Demolice objektu - obytný dům č.p.45, ulice Pasovská, Vimperk a rodinný dům č.p.52

Demolice objektu - obytný dům č.p.45, ulice Pasovská, Vimperk a rodinný dům č.p.52

Demolice objektu čp. 45 obdélníkového půdorysu o celkových rozměrech 15, 2m x 11, 5m, třípodlažní, podsklepený. Demolice objektu č.p.52 obdélníkového půdorysu o celkových rozměrech 10, 6m x 15, 25m dvoupodlažní, podsklepený.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2017 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Vimperk

Originální záznam:

Okres:
Prachatice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 196 748 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Vimperk

Zadavatel IČ:
00250805

Zadavatel ulice:
Steinbrenerova 6/2

Zadavatel PSČ:
385 17

Zadavatel obec:
Vimperk

Kontaktní osoba:
Mistr Josef

Zadavatel telefon:
+420 388 402 259

Fax:
+420 388 414 822


Zadavatel web:
http://www.vimperk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bourací, zemní, výkopové práce a terénní úpravy moderní technikou

Bourací, zemní, výkopové práce a terénní úpravy moderní technikou

Sháníte-li na Znojemsku firmu zabývající se bouracími, zemními i výkopovými pracemi či jinými terénními úpravami, pak se neváhejte obrátit na nás! Připravíme Váš pozemek na stavbu od bourání, přes zemní a výkopové práce až po úklid. Kvalita a profesionalita našich služeb je pro nás hlavní. Kvalitu námi odvedené práce podtrhujeme záruční lhůtou 24 měsíců garantovanou smlouvou. Pro práci používáme nejmodernější techniku, která je obsluhována odborně školenými pracovníky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Zemní práce, výkopové práce a demolice Plzeň, základy na dům, přípojky, úpravy terénů, bazény

Zemní práce, výkopové práce a demolice Plzeň, základy na dům, přípojky, úpravy terénů, bazény

Představujeme Vám firmu EVÚS z Plzně, kterou provozuje pan Jaroslav Sejpka. Svým zákazníkům v celé České republice, nejvíce v Plzeňském kraji rádi provedeme veškeré zemní práce, výkopové práce a demolice. Jsme schopni vybudovat nové inženýrské sítě. Zajistíme dopravu materiálu na stavbu nebo ze stavby. Zemní práce, výkopové práce a demolice Plzeň: - základy na dům - přípojky na vodu nebo plyn - úpravy terénů - realizace zahrad - kopeme jímky, bazény, jezírka, studny Neváhejte nás kontaktovat.


Kompletní zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Kompletní zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Stavíte a potřebujete zajistit zemní, výkopové, bourací práce či úpravy terénu? Pak se obraťte na znojemskou společnost ATLANTA a.s., která pro Vás vše zajistí! Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zemních a výkopových prací, také úpravy terénu, demoliční a bourací práce: - těžba zeminy - výkopy základů, inženýrských sítí a kanalizací - svahování břehů - terénní úpravy rovných a svahovitých terénů - bourací a demoliční práce rodinných domů i průmyslových budov - bouraní a odstranění betonových či asfaltových ploch - řezání betonu Tyto práce vykonává náš tým profesionálních pracovníků, kteří dbají nejen na bezpečnost, ale také na ochranu životního prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Ruční a strojové demolice Praha, strojová demolice vlastní těžkou technikou, odvoz a likvidace suti

Ruční a strojové demolice Praha, strojová demolice vlastní těžkou technikou, odvoz a likvidace suti

Představujeme Vám firmu Bilat Trading, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na ruční a strojové demolice. Provádíme strojové demolice vlastní těžkou technikou, která nám umožňuje poskytovat kvalitní demoliční služby za výhodné ceny. Tam kde je potřeba provést demolice s minimálními škodami, tam upřednostníme ruční demolici. Dále jsme schopni zajistit i zábor, pokud je potřeba, odvoz a likvidaci suti a materiálu. Ruční a strojové demolice Praha: - strojová demolice vlastní těžkou technikou - ruční demolice - zábor - odvoz a likvidace suti a materiálu


Pronájem jeřábů a demoliční práce

Pronájem jeřábů a demoliční práce

Potřebujete zapůjčit autojeřáb, vysokozdvižnou plošinu, převézt nadměrný náklad nebo využít demoličních služeb? Všechno vám zajistíme v naší firmě Tomáš Novotný – Autojeřáby Demolice s.r.o. Pronajímáme deset jeřábů, které jsou schopny zdvihnout nebo převézt náklad od 30 do 70 tun. Tudíž je využijete i k přepravě těžkých a těžko dostupných nákladů. Jestliže pracujete ve výškách a potřebujete se dostat na těžko dostupná místa, využijte našich plošin. Navíc poskytujeme likvidační a demoliční práce starých a rozpadlých domů a objektů. Také jsme schopni zařídit vyprošťovací práce, ke kterým využíváme našeho strojového parku. Působíme na dvou pobočkách v Brně a Hodoníně, kontaktovat nás můžete i telefonicky nebo e-mailem. Budeme se snažit vyhovět vašim požadavkům a potřebám za nejlepší cenu a v co možná nejrychlejším termínu.