Zberný dvor odpadu v obci Pata

Zberný dvor odpadu v obci Pata

Predmetom zákazky je výstavba zberného dvora odpadu v obci Pata v súlade s projektovou dokumentáciou a výkazom výmer.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2017 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Pata

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
281 940 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Pata

Zadavatel IČ:
00306126

Zadavatel ulice:
Hlohovecká 103/69

Zadavatel PSČ:
925 53

Zadavatel obec:
Pata

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Štefaňák, PhD., PS Agentúra, s.r.o., Hálova 16, 851 01 Bratislava

Zadavatel telefon:
+421 948 681 179

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45222110-3
Stavebné práce na stavbách skládok odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba nezateplených montovaných hal, opláštění nezateplených hal

Výstavba nezateplených montovaných hal, opláštění nezateplených hal

Potřebujete nově opláštit nezateplenou halu? Hledáte firmu, která zajistí výstavbu nezateplené montované haly? O výstavbu i opláštění nezateplené montované haly se postará firma Opravny Telč. Zajistíme kompletní dodávku nových nezateplených ocelových hal včetně ocelové konstrukce a opláštění. Opláštění realizujeme za pomocí trapézových plechů. V případě potřeby opláštíme starou halu novými trapézovými plechy. Nezateplené montované ocelové haly realizujeme kdekoliv na území České republiky. Součástí dodávky staveb je i ploché, pultové nebo sedlové střešní opláštění včetně klempířských prvků a oplechování.


Kompletní realizace zateplených hal s dokonalou izolací – výrobní, průmyslové haly a další

Kompletní realizace zateplených hal s dokonalou izolací – výrobní, průmyslové haly a další

Hledáte firmu, která se zabývá kompletní realizací zateplených hal? Potřebujete postavit novou výrobní nebo průmyslovou opláštěnou ocelovou halu? Stavbu zateplené haly svěřte do rukou firmy Opravny Telč a.s.. která se postará o kompletní realizaci montovaných zateplených hal. Projektujeme a stavíme montované zateplené haly, které najdou využití jako haly výrobní nebo průmyslové. Zateplené haly zajišťují dokonalou izolaci a paropropustnost. Pro zateplení haly se používají kvalitní střešní a stěnové sendvičové panely. Panely navíc splňují požadavky pro požární odolnost hal.


Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Sháníte firmu, která se zabývá železobetonovými konstrukcemi? Neváhejte a obraťte se na nás na firmu ZIPP Brno s.r.o., která sídlí v Brně a provádí projektování a statiku železobetonových prefabrikovaných konstrukcí budov. Železobetonové konstrukce jsou nosným střediskem naší firmy. Montáže provádí naše skupiny, které jsou po celé ČR i na stavbách na Slovensku. Dále poskytujeme kompletní servis, zahrnující optimalizaci navržené konstrukce, koordinace projekčních prací, dodávku prvků na staveniště, montáž konstrukcí včetně souvisejících činností jako dobetonování a tmelení spár, betonáže spřažených konstrukcí, základové patky, související ocelové konstrukce a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.


Komplexní řešení staveb, stavby na klíč, rekonstrukce i technická inspekce nemovitosti

Komplexní řešení staveb, stavby na klíč, rekonstrukce i technická inspekce nemovitosti

Jste investor a hledáte dodavatele Vaší stavby či projektu? Naše společnost Miramid s.r.o. Vám zajistí komplexní služby v oblasti stavebnictví. Máme zkušený tým odborníků, potřebné vybavení a zázemí i mnohaleté zkušenosti v oboru. To vše je naše společnost Miramid s.r.o. Naší nejvyšší prioritou je nejen dodržování termínů, rozpočtu, ale také vysoká kvalita provedení. Investorům nabízíme kompletní a profesionální servis. Nadstandardní přístup. Stavíme bytové i rodinné domy, průmyslové i montované haly, obchodní i kancelářské prostory a objekty. Rekonstruujeme a přestavujeme komplexně a na míru. Pokud potřebujete poradit při koupi nemovitosti, důkladně pro Vás prověříme její technický stav. Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.