Poptávám kominické práce

Poptávám kominické práce

Poptávám komínový servis na obytný dům a přilehlou budovu v Třinci. Nicméně v první fázi bych chtěl požádat o cenový odhad daných oprav, které vzešly z revize komínů (4ks - viz zpráva v příloze). Potřebuji daný cenový odhad kvůli finačnímu a časovému plánování celé opravy. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
24.05.2017 14:42

Platnost poptávky:
24.06.2017 11:29

Kontaktní osoba:
Lukáš Pindor

Kontaktní email:

Okres:
Frýdek-Místek

Obrázek:
Poptávám kominické práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní krbová kamna, komíny a kouřovody vybírejte v nové specializované prodejně

Kvalitní krbová kamna, komíny a kouřovody vybírejte v nové specializované prodejně

Hledáte dodavatele komínů? Chcete si vše vybrat osobně? Není nic jednoduššího, než se zastavit do nové specializované prodejny firmy Kominictví Marek Švécar v Prostějově. Zde si můžete osobně prohlédnout několik typů komínů, kouřovodů, krbových kamen, krbů a jiné příslušenství. Na prodejně naleznete sortiment od renomovaných výrobců Romotop, Flamingo, Haas, BEF, REGENCY, NAPOLEAN, KVS MORAVIA, TRUE NORTH, PACIFIC ENERGY a jiných. K dispozici vám bude proškolený personál, který vám vše vysvětlí a poradí s vhodným výběrem. Samozřejmostí je provedení návrhu, zaměření na místě určení a montáž od opravdových profesionálů.


Odborná kontrola spalinových cest Ostrava - měření spalin

Odborná kontrola spalinových cest Ostrava - měření spalin

Jsme držiteli certifikátu o oprávnění k měření účinnosti malých spalovacích zařízení a vypouštěných látek, přičemž tento certifikát zahrnuje také kontrolu spalinových cest. Nově již není dle zákona povinností provádět kontroly oprávněnými osobami, přesto je nutné dodržovat určité emisní hodnoty a v případě požádání, o nich předložit informace. Neváhejte a objednejte si u nás i Vy kontrolu měření spalin a společně můžeme v případě potřeby vymyslet i pro Vás optimální řešení, které pomůže zredukovat tyto škodlivé emise. Kontaktujte nás již dnes!


Kompletní kominické práce včetně revize, čištění a vymetání komínů

Kompletní kominické práce včetně revize, čištění a vymetání komínů

Potřebujete vyčistit komín? Hledáte firmu, která se postará o revizi komínu a spalovacích cest? Kompletní kominické práce poskytuje na Znojemsku firma Jaroslav Křivánek – KOMINICTVÍ s.r.o. Provádíme revize komínů a spalinových cest. Kolaudujeme nově postavené komíny. Postaráme se o vymetání a čištění komínů. Stavíme také nové komíny – naší specializací je stavba nerezových komínů značky Schiedel. Mimo jiné si umíme poradit se stavbou komínových systémů Helus, Ciko nebo Ekokomín.


Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Kominictví Koníček provádí veškeré služby v oblasti komínů. Nabízí kominické práce, kontroly a čištění komínů dle vyhlášky, vložkování komínů i revize spalinových cest. Postará se, aby váš komín vždy bezpečně fungoval a splňoval všechny předpisy. Chcete předejít poruchám komínu? Hledáte osvědčeného kominíka? Obraťte se na Kominictví Koníček, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví a s rekonstrukcí spalinových cest. Vždy vám zajistí bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin. Kominické práce: - kontrola komínů dle NV 91/2010 Sb. - čistění komínů - kontrola komínových průduchů - revize spalinových cest - stavba nových zděných systémových komínů - vložkování komínů - montáže nových komínových systémů - montáž ocelových nerezových komínů - opravy stávajících komínových těles - poradenská činnost v oblasti kominictví. Nepodceňujte péči o komín. Pravidelná kontrola komínu se vám vyplatí. Profesionální kominické práce provádí kominictví Koníček, který působí v okolí Uherského Brodu a Uherského Hradiště.


Montáž, servis, kontrola kotle na biomasu, dřevní pelety

Montáž, servis, kontrola kotle na biomasu, dřevní pelety

Pokud uvažujete o využití ekonomicky výhodné variantě vytápění Vašeho domu nebo bytu, vysoce účinné jsou kotle na biomasu, dřevní štěpku. V lokalitě Zlínský, Olomoucký kraj provádí montáž kotlů na biomasu i jejich následný servis a pravidelné kontroly společnost Re. Therm servis s.r.o. Jalubí. Instalace: - rodinné domy, penziony, průmyslové kotelny do výkonu 1000 kW. Poskytujeme služby více než 20 000 zákazníkům: - konzultační a projekční služby - montáž kotelny, otopné soustavy - kominické práce - čerpání prostředků z dotačních titulů SFŽP - pravidelný servis a kontroly kotlů na tuhá paliva. Ve srovnání s plynem je tento druh vytápění mnohem levnější, neváhejte se na nás obrátit - zajistíme čerpání prostředků z dotačních titulů Státního fondu životního prostředí.


Čištění komínů - odstranění nežádoucích sazí a usazenin z komínového průduchu a kouřovodu

Čištění komínů - odstranění nežádoucích sazí a usazenin z komínového průduchu a kouřovodu

Hledáte kvalitního kominíka? Potřebujete vyčistit komín a provést jeho údržbu? Oslovte opavskou firmu ZAMZE - spol. s r.o., která se postará o vše potřebné a důkladně odstraní nežádoucí saze a usazeniny z Vašeho komína. Čistíme komínové průduchy a kouřovody, které jsou za celou sezónu zaneseny nečistotami vzniklé při spalování tuhých paliv. V rámci čištění komínu Vám provedeme pečlivou kontrolu komínového tělesa a průduchu. Neváhejte a kontaktuje naši firmu, která Vám nabídne kompletní kominický servis od kontroly komínu přes zprůchodnění komína až po odstranění vrstvy sazí a kondenzátů. Veškeré práce provádíme kvalitně, v dohodnutém termínu a k Vaši spokojenosti.