Modernizácia WC buniek vo vozňoch radu Apeer, Bpeer, BDsheer

Modernizácia WC buniek vo vozňoch radu Apeer, Bpeer, BDsheer

Modernizácia WC buniek vo vozňoch radu Apeer, Bpeer, BDsheer spočíva v humanizácii priestoru WC bunky vrátane dodávky a montáže novej vákuovej toalety vybavenej diagnostickým zariadením. Humanizácia priestoru WC bunky spočíva v dodávke a montáži nových dverí stropu, madiel, senzorovej batérie, svietidiel, mriežky odsávania vzduchu, mriežky reproduktora, zrkadlového kútika, v renovácii stien a podláh v súlade so súťažnými podkladmi.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2017 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2017 10:00

Cena veřejné zkázky:
1 900 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Zadavatel ulice:
Rožňavská 1

Zadavatel PSČ:
832 72

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Gabriela Maceková

Zadavatel telefon:
+421 +42 120 293 008


Slovník veřejné zakázky (CPV)

50224200-3
Úprava osobných vozňov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zásobník na toaletní papír a na papírové ručníky s držákem na desinfekci.

Zásobník na toaletní papír a na papírové ručníky s držákem na desinfekci.

Zásobník na toaletní papír je z tvarovaného plechu a povrchová úprava je provedena práškovými barvami. Provedení: H0004 pr. 24 cm, uzavírání na imbus klíč - cena: 540 Kč H0004Z pr. 24 cm, uzavírání na zámek - cena: 635 Kč H0003 pr. 34 cm, uzavírání na imbus klíč - cena: 574 Kč H0003Z pr. 34 cm, uzavírání na zámek - cena: 689 Kč Zásobník na papírové ručníky s držákem na desinfekci. Povrchová úprava bílým Komaxitem, zavírání Imbus klíčem nebo zámkem rozměr: šířka 265 mm výška 340 mm hloubka 130 mm Provedení: H0005D Imbus klíč - cena: 505 Kč H0005ZD se zámkem - cena: 563 Kč. Naše družstvo vzniklo již v roce 1951. Zabýváme se především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek, plechů a povrchovou úpravou práškovými barvami.


Prodej volně stojící vany v mnoha provedeních - luxusní provedení, vhodné do prostoru, ke stěně i do rohu

Prodej volně stojící vany v mnoha provedeních - luxusní provedení, vhodné do prostoru, ke stěně i do rohu

Pokud Vás v koupelně neomezuje malý prostor, pořiďte si volně stojící vanu, která v koupelně vynikne - dopřejete si tak luxusní zážitek z koupele. V rámci regionu Zlínský kraj pořídíte tento skvost do koupelny u firmy HARKO s.r.o. Kroměříž. Pohodlně nakupte v eshopu, u objednávky nad 5000,- Kč máte dopravu Zdarma. Prodej volně stojící vany: - z litého mramoru - ze sanitárního kompozitu - z litého akrylátu. Vybírat můžete vany do prostoru i řešení ke stěně nebo do rohu, bez nožek i s nožkami nebo s dřevěnou či ocelovou konstrukcí. Barevné provedení - bílé, černo-bílé nebo šedo-bílé.


Dezinfekční a hygienické stojany, zásobníky - s automatickým dávkovačem, bezdotykové

Dezinfekční a hygienické stojany, zásobníky - s automatickým dávkovačem, bezdotykové

Poptáváte dezinfekční zařízení? Hygienické zásobníky a stojany na dezinfekci rukou dodává firma Activity Promotion s.r.o. z Brna. V našem sortimentu naleznete dezinfekční stojany na ruce s automatickým dávkovačem, který pojmou maximálně 5 l gelu či roztoku a jsou napájeny DC zdrojem s připojením do jakékoliv standardní zásuvky. Dále mobilní bezdotykové stojany s bezdrátovým provozem na baterii senzorem pohybu, perfektní stabilitou a možností nastavení dávkování od 0,5 – 5 ml. Také prodáváme zásobníky na zeď s elegantním designem, pákovým nebo automatickým dávkovačem, pohodlnou manipulací a snadným způsobem doplňování. Zásobníky i stojany jsou vhodné zejména pro veřejné prostory, jako jsou obchody, školy, sociální zařízení, úřady, nemocnice, jídelny, restaurace a další.


Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Potřebujete rozdělit toalety či jiné prostory? Pak se obraťte na naši společnost Böhme CZ spol. s.r.o. ze Slušovic. Dodáváme montované sprchové a WC zástěny HPL a kabiny pro sportoviště, koupaliště, aquaparky. Vyvinuli jsme vlastní způsob konstrukce, díky kterému vše rychle namontujeme na požadované místo. Pro výrobu využíváme ty nekvalitnější materiály (pur, dřevotříska, HPL). V případě menšího znečištění desek stačí plochu očistit hadříkem a u více znečištěných si vystačíte se standardně dostupnými čističi (doporučujeme bez obsahu alkalických složek). Samozřejmostí je pro nás flexibilní a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Více informací naleznete na webových stránkách.


Návrh, výroba a dodávka sedadel pro železniční vagóny 1. a 2. třídy i regionální přepravu

Návrh, výroba a dodávka sedadel pro železniční vagóny 1. a 2. třídy i regionální přepravu

Hledáte společnost, která svou činnost zaměřuje především na návrh a výrobu sedadel pro vozy železniční přepravy osob? Společnost MSV interiéry s.r.o. se sídlem ve Studénce se zabývá návrhem, výrobou i dodávkou sedadel pro železniční vagóny. Sedadla vyrábíme pro vozy 1., 2. a business třídy. Dále pro střední a dlouhé vzdálenosti, oddílové vozy a regionální dopravu. Každý typ sedadel má jiné přednosti a vlastnosti, ale vždy nám záleží především na komfortu sezení pro cestující a snadnou údržbu. Sedadla vyrábíme v jedno i vícemístném provedení, s čalouněním dle přání zákazníka. Typy sedadel: - Smaragd – 1- a 2. třída, business - Rubín – 1. třída – možnost provedení v kůži - Onyx – střední a dlouhé vzdálenosti - Topas – oddílové vozy - Opál – regionální přeprava Pro více informací o sedadlech nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Pokud hledáte spolehlivou firmu na odvoz a čištění odpadních vod v Opavě, obraťte se na firmu AGIPP-ILLÍK s.r.o., která se zabývá nejen vývozem žumpy, septiky a odpadů. Zajišťujeme vývoz septiků, žump, odpadů, kuchyňských lapolů, průmyslových odpadních vod, výkalů, umělých hnojiv a znečištěných kapalin pro domácnosti a firmy. Odvoz realizujeme vozy Tatra v každém ročním období. Odpad můžeme čerpat do vzdálenosti 30-ti metrů od žumpy a do hloubky 6 až 10 metrů. Pronajímáme také mobilní WC. Ceny služeb jsou smluvní podle místa vývozu, délky hadic a druhu odpadních vod. Provádíme vývozy po celý rok, včetně zajištění pohotovostní služby pro případné havarijní situace o víkendech i svátcích.