Elektroinstalace, malířské a zednické práce, Německo

Elektroinstalace, malířské a zednické práce, Německo

Objekt: starší dům v Regnitzlosau v Bavorsku; v poslední době bylo přeloženo elektrické vedení nad zemi do domu, přechodně vedeno v domě na stávající, starší rozvaděč.

Práce:
> Posouzení současného stavu
> Pravděpodobně nový rozváděč
> Položit hlavní napájecí kabel pod omítku a vést k rozvodné skříni
> V 10 pokojích pokaždé cca 6 el. zásuvek a zčásti přípojky osvětlení, zčásti musí být elektrické vedení v pokoji nově vedeno, event. obnovit také stávající vedení
>Překontrolovat telefonní připojení, ev. nově položit.

Předpokládaný termín: v červnu 2017

Bylo by možné, že se můžete na stavební místo podívat a získat tak konkrétní přehled.
Smlouva krátce po obdržení nabídky.

Díky za vaši obětavost v této záležitosti.
Pro event. otázky jsem vám k dispozici.
K dispozici jsou také další práce, malířské a zednické.

Jestli je to možné, kontaktovat v němčině, mnohokrát děkuji.

Walter Fuchs

Původní znění:
Anfrage
Objekt: älteres Bauernhaus in Regnitzlosau, Bayern; vor kurzem wurde die Stromleitung über die Erde in das Haus verlegt, provisorisch im Haus zum bestehenden, älteren Verteilerkasten geführt.

Arbeiten (stichpunktartig):
> Prüfung des derzeitigen Bestands
> vermutlich neuer Verteilerkasten
> Hauptstromkabel unter Putz legen und zu Verteilerkasten führen
> in 10 Zimmern jeweils ca. 6 Steckdosen und teilweise Beleuchtungs-Anschlüsse, teilweise muß die Stromleitung in die Zimmer neu verlegt werden, ev. sind auch bestehende Leitungen zu erneuern.
> Telefonanschluß überprüfen, ev. neu verlegen

Terminwunsch: im Juni 2017

Wäre es möglich, dass Sie sich die Baustelle mal ansehen könnten um einen konkreten Überblick zu erhalten.
Eine Besichtigung der Baustelle wäre vom 2. bis 6. Juni 2017 möglich.
Auftragsvergabe kurzfristig nach Erhalt des Angebots.

Vielen Dank für Ihre Widmung in dieser Sache.
Für ev. Fragen stehe ich Ihnen gerne zur Verfügung.
Es stehen auch weitere Arbeiten an, Malerarbeiten und Maurerarbeiten.

Wenn möglich, Kontakt in Deutsch, vielen Dank!

Walter Fuchs
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2017 09:41

Platnost poptávky:
25.08.2017 09:26

Kontaktní osoba:
Walter Fuchs

Kontaktní email:

Telefon:
004 917 149 59452

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vnitřní a venkovní osvětlení - oprava, montáže, poradenství

Vnitřní a venkovní osvětlení - oprava, montáže, poradenství

Chcete poradit v oblasti vnitřního a venkovního osvětlení? Pak se obraťte na naší elektroinstalační společnost Jiřího Furcha, která Vám kromě poradenství v této oblasti, také namontuje a opraví veškeré vnitřní i venkovní osvětlení. Naše firma Vám nabídne montáže různých druhů osvětlení. Všechny naše montáže poskytujeme včetně revizí. Montujeme různé osvětlovací prvky od běžného osvětlení místností,až po osvětlení exteriérů. Ať už požadujete osvětlení vitrín, zahrad či domácnosti obraťte se na naší firmu, rádi Vám pomůžeme.


Elektromontáže slaboproudé i silnoproudé, elektroinstalace

Elektromontáže slaboproudé i silnoproudé, elektroinstalace

Hledáte opravdové profesionály v oboru elektromontáží? Potřebujete zapojit pokladní či kamerové systémy ve Vašem objektu či na prodejně? Potom se obraťte na naši společnost TANI SERVIS s.r.o. Provádíme odborné elektromontáže a profesionální servis prodejen. Poskytneme Vám komplexní služby v oblasti silnoproudých i slaboproudých elektroinstalací. Projektujeme instalace NN, dodáváme a montujeme rozvaděče NN včetně i-LON, provádíme revize elektroinstalací i certifikované měření umělého osvětlení. Ozvučíme Vám prodejnu 100V, zprovozníme Vám kamerové systémy, EZS, platební terminály, pokladní systémy i rozvaděče iLON. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naše společnost TANI SERVIS s.r.o. sídlí v Olomouci na ul. Babíčkova 1123/6.


Malířské a natěračské práce Břeclav, malby stěn, nátěry kovových prvků a konstrukcí, nátěry fasád

Malířské a natěračské práce Břeclav, malby stěn, nátěry kovových prvků a konstrukcí, nátěry fasád

Představujeme Vám firmu Malířské, natěračské práce Mikulica z okresu Břeclav, která díky svým dlouholetým zkušenostem je schopna provádět malby stěn, nátěry fasád, šrafování, nátěry oken a dveří, až po nátěr kovových prvků a konstrukcí. Poskytuji poradenství při výběru vhodného nátěru či malby, případně doporučím ověřené dodavatele, kteří Vám poskytnou kvalitní barvy. Okruh mé působnosti je 100 km, delší dojezd po domluvě. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Zhotovení, realizace strojních omítek u rodinných, bytových domů

Zhotovení, realizace strojních omítek u rodinných, bytových domů

Rychlost realizace vnějších i vnitřních omítek je zásadní při výběru stavební firmy, které svěříte realizaci. V lokalitě Zlínský kraj i Jihomoravský a Olomoucký kraj se neváhejte obrátit na firmu Alfréd Popek z Uherského Ostrohu. Zaměřujeme se na strojní omítky u rodinných, bytových domů. Zhotovení strojních omítek je rychlé, levné a dokonalejší než ruční omítání, i u velkých ploch práce probíhají opravdu rychle, což ocení každý zákazník. Vnější strojní omítky: - štukové - základem je jádrová omítka, na tu se nanáší štuk. Vnitřní strojní omítky: - sádrové - jednovstvé a štukové - dvouvrstvé.


Elektroinstalace a elektromontáže Brno, rekonstrukce a revize elektrorozvodů, revize hromosvodů

Elektroinstalace a elektromontáže Brno, rekonstrukce a revize elektrorozvodů, revize hromosvodů

Představujeme Vám firmu Elgom, s.r.o. z Brna, která svojí činnost zaměřila na kompletní elektroinstalační a elektromontážní práce po Jihomoravském kraji. Elektroinstalace a elektromontáže Brno: - rekonstrukce a revize elektrorozvodů - bytové a průmyslové elektroinstalace - montáž a revize hromosvodů - komplexní opravy a montáž světelných systémů - kontrola, opravy a údržba elektrických zařízení - instalace domácích telefonů Pokud Vás naše elektroinstalace a elektromontáže zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sovinec 26, Brno.


Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Představujeme Vám firmu Peroutka DopStav Ostrava s.r.o., která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce včetně výstavby, rekonstrukcí a demolic, zednických a řemeslných prací. V rámci svých nabízených služeb zajišťujeme realizace zakázek většího charakteru. Výstavba rodinných domů: - výstavba - základové desky - zpevněné plochy - zdění - fasády - omítky - podlahy - inženýrské sítě Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Nákladní 3300/5, Ostrava.