Poptávám kompletní rekonstrukci rodinného domu

Poptávám kompletní rekonstrukci rodinného domu

Poptávám: Kompletní rekonstrukce rodinného domu

Popis: Poptávám kompletní rekonstrukci rodinného domu z roku 1960 v lokalitě České Budějovice. Dům je potřeba staticky zajistit - svázat obvodové zdivo. Následně okopat podezdít / zpevnit základy, ubourat střechu / podkroví, vyměnit trámový strop za železobeton, provést nástabu nového podkroví, nový krov, krytina, oplechování, kompletní rozvody (el, voda, topeni), kompletní omítky vně/vni. Přistavit garážové stání s terasou, následně kompletně realizovat interiér. Je třeba udělat soupis prací, rozdělit na jednotlivé úseky.

Termín: spěchá.
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2017 08:23

Platnost poptávky:
25.06.2017 07:48

Kontaktní osoba:
Stěpánka Boháčová


Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nadkrokevní izolace střechy u novostavby - pro větší obytnou plochu v podkroví

Nadkrokevní izolace střechy u novostavby - pro větší obytnou plochu v podkroví

Při zateplení střech u novostavby patří budoucnost nadkrokevním systémům. Pokud jste navíc milovníci dřeva, pak je pro Vás nadkrokevní izolace nejlepším řešením, dřevěné části střechy Vám zůstanou totiž na očích. Při realizaci podkroví s nadkrokevním systémem získáte až o čtvrtinu větší obytnou plochu. V lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se obraťte na společnost BUČEK střechy Vlčnov, která se zaměřuje na kompletní zastřešení budov a izolace střech. U nadkrokevní izolace si snadno vyberete - existuje několik konstrukčních variant od různých výrobců tepelných izolací.


Stavební práce, rekonstrukce domů a bytů, nástavby, vestavby

Stavební práce, rekonstrukce domů a bytů, nástavby, vestavby

Potřebujete zmodernizovat, zkrášlit či zvětšit Vaše obydlí? Snad každý chce bydle dle vlastních představ. Ano, představy o bydlení se různí. My splníme konkrétně ty Vaše individuálně. Tak neváhejte a kontaktujte naši stavební firmu František Kužel – dřevostavby, sídlící v Kladně. Naší pracovní náplní jsou veškeré stavební práce v domech, bytech, chatách či chalupách. Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader včetně dodávky materiálu a vybavení. Dále pak přestavby interiérů, nástavby, vestavby, přístavby pro zvětšení užitné plochy včetně rozvodů, instalací, podlah a obkladů. Rádi a ochotně Vám poradíme s možným řešením.


Tradiční došková střecha vydrží až 40 let a má jedinečné vlastnosti – stavba

Tradiční došková střecha vydrží až 40 let a má jedinečné vlastnosti – stavba

Hledáte tradiční střešní krytinu pro svou chalupu nebo i novostavbu? Hledáte něco zvláštního pro dnešní dobu, ale přesto tak charakteristického pro Čechy? Pak oslovte Tesařství Břetislav Kocián z Jihlavy a nechte si postavit doškovou střechu. Došek je snop zhotovený z asi 140 cm dlouhé rovné slámy nebo rákosí. Sláma se využívá především u historických staveb. Pro novostavby se používá především rákos pro svou lepší dostupnost a trvanlivost. Dle přání je možné došek spojit i s moderními prvky, jako jsou například střešní okna, hromosvod atd. Došek byl u nás velmi oblíben nejen pro snadnou dostupnost slámy především na vsích, ale i pro své výjimečné vlastnosti. Výhody doškové střechy: - vydrží až 40 let - tepelná a akustická izolace - paropropustnost - pozitivní vliv na klima v daném objektu - došky jsou chráněné přípravky proti ohni, slunci a vodě Doškové střechy pro naší firmu vyrábí odborní řemeslníci z Maďarska.


Vnitřní kanalizace|Praha k odvodu srážkové a odpadní vody

Vnitřní kanalizace|Praha k odvodu srážkové a odpadní vody

Pokud vlastníte nemovitost, je nutné si ohlídat správnou funkčnost vnitřní kanalizace a její napojení. Vnitřní kanalizace slouží k odvodu srážkových vod a odpadu z toalet, umyvadel, van a dřezů hygienicky a rychle mimo budovu a pozemek. Jako majitel máte povinnost mít odvod správně napojený, vodotěsný a plně fungující. Zpracujeme pro Vás projektovou dokumentaci s návrhem nejefektivnějšího systému kanalizace a po odsouhlasení vše odborně nainstalujeme. Pokud stávající kanalizační systém není dostačující, postaráme se o rekonstrukci. Na všechny námi vytvořené sítě se vztahuje záruční i pozáruční servis vnitřků trubek i přídavných zařízení. Používáme především vodoměry a instalační produkty od značky KODEN. Během prací Vám je vždy k ruce náš odborný poradce, který zodpoví všechny Vaše otázky.


Zednické a zámečnické práce, rozvody, rekonstrukce

Zednické a zámečnické práce, rozvody, rekonstrukce

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která Vám zajistí veškeré práce na domě či jiných budovách? Již dále neztrácejte čas a kontaktujte naši společnost František Kužel - zámečnické a zednické práce, se sídlem v Kladně, která na stavebním trhu působí již více jak 25 let. Realizujeme zednické práce, výstavbu domů, chat, garáží, stavby zdí, omítky, rekonstrukce koupelen, přestavby interiérů, zateplení budov, fasády, rozvody elektroinstalace a vodoinstalace. Zaměřujeme se také na provádění dřevostaveb. Současně provádíme i zámečnické práce jako dělení a ohýbání materiálů, broušení a vrtání, výměnu kování dveří, montáž zámků.


Návrhy a kompletní dodávka interiéru na klíč - zajímavě řešený a originální interiér bez starostí

Návrhy a kompletní dodávka interiéru na klíč - zajímavě řešený a originální interiér bez starostí

Chtěli by jste nový interiér, ale nemáte dostatek času na vyřizování všeho potřebného? O zajímavě řešený a originální interiér se vám postará odborník, firma Projekční atelier ZUZI s.r.o.. - zaměřuje se na návrhy a kompletní dodávku interiérů na klíč. Spolupracujeme s významnými architekty i projekčními ateliéry nejen z Olomouce. Zabezpečíme vám nejen návrhy interiérů, ale také kompletní dodávku včetně stavebních úprav spojených s interiérem. Při návrhu bytových nebo komerčních interiérů, kanceláří i panelových bytů využíváme našeho citu pro prostor. Respektujeme přání klientů a využíváme především kvalitní materiály.