Palivové dřevo, Rakousko

Palivové dřevo, Rakousko

Potřebuji 20 kubických metrů bukového dřeva, připravené do kamen 33cm, pokud možno v suché kvalitě, s dodáním do 2120 Wolkersdorf, Rakousko.
Předpokládaný dodací termín 24.7. dopoledne/ráno.
Prosím o informace o dostupnosti a ceně.
V žádném případě stavební dřevo, nýbrž palivové dřevo!!

S pozdravem
Johann Brückl

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damne und Herren !

Ich brauche 20 srm Buchenholz, ofenfertig, 33 cm, möglichst trockene Qualität mit Zustellung nach 2120 Wolkersdorf (A 5).
Gewünschter Liefertermin 24.7. vormittags / in der Früh.

Bitte um Information der Verfügbarkeit und Preisangabe.
Keinesfalls Bauholz, sondern Brennholz !

Mfg,
Johann Brückl
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2017 09:41

Platnost poptávky:
25.08.2017 09:26

Kontaktní osoba:
johann brückl

Kontaktní email:

Telefon:
068 020 03515

Země:
österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Akce - prodej briket z tvrdého dřeva, bezkonkurenční ceny na trhu

Akce - prodej briket z tvrdého dřeva, bezkonkurenční ceny na trhu

Naše společnost je producentem dřevěných prvků a využíváme mimo jiné i odpadu, který ze dřeva vzniká a proto se také specializujeme na lisování briket. Rozměr briket je 60x150x90 mm, přičemž jejich hmotnost je zhruba 80 dkg a při jejich výrobě využíváme zásadně pilin pocházejících z tvrdého dřeva. Jedno samotné balení těchto briket váží asi 10 kg. Neváhejte, využijte naší akční nabídky 4 Kč za 1 kilogram a kupte si u nás kvalitní brikety. Více informací naleznete také na našich internetových stránkách nebo nás můžete přímo telefonicky kontaktovat.


Prodej baleného černého a hnědého uhlí z ořechu a ekohrášku a dřevěných briket

Prodej baleného černého a hnědého uhlí z ořechu a ekohrášku a dřevěných briket

Chystáte se na zimu? Potřebujete kvalitní uhlí s vysokou výhřevností na vytápění domu? Máte kamna, kotel nebo krb? Navštivte prodejnu ne e-shop společnosti ABC service s.r.o., kterou najdete ve Frýdku-Místku, a kde najdete kvalitní balené uhlí i brikety. U nás si jistě vyberete z kvalitního uhlí, ať už dáte přednost hnědému nebo černému ořechu. K prodeji máme i balené černé uhlí ekohrášek a brikety. Uhlí i brikety, které prodáváme, se vyznačují vysokou výhřevností a pytlovány jsou moderní metodou. Pro snadnou manipulaci jsou pytle opatřeny spojem pro rychlé otevření. Mezi další klady u uhlí patří i nízký obsah popela, síry, bitumenů a dalších škodlivin. Brikety jsou z tvrdého dřeva a kromě vysoké výhřevností jistě oceníte i dlouhotrvající žhnutí, krásné plameny a málo kouře. Nejsou do nich přidávána žádná pojiva a využívají se jako palivo do kachlových kamen, krbů a dalších topných zařízení.


Prodej ledvického hnědého uhlí Jaroměř, černé uhlí, koksy

Prodej ledvického hnědého uhlí Jaroměř, černé uhlí, koksy

Představujeme Vám firmu Uhelné sklady a kovošrot Páblovi z Jaroměře, která nabízí prodej hnědého a černého uhlí, koksů, palivového dřeva a písků. Navíc provozujeme výkup kovového odpadu a barevných kovů. Prodej paliv: Hnědé uhlí Ledvické (doly Bílina), Ořech Ia, Ořech IIa, Kostka Černé uhlí Kovářské (Ostrava - důl Lazy), Černé ořech (Ostrava) Koksy Koks otopová směs (Ostrava), Koks ořech 2 (Ostrava) Neváhejte nás kontaktovat a udělat si zásobu uhlí na zimu včas!


Přeprava paletového zboží, sypkého i tekutého materiálu

Přeprava paletového zboží, sypkého i tekutého materiálu

Potřebujete dopravně-spediční služby a hledáte spolehlivého partnera pro podnikání v této oblasti? Potom kontaktujte nás! Jsme profesionálové v oboru spedice. Naše společnost ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. Vám zajistí včasné dodání, individuální přístup, skvělé ceny i jistotu. Přepravní služby Vám ušijeme přímo na míru, dle Vašich přání. Přepravujeme sypké materiály, paletové zboží nejen mezi členskými státy EU i ADR zboží a odpad z ČR do vybraných států Evropy. Přepravujeme také tekuté materiály v tepelně izolovaných cisternách. Vozový park naší firmy ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. zahrnuje i speciální, extrémně odolné ocelové návěsy, díky kterým Vám můžeme poskytnout i další specifické služby v oblasti spedice. Vyrábíme ale také dřevěné brikety RUF a štípané palivové dřevo z obnovitelných zdrojů.


Prodej palivového dřeva, odřezky dřeva na topení, dřevěné brikety v pytlích

Prodej palivového dřeva, odřezky dřeva na topení, dřevěné brikety v pytlích

Ve společnosti BRENUS, s.r.o. zpracovávají při výrobě spárovek i odřezky a hobliny z tvrdého dřeva buk, dub, javor, jasan, ořech - na prodej jsou jednak odřezky dřeva na topení a také kvalitní dřevěné brikety. Prodej palivového dřeva: - dřevěné odřezky ve vacích typu bigbag o hmotnosti 250-500kg/vak Akční cena 3,50 Kč/kg - dřevěné brikety v PE pytlích o hmotnosti 50kg Cena 4 Kč/kg a při odběru nad 1 tunu je cena 3,50 Kč/kg. Zákazníci z okolí Uherského Hradiště, Veselí nad Moravou si mohou odebrat dřevo přímo na naší provozovně v Polešovicích. Doprava většího množství po domluvě. Odřezky z tvrdého dřeva různé velikosti. Válcové brikety: - průměr 65 mm, délka 35-100 mm - výhřevnost o 40 % větší než hnědé uhlí - doba hoření 3-4 hodiny Výroba z pilin a hoblin pouze z našeho provozu - garantujeme vlhkost do 10%, bez chemických pojiv.


Kvalitní palivové brikety, pelety - udělejte si zásoby na zimu, prodej

Kvalitní palivové brikety, pelety - udělejte si zásoby na zimu, prodej

Máte dostatek paliva na zimu? Pokud ne, pak si ho včas udělejte. Kvalitní palivové brikety, pelety seženete ve firmě PROŘEZ spol. s r.o. v Prostějově. Brikety jsou jako palivo výhodné po všech stránkách. Mají velkou výhřevnost, jsou levné, snadno se skladují a jsou vhodné pro všechny typy kotlů na tuhá paliva. Brikety jsou navíc snadno recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Našim zákazníkům vždy zajistíme kvalitní palivové brikety, pelety.