Technológie pre zberný dvor odpadu v obci Pata

Technológie pre zberný dvor odpadu v obci Pata

Predmetom zákazky sú stroje k zbernému dvoru odpadu v obci Pata pozostavajúce z týchto častí:
1. Kolesový traktor
2. Čelný nakladač na traktor
3. Traktorový príves
4. Štiepkovač a drvič bio odpadu.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2017 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Pata

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
57 494 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Pata

Zadavatel IČ:
00306126

Zadavatel ulice:
Hlohovecká 103/69

Zadavatel PSČ:
925 53

Zadavatel obec:
Pata

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Štefaňák, PhD., PS Agentúra, s.r.o., Hálova 16, 851 01 Bratislava

Zadavatel telefon:
+421 948 681 179

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16000000-5
Poľnohospodárske stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemědělská, lesní a zahradní technika Opava - eshop s lesní technikou a zemědělskými stroji

Zemědělská, lesní a zahradní technika Opava - eshop s lesní technikou a zemědělskými stroji

Navštivte e-shop firmy B AGRO Březová s.r.o. www.zdekup.cz, kde Vám nabídneme širokou škálu zemědělské, lesní a zahradní techniky. Prodáváme stroje nové i použité. V naši nabídce najdete mulčovače, vysavače, zametače, radlice na sníh, sypače, sněhové pluhy, rozmetadla, šrotovník, kleště na kulaté balíky, vleky, přívěsy na štěpku, přepravníky, ovíječky a rozdružovače balíků, obraceče, rotační sekačky, půdní vrtáky, vlhkoměry a teploměry obilovin. Dále štípače, štěpkovače, provětrávací jehly, sekačky na trávu, zahradní rosiče, sněhové frézy, traktory, rotavátory, zakládače trávníků a vyorávače brambor. Pro všechny stroje dodáváme náhradní díly.


Míchačky na krmivo, technologie pro zpracování krmných směsí prodej

Míchačky na krmivo, technologie pro zpracování krmných směsí prodej

Sháníte-li prodejce technologií pro zpracování krmných směsí jako jsou míchačky krmiv, mačkače, granulační lisy ad. Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Naše společnost se zabývá prodejem a dodávkou technologií pro zpracování krmiv. V našem sortimentu naleznete přisávací šrotovníky, míchačky krmiv, chladící kolony, míchačky krmných směsí, linky na zpracování biomasy ad. V nabídce taktéž naleznete skladovací, dávkovací a expediční zásobníky. Všechny výrobní linky lze dovybavit doplňkovými produkty. Více informací na webových stránkách.


Profesionální štípací automaty na dřevo - stroje poctivé české výroby

Profesionální štípací automaty na dřevo - stroje poctivé české výroby

Hledáte profesionální techniku pro výrobu dřeva ? Nové výkonné stroje se zárukou dodává naše firma Automatické Štípače Sláma, s provozovnou ve Velké Bíteši (okres Žďár nad Sázavou). Zabýváme se českou výrobou štípacích automatů s různými parametry. Mezi nejžádanější varianty patří poloautomatický štípač RSA 480E, a také automatický štípač RSAS 480 E. Vše vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů a na náš sortiment poskytujeme dlouhou záruku a servis. Každý stroj lze individuálně upravit na zakázku, podle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.


Komunální technika  – kvalitní vysavače, kartáče, mechanické zametače, zametací stroje

Komunální technika – kvalitní vysavače, kartáče, mechanické zametače, zametací stroje

Vybrat si můžete ze široké nabídky komunální techniky od fréz na pařezy různých cenových kategorií přes drážkovače, vysavače a vibrační pěchy až po zametací kartáče, a najdete u nás také podkopové stroje, sněhové radlice, rozmetadla či sekačky všech typů. Pokud hledáte pomocníka na zametání komunálního odpadu, hrubších nečistot či listí, zametací kartáče z naší nabídky jsou dobrou volbou, a navíc je můžete použít i během zimních měsíců k odklízení sněhu. Plánujete povrchové úpravy terénu a odstranění nežádoucích pařezů? U nás si vyberete ze široké nabídky fréz, které vám práci usnadní. Drážkovače vám zase mohou pro změnu pomoci s výkopovými pracemi při pokládání zkrápění a elektroinstalací. Pro úklid venkovních prostor vám můžeme z našeho sortimentu komunální techniky doporučit také výkonné vysavače listí a trávy. Naše vibrační pěchy a podobnou komunální techniku oceníte při zhutňování materiálů jako je písek, štěrk nebo jíl, například při práci u výkopů a v různých stavebních úpravách. Kromě komunální techniky u nás najdete také stoje pro zemědělské práce, včetně traktorů, lisů, ovíječek i přepravníků balíků a veškerého příslušenství pro práci s obilninami.


Kvalitní štěpkovače, štípače dřeva za traktor - prodej

Kvalitní štěpkovače, štípače dřeva za traktor - prodej

Potřebujete zakoupit kvalitní štěpkovací stroj a hledáte firmu, která nabízí k prodeji kvalitní štěpkovače, štípače dřeva a další štípací stroje? Kontaktujte společnost GreenMech, s.r.o., která sídlí v Bořeticích a nabízí prodej a půjčovnu štěpkovačů, štípačů dřeva. Nabízíme široký a kvalitní sortiment. Štěpkovače s vlastním pohonem, za traktor, samochodné a na dřevní hmoty. Britské štěpkovače do průměru 260mm, možnost připojení na traktor nebo s vlastním dieselovým pohonem, patentovaný systém kotoučových nožů, systém protizátěžové regulace No Stress. Výfuk štěpky otočný o 360 stupňů, systém pro snížení hlučnosti. Sortiment Štípačů v nabídce máme:vertikální, horizontální, přívěsné za automobil, štípačka dřeva. Štěpkovače i štípače si od nás můžete také zapůjčit.


Prodej, servis zemědělské techniky, náhradních dílů  - Manitou, Monosem, Landini

Prodej, servis zemědělské techniky, náhradních dílů - Manitou, Monosem, Landini

Sháníte firmu, která prodává náhradní díly na zemědělské stroje? Potřebujete servis zemědělské techniky? Společnost AGRIOLA s.r.o. Polešovice prodává a také servisuje zemědělskou techniku. Dodává veškeré náhradní díly od renomovaných výrobců, jako jsou Manitou, Monosem, Landini, Gregoire-Besson, MC Cormick, Comer industries, Matrot, Sulky, Carraro a další. Působíme nejen ve Zlínském kraji, ale také v celé České republice. Zabýváme se servisem zemědělských strojů. Prodej: - nová i použitá zemědělská technika, traktory - náhradní díly na zemědělskou techniku od renomovaných výrobců - oleje - nápravy - adaptéry - filtry - opotřebitelné náhradní díly. Profesionální prodej zemědělské techniky je nerozlučně spojen s kvalitním servisem. AGRIOLA s.r.o. vám nejen prodá zemědělský stroj, ale také se o něho postará v budoucích letech jeho užívání.