Dodávka potravin pro Nemocnici České Budějovice, a.s.

Dodávka potravin pro Nemocnici České Budějovice, a.s.

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávku potravin pro nemocnici České Budějovice. Veřejná zakázka na dodávku potravin je rozdělena na pět samostatných částí (mražená zelenina, ovoce a zelenina, nápoje, ryby a koloniál). Dodavatelé mohou svou nabídku předložit na jednu část, na dvě, na tři, na čtyři nebo na všech pět částí předmětu veřejné zakázky. Platí, že na dodávku potravin bude na každou část předmětu veřejné zakázky uzavřena samostatná rámcová kupní smlouva s více účastníky zadávacího řízení.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2017 07:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
785 124 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Zadavatel IČ:
26068877

Zadavatel ulice:
B. Němcové 585/54

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Vratislav Plaček

Zadavatel telefon:
+420 387 872 227

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nemcb.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabák a související produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lahvová, sudová, šumivá a ovocná vína, mošt z Moravy – prodej přes e-shop

Lahvová, sudová, šumivá a ovocná vína, mošt z Moravy – prodej přes e-shop

Hledáte e-shop s bohatým výběrem moravských vín? Máte chuť na skleničku ovocného, šumivého nebo kvalitního bílého či červeného vína? Vše na koupíte z pohodlí domova na e-shopu Vinotéky Malovaný sklep winetook.com. Na našem e-shopu si vybere určitě každý. Najdete zde lahvová vína– ovocná, šumivá, bílá, rosé i červená, ale i sekt. Ze sudových vín si můžete vybrat mezi bílým, ovocným, rosé a červeným vínem. Pokud zrovna nemáte chuť na víno, zajisté si vychutnáte i medovinu nebo mošty, které si můžete také objednat prostřednictvím našeho e-shopu.


Řeznictví v centru Jihlavy, kvalitní maso a uzeniny

Řeznictví v centru Jihlavy, kvalitní maso a uzeniny

Chcete mít čerstvé maso té nejlepší kvality? Jste z Jihlavy nebo okolí? Přijďte k nám, přijďte do naší provozovny! Naše Řeznictví - uzenářství Jan Noháček Vám nabízí produkty té nejlepší kvality. Vždy čerstvé maso, uzeniny, bezlepkové masné výrobky i domácí vajíčka. To vše, ale i další potraviny najdete v centru města Jihlava v naší prodejně Řeznictví - uzenářství Jan Noháček. Otevřeno máme každý všední den i v sobotu. Naši prodejnu najdete na ulici Mrštíkova 1162/4. Kupte si párky, klobásy, salámy či šunku. Nabízíme Vám to nejlepší maso, ať již hovězí, vepřové, krůtí či kuřecí. Vše lahodné, voňavé, kvalitní a čerstvé! Dopřejte si kvalitní maso i masné výrobky z našeho řeznictví.


Prodej porcovaného čaje CAFE+CO TEA - pro kanceláře a gastronomický provoz

Prodej porcovaného čaje CAFE+CO TEA - pro kanceláře a gastronomický provoz

Chcete rozšířit sortiment teplých nápojů u Vás v kanceláři či gastronomickém provozu? Firma DELIKOMAT s.r.o. začala prodávat kompletní řada porcovaných čajů - CAFE + CO TEA. Osloví Vás nejenom skladbou chuti, ale i kvalitou čajových směsí. Čajová řada má moderní design, spojený s praktickým řešením konstrukce krabičky. Klasické černé čaje, zelené čaje a bylinné čaje a ovocné čajové směsi. Výběr: -Černý čaj z nejkvalitnějšího Ceylonského čaje. -EARL GREY směs nejkvalitnějších lístků černého čaje a bergamotové silice -INDIAN ASSAM velmi kvalitní černý čaj z indické oblasti Asám -GREEN TEA CHINA výběr nejkvalitnějšího zeleného čaje, původem z Číny -PEPPERMINT čajová směs obsahuje pečlivě vybranou nať máty peprné -HERBAL SELECTION harmonická kombinace pečlivě vybraných bylin je unikátním spojením vyvážené chuti a příjemné svěží vůně -FOREST FRUITS harmonická čajová směs je plná lahodných ovocných chutí -CHERRY výjmečná plná chuť divokých višní Vás příjemně překvapí a zároveň osvěží. Každé balení obsahuje 25 ks sáčků pro přípravu čaje. Doporučené množství vody na jeden sáček je 250 ml. Bližší specifikace čajů naleznete na našich webových stránkách.


Zvěřinové speciality – jelení klobásy, játra z prasete divokého, zvěřinové kosti

Zvěřinové speciality – jelení klobásy, játra z prasete divokého, zvěřinové kosti

Máte chuť na poctivé klobásy ze zvěřiny? Chcete si koupit játra z divočáka nebo zvěřinové kosti? Navštivte e-shop firmy MORAVIALOV, kde si můžete objednat všechny tyto zvěřinové speciality a výrobky ze zvěřiny. Koupíte u nás zvěřinové speciality, které pocházejí ze zvěře ulovené v českých honitbách. Prodáváme zvěřinové kosti na vývar a také vakuově balená játra a zamrazená z divočáka. V době lovu je možné si objednat játra chlazená. Pochutnat si také můžete na jeleních klobásách, které obsahují 70% jeleního masa.


Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Máte rádi domácí zeleninu a ovoce po celý rok? Chcete si nakoupit brambory nebo cibuli k uskladnění? Kvalitní zeleninu a ovoce přímo od pěstitele, určenou k uskladnění, prodává v oblasti Brno-venkov Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Nakoupíte u nás žlutou a červenou kuchyňskou cibuli, ale také brambory varného typu B k uskladnění. Sortiment ovoce vhodného k uskladnění pak zahrnuje jablka odrůd Šampion a Rubín, která se prodávají v bednách po 15 kilech. Prodej ovoce a zeleniny k uskladnění je ukončen je konci měsíce září, poté je možný odběr po telefonické domluvě.


Vždy čerstvá zelenina a ovoce -  zásobování nejen pro školy, restaurace, nemocnice

Vždy čerstvá zelenina a ovoce - zásobování nejen pro školy, restaurace, nemocnice

Náš velkoobchod je zde pro vás již řadu let a stále se snažíme zajistit co nejkvalitnější služby - pokud hledáte opravdu čerstvou zeleninu a ovoce, pak se na nás obraťte. Zajistíme zásobování pro jídelny, restaurace, hotely, stravovací zařízení, školy i školky, nemocnice nebo maloobchody. Vyberete si u nás: - brambory, saláty, rajčata, okurky, kedlubny, zelí, papriky - cibuli, česnek - bylinky - jablka, hrušky, mandarinky, melouny, banány, pomeranče - žampióny, hlívu ústřičnou - mrkev, petržel, celer. Pořádnou dávku vitamínů vám zajistí Zepo-Kubíček Václav v Břeclavi nedaleko Hodonína!