinkování poskytuje dlouhodobou ochranu proti korozi v závislosti na tloušťce povlaku, prostředí a provozních podmínek. Zinkování se provádí podle normy EN 10240. Zinkový povlak se nedoporučuje používat pro rozvody horké vody. Hrozí krátká životnost v souvislosti s bodovou korozí.


Revize a kontrola plynového kotle, sporáku a dalších spotřebičů, revizní technik

Revize a kontrola plynového kotle, sporáku a dalších spotřebičů, revizní technik

Pouze pravidelné kontrolování stavu plynového spotřebiče zajistí jeho bezpečný a spolehlivý provoz. Jako majitelé plynového kotle máte tedy povinnost jednou za tři roky nechat provést revizi plynového kotle odborně způsobilou osobou. Neváhejte a objednejte si revizi plynu. Každoroční kontrola se rozhodně vyplatí. Certifikovaný revizní technik Jan Nohava z firmy THERMATIC se postará o vaše plynové spotřebiče. Provádíme: - kontrola plynových spotřebičů - kotle, sporáku, plynovodů, potrubí - revize plynových zařízení, tlakových nádob - preventivní a pravidelný servis - revize pro firmy, podnikatele, majitele bytových domů, bytové družstvo, školy a další instituce, pro rodinné domy a byty - montáže plynových zařízení a spotřebičů - odborná prohlídka kotelny - tlakové a topné zkoušky Jan Nohava z firmy THERMATIC se spolehlivě postará o revize plynu a revize tlakových nádob. V případě zjištěné závady navrhne co nejrychlejší a zároveň nejlepší řešení.


PE potrubí vyrobené s důrazem na ekologii použitím recyklovaných materiálů

PE potrubí vyrobené s důrazem na ekologii použitím recyklovaných materiálů

Využíváte při své práci PE potrubí? Hledáte spolehlivého dodatele? Zajímáte se výrobní proces PE potrubí? Společnost LUNA PLAST a.s. sídlící v Mělníce vyrábí PE potrubí různých typů, délek a využití od tlakových rozvodů pitné vody, trubek pro kanalizační či zavlažovací systémy, trubky pro tepelná čerpadla nebo pro ukládání silnoproudých, slaboproudých a optických kabelů. Při výrobě PE potrubí klade společnost LUNA PLAST a.s. důraz nejen na výběr kvalitních materiálů, ale také na ekologii. Právě s ohledem na ekologii je při výrobě využíván materiál pocházejících z recyklovaných plastů. Tato firemní filozofie pomohla vyvinout know-how výroby kvalitních a cenově dostupných výrobků.