Poptávám kosmetický zákrok

Poptávám kosmetický zákrok

Poptávám lifting obličeje pomocí speciálních nití.
Poptávka byla vložena dne:
24.05.2017 07:58

Platnost poptávky:
24.06.2017 07:51

Kontaktní osoba:
Zuzana Koželuhová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 647 049

Předpokládaná cena:
20 000 Kč

Okres:
Most

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kosmetické studio Šárka Zpěváková Otrokovice, kosmetické ošetření pleti, čištění pleti, depilace

Kosmetické studio Šárka Zpěváková Otrokovice, kosmetické ošetření pleti, čištění pleti, depilace

Představujeme Vám kosmetické studio Šárka Zpěváková, které svým klientkám rádo vyjde vstříc s kosmetickým ošetřením pleti přesně Vám na míru. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme masáži obličeje a dekoltu, barvení obočí a řas, včetně jejich úpravy. Také provádíme čištění pleti vhodnými přípravky a depilaci. V našem kosmetickém studiu v Otrokovicích si můžete také dopřát opálení po celý rok v soláriu. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat, rádi Vás přivítáme v budově Městské polikliniky.


Nejjednodušší a nejdostupnější vyhlazení, odstranění vrásek za pomocí kyseliny hyaluronové

Nejjednodušší a nejdostupnější vyhlazení, odstranění vrásek za pomocí kyseliny hyaluronové

Trápí Vás drobné mimické vrásky v obličeji? Hledáte vhodný způsob pro odstranění vrásek? Navštivte kliniku CLEOPATRA CLINIC, KLINIKA PLASTICKÉ CHIRURGIE s.r.o., kterou najdete v Ostravě a kde se specializují na plastickou a estetickou chirurgii. Máme v této oblasti dlouholeté zkušenosti, objednat se k nám můžete i na konzultaci. Vyhlazení a vyplnění vrásek provádíme pomocí injekcí kyseliny hyaluronové. Používáme výplňové materiály STYLAGE, které jako jediné na trhu obsahují dvojitě zesíťovanou kyselinu hyaluronovou neživočišného původu. Aplikace je snadná a bezpečná, nehrozí nebezpečí nekorigování, navíc ihned po aplikaci se dostavuje přirozený liftingový efekt. Aplikace botulotoxinem je určena výhradně pro korekci mimických vrásek. Botulotoxin zamezuje přímo pohybu mimických svalů, nejedná se tedy o výplně vrásek.


Ruční výroba, prodej, eshop s přírodní kosmetikou - esenciální oleje, koupelové soli, přírodní mýdla

Ruční výroba, prodej, eshop s přírodní kosmetikou - esenciální oleje, koupelové soli, přírodní mýdla

Pokud chcete potěšit dárkem své blízké, kolegy v práci nebo udělat radost sami sobě, nahlédněte na eshop moravite.cz, který je zaměřen na prodej esenciálních olejů, koupelové soli, přírodních mýdel nebo bytových parfémů. Zabýváme se ruční výrobou přírodní kosmetiky a také drobných designových výrobků jako řetízky, klíčenky apod. Internetový obchod, eshop, prodej: - kosmetické produkty - koupelová sůl, mýdla na ruce, mýdla na praní, pleťové krémy, tělová mléka, pěstící oleje - dárkové balíčky pro ženu i muže - kosmetické pomůcky - Konjac pleťové a tělové houbičky - esenciální oleje do bytu - hrnečky, svíčky v hrnečku a dřevěné svícny.


Formování, tvarování postavy vhodným přístrojem, cvičením

Formování, tvarování postavy vhodným přístrojem, cvičením

Máte pocit, že Vaše postava potřebuje před létem pomoc k dokonalosti? Pak navštivte Studio Estetika Zlín - pro formování a tvarování postavy je to pro Vás ten správný kosmetický salon - tel.: 603233429. U nás stačí jen postavu vytvarovat vhodným cvičením a přístroji. Nabízíme profesionální přístup a poradenství při tvarování postavy, poradíme čemu se vyvarovat a naopak co prospívá tělu k vylepšení proporcí. V našem studiu najdete různé možností formování postavy: - neinvazivní liposukce - lymfodrenáže - infra bodyspace je elektromagnetické záření jako doplněk vacu bodyspace - vacu bodyspace je VacuTherm 2v1 běžící pás - podtlaková pulzace - odstranění celulitidy - vibrosauna - vibrogym je vibromasážní stroj s 3D+ vibracemi - radiofrekvence R4 i masáže. Tyto přístroje a programy jsou zaměřeny především na redukci hmotnosti a zpevnění postavy. My víme jak na to.


Masážní stroj Rolletic-pro zpevnění těla, zadečku, bříška

Masážní stroj Rolletic-pro zpevnění těla, zadečku, bříška

Zpevněte si problematické partie těla za pár dní ve Studiu Estetika Zlín. Rolletic je masážní stroj, účinný pro zpevnění boků, bříška i zadečku. Mechanickým masírováním lze tedy rychle formovat postavu. Během ošetření dochází k uvolnění zablokovaných svalů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, daří se zmírnit nebo zcela odstranit projevy celulitidy. Zvyšte účinnost masáží dostatečným příjmem tekutin, zdravou stravou a speciálními kosmetickými přípravky pro masáže na rolleticu. Termín návštěvy si můžete domluvit na tel.:603233429.


Depigmentace, epilace, odstranění žilek, kosmetika salon Brno

Depigmentace, epilace, odstranění žilek, kosmetika salon Brno

Trápí Vás pigmentové skvrny, popraskané žilky či chloupky a rádi by jste našli řešení jak se toho zbavit? Tak máme pro Vás řešení! Intenzivní pulzní světlo IPL systém Elipse Flex Vám odstraní žilky i depigmentaci a odstraní dokonce i chloupky třeba z obličeje. Přístroj pracuje na jiném principu a kůže po ošetření není vůbec poraněná. Uvidíte maximální efekt s minimálním rizikem. Při aplikaci zabírá velkou plochu kůže a tím je ošetření rychlé a stačí ho absolvovat jedenkrát měsíčně. Služby: -fotorejuvenace -epilace -depigmentace -odstraňování žilek Více informací najdete na našich www a nebo se přímo zeptejte u nás v salonu, který naleznete v centru Brna.