Zajištění kancelářských prostor a souvisejících služeb v destinaci Silicon Valley, New York

Zajištění kancelářských prostor a souvisejících služeb v destinaci Silicon Valley, New York

Účelem této nadlimitní veřejné zakázky zadávané v otevřeném řízení dle ustanovení § 3 písm. b) a § 56 zákona je uzavření rámcové smlouvy ve smyslu ustanovení § 131 a násl. zákona (dále také jako „Rámcová smlouva“) na poskytování služeb vymezených pro jednotlivé části veřejné zakázky.
Jelikož jednotlivé služby v případě částí CzechAccelerator – kancelářské prostory a CzechAccelerator – akcelerační program spolu vzájemně souvisí, zadavatel požaduje, aby dodavatelé těchto služeb v rámci konkrétní destinace spolu vzájemně spolupracovali, pokud služby zajištění kancelářských prostor a akcelerační program nebudou poskytovány jedním dodavatelem.
Zadávací podmínky obsažené v této zadávací dokumentaci se vztahují na každou jednotlivou část veřejné zakázky, pokud není v zadávací dokumentaci stanoveno jinak.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2017 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Zadavatel IČ:
71377999

Zadavatel ulice:
Štěpánská 15

Zadavatel PSČ:
120 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Havlová

Zadavatel telefon:
+420 296 342 576


Zadavatel web:
http://www.czechinvest.org/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

70310000-7
Pronájem nebo prodej budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájmy se spolehlivým právním servisem -  zprostředkování nájmů včetně vytvoření nájemních smluv

Pronájmy se spolehlivým právním servisem - zprostředkování nájmů včetně vytvoření nájemních smluv

Jestliže chcete pronajímat svůj byt prostřednictvím realitní kanceláře a hledáte ve Svitavách realitní kancelář, která Vám pomůže kromě pronájmu bytu nebo nebytových prostor i s vypracováním nájemní smlouvy, svěřte pronájem vaší nemovitosti do rukou realitní kanceláře PRIME REALITY. Naše realitní kancelář se postará nejen o zprostředkování nájmu, ale zajistí i veškerý právní servis související s pronajímáním nemovitosti. Zajistíme vypracování nájemní smlouvy, ať už se bude jednat o pronájem garáže, bytu či nebytových a komerčních prostor.


Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení

Potřebujete rychle a dobře prodat nebo pronajmout dům či jinou nemovitost? Vyzkoušejte formu přímého prodeje, tzv. výběrového řízení, které Vám zorganizuje společnost I.E.T. Reality s.r.o. se sídlem v Brně a s pobočkami v Ostravě a v Praze. Při prodeji či pronájmu formou výběrového řízení vyzve organizátor neomezený počet zájemců k podání závazné nabídky ke koupi nemovitosti. Výběrové řízení probíhá dvěma způsoby: - obálkovou metodou, která je vhodná pro prodej složitějších nemovitostí např. průmyslového areálu, kde stále probíhá výroba, nebo při prodeji společnosti vlastnící areál s výrobou - elektronickou aukci Při prvním způsobu si vlastník stanoví kritéria a podmínky prodeje pro podání nabídek zájemců. Nejčastějším hodnotícím kritériem je cena a způsob platby. Určí se termín, nejčastěji dva měsíce, do kdy zájemci jsou povinni odevzdat zapečetěnou obálku s nabídkou. Na základě nejvýhodnější nabídky se uzavře příslušná smlouva. Dále se využívá zkrácené výběrové řízení, kdy v krátkém časovém horizontu najdeme více zájemců a vybereme nejvyšší cenovou nabídku. Tato forma výběrového řízení trvá maximálně týden. V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit a my Vám vše rádi zodpovíme


Správa, prodej, pronájem nemovitostí Praha, pronájem kanceláří, pronájem obchodních prostor

Správa, prodej, pronájem nemovitostí Praha, pronájem kanceláří, pronájem obchodních prostor

Představujeme Vám firmu Amigal Group s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na poskytování poradenství, zprostředkování a zastupování v oblasti nákupů, prodejů a pronájmů komerčních nemovitostí a areálů. Máme široké portfolio nemovitostí v Praze nebo Bratislavě. Poskytujeme kompletní servis od výběru kanceláře po vybavení veškerým nábytkem. Naše služby: - pronájem - prodej - správa nemovitostí Pokud Vás naše služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zlíchově 18, Praha.


Užijte si svatební hostinu, rodinnou oslavu v soukromí a v atraktivním prostředí

Užijte si svatební hostinu, rodinnou oslavu v soukromí a v atraktivním prostředí

Uspořádejte si oslavu přesně podle svých představ. V naší Konírně máte k dispozici atraktivní prostory v soukromí, kde vás nebude nikdo rušit a vše si se svou rodinou užijete v soukromí. K dispozici jsou 3 samostatné salonky. Hlavní místnost disponuje barem a má kapacitu 25-30 lidí. Druhý salonek je pro 16 osob a třetí pro 12 osob. Všechny salónky lze propojit. Součástí je také terasa pro venkovní posezení. Pro svatební hostinu vám rádi zajistíme i svatební tabuli včetně výzdoby. Využít můžete i služeb restaurace Castaňa. Občerstvení a vše ostatní si ale také můžete zajistit sami dle vlastní potřeb. Salonky jsou vybaveny vším potřebným (lednice, venkovní gril, rautové stoly, výčepní zařízení, příbor, nápojové sklo, vybavená kuchyňka, vařič, mikrovlnná trouba, kávovar). Pro hladký průběh vaší oslavy rádi zajistíme dohled nad průběhem, přípravu stolů, mytí nádobí a kompletní úklid prostor po akci .


Levný pronájem kancelářských prostor ve Zlíně

Levný pronájem kancelářských prostor ve Zlíně

Hledáte kancelářské prostory na pronájem ve Zlíne? Pak Vám nabízíme kancelář ve Zlíně o velikosti 24m2 za výhodnou cenu 3.000,- Kč / měsíc. V ceně je zahrnuta spotřeba energií, napojení na CPO i celodenní služba recepce. Kancelář se nachází v areálu sportovní haly Datart na ulici U Zimního stadionu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pronájem sportovní haly, prostor pro pořádání akcí, koncertů

Pronájem sportovní haly, prostor pro pořádání akcí, koncertů

Sportovní hala Datart Zlín je víceúčelová - je možnost domluvit si u nás pronájem prostor pro pořádání akcí všeho druhu: - koncerty - výstavy, veletrhy - prostory pro taneční a jiná vystoupení - turnaje - charitativní akce a pořady pro děti - kolektivní i individuální sporty.