Dodávka potravin pro Nemocnici České Budějovice, a.s.

Dodávka potravin pro Nemocnici České Budějovice, a.s.

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávku potravin pro nemocnici České Budějovice. Veřejná zakázka na dodávku potravin je rozdělena na pět samostatných částí (mražená zelenina, ovoce a zelenina, nápoje, ryby a koloniál). Dodavatelé mohou svou nabídku předložit na jednu část, na dvě, na tři, na čtyři nebo na všech pět částí předmětu veřejné zakázky. Platí, že na dodávku potravin bude na každou část předmětu veřejné zakázky uzavřena samostatná rámcová kupní smlouva s více účastníky zadávacího řízení.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2017 07:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
785 124 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Zadavatel IČ:
26068877

Zadavatel ulice:
B. Němcové 585/54

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Vratislav Plaček

Zadavatel telefon:
+420 387 872 227

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nemcb.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pečená kolena, žebra, krůty a uzené grilované kýty - pečené speciality od kvalitního řeznictví

Pečená kolena, žebra, krůty a uzené grilované kýty - pečené speciality od kvalitního řeznictví

Naše řeznictví se zabývá výrobou, distribucí a maloobchodním i velkoobchodním prodejem masa, uzenin a masných výrobků včetně pečených specialit a dalších chutných produktů. Pokud pořádáte oslavu či společenskou akci a chcete pro své hosty připravit opravdu výborné pohoštění, jste na tom správném místě! Máme pro Vás pečené speciality: - kolena - žebra - krůty - uzené grilované kýty - šunková kolena - selátka - kuřata, křídla, stehna, čtvrtky - kuřecí i vepřové rolády a steaky. Objednávky připravujeme pouze k osobnímu odběru u nás na provozovně v Ostravě - Petřkovicích, které je nutno nahlásit minimálně 5 dní předem, selata a kýty 7 dní. Čím dříve objednáte, tím lépe. Vyzkoušejte naše produkty a už nebudete chtít jiné!


Výroba tradiční limonády ZON v praktickém PET balení 2 litry, 0,5 litru

Výroba tradiční limonády ZON v praktickém PET balení 2 litry, 0,5 litru

Tradiční limonády a nealkoholické nápoje společnost ZON, spol. s r.o. vyrábí již 5 generací. Limonády a sirupy lze nakoupit v mnoha variacích. Od vratného skla 0,33 litru, v praktickém PET balení 2 litry, 0,5 litru i v 50 litrových sudech čepované limonády. Základem dobré limonády je voda, z níž je nápoj vyráběn. Všechny naše nápoje vyrábíme z vody z podzemních pramenů Vysočiny a sladíme je výhradně přírodním cukrem. Výrobní sortiment nealkoholických nápojů a limonád ZON v praktickém PET balení 2 litry, 0,5 litru: Objem PET 0, 5 L: - Wing Energy - Cola -Tonic - Oranž - Malina - Laguna - Cimo - Zázvorová s medem - Limetka - Citron - Pro - Multivitamín - Pitíčko Meruňka - Pitíčko Višňová cola - Medová - Voda perlivá, jemně perlivá, neperlivá Objem PET 2l : - ochucená voda Jahoda, Citron, Malina, Multivitamín Černý rybíz, oranž, sodová voda Výroba nealkoholické nápoje proslavila Třebíč i celou Vysočinu.


Tradiční ovocné nealkoholické nápoje ZON - vratná lahev, ekologický obal

Tradiční ovocné nealkoholické nápoje ZON - vratná lahev, ekologický obal

Skvělý a osvěžující nealkoholický nápoj? To je tradiční ovocná limonáda značky ZON, kterou si můžete koupit v ekologickém, skleněném a vratném obalu. Kvalitním výrobcem limonád a sirupů je společnost ZON spol. s r.o. Všechny nápoje firmy ZON spol. s r.o. jsou vyrobeny z vody z podzemních pramenů Vysočiny a jsou slazeny výhradně přírodním cukrem. Naše limonády dodáváme ve vratných skleněných lahvích, snažíme se tak o snížení dopadu na životní prostředí. Skleněné lahve jsou tradiční a ekologický obal. Nápoje v tomto obalu jsou vhodné do Gastro segmentu ale i do domácností. Tradiční nealkoholické nápoje ZON - skleněná vratná láhev o objemu 0,33l: - Jablko - sycená limonáda - jedna z nejstarších příchutí - ovocná třebíčská "zonka" – tradice, obsahuje 6% jablečné šťávy - Malina - oblíbená sycená limonáda s přídavkem ovocné šťávy - Aro -Toni - sycená limonáda - pro odběratele, kteří preferují hořkou chuť a samozřejmě jako nezbytná součást míchaných nápojů - Nord Cola - sycená limonáda - Laguna - sycená limonáda - s příchutí směsi ovoce a bylin, oblíbená zejména u dětí - Oranž - sycená limonáda - Čirý citron - sycená limonáda - s příchutí citronu pro ty, kdo mají v oblibě nápoje spíše kyselejší - Multivitamin - nesycený nápoj - Sodová voda - ke kávě, pro přípravu vinných střiků i do sirupů - voda jemně perlivá a neperlivá ZONka je díky své dlouhodobé historii a výborné chuti oblíbeným nápojem, navíc stále dostupná ve vratných skleněných lahvích.


Ovoce, oříšky v čokoládě - kešu, mandle, lískové ořechy, jahody, brusinky, borůvky, maliny

Ovoce, oříšky v čokoládě - kešu, mandle, lískové ořechy, jahody, brusinky, borůvky, maliny

Ořechy, ovoce a čokoláda jsou skvělá kombinace pro mlsání. V eshopu semenac.cz si můžete v mnoha variantách ořechy, ovoce v čokoládě objednat a my Vám vše do druhého dne odešleme. Ořechy v čokoládě: - lísková jádra v mléčné čokoládě - kešu v hořké, mléčné čokoládě - mandle v hořké, mléčné, bílé čokoládě, v tiramisu i se skořicí. Ovoce v čokoládě: - jahody, višně v hořké čokoládě - brusinky v mléčné čokoládě - borůvky v hořké čokoládě - lyofilizované maliny v bílé čokoládě. Máme prvotřídní dodavatele a všechny naše produkty jsou v prvotřídní kvalitě. Firma Semenáč má i 5 výdejních míst: - Kroměříž, Hulínská 1799 - jídelna QuickDeli.cz - Zlín-Malenovice, tř. 3. května 1170 - OC Centro Zlín - Ostrava-Hrabová ul. Prodloužená 807 - QuickDeli.cz - Brno-Ivanovice FRESH POINT, Hradecká 408/40 - HM Globus. - Olomouc FRESH POINT, 8. května 24 - Galerie Moritz.


Grilované a pečené selata a kýty - chutné masné výrobky od kvalitního řeznictví a uzenářství

Grilované a pečené selata a kýty - chutné masné výrobky od kvalitního řeznictví a uzenářství

Grilovaná uzená kýta a pečené sele jsou jednou z poctivých pečených a šťavnatých specialit společnosti Lukáše Gebauera - řeznictví a uzenářství Opava - Otice, která se zabývá výrobou lahodných uzenin a masných výrobků. Grilovaná uzená kýta s kostí a kůží se může konzumovat studená i ohřátá. Hodí se i na slavnostní stůl. Pokud tedy pořádáte oslavu nebo si chcete pochutnat na výborné grilované kýtě či selátku, jste u nás správně! Naše grilované a pečené speciality vyrábíme s láskou, proto je i jejich chuť tak výjimečná! Neváhejte a objednávejte! Zaručujeme Vám, že s našimi specialitami potěšíte nejen chuťové buňky.


Eshop nesolené přírodní ořechy kešu, para, mandle, pistácie, makadamové, vlašské, lískové ořechy

Eshop nesolené přírodní ořechy kešu, para, mandle, pistácie, makadamové, vlašské, lískové ořechy

Pokud si rádi kupujete ořechy a jiné suché plody, můžete si pohodlně vybrat podle chuti v eshopu semenac.cz firmy Semenáč Kroměříž. Nesolené přírodní ořechy si můžete dopřát bez výčitek. Patří mezi superpotraviny - dobře Vás zasytí, jsou zdrojem mnoha výživných látek a tuků, mají vysokou energetickou hodnotu. Zařazením ořechů do svého jídelníčku podpoříte zdravé zažívání, snižujete riziko srdečního infarktu, zvýšíte hladinu dobrého cholesterolu a naopak snížíte hladinu zlého cholesterolu. Veškeré produkty které dodáváme, odpovídají prvotřídní kvalitě, téměř vše zboží máme skladem a odesíláme jej do druhého dne.