Poptávám náhradní díl na motocykl značky Husqvarna

Poptávám náhradní díl na motocykl značky Husqvarna

Poptávám rotor zapalování na Husqvarnu TE 570.
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2017 14:01

Platnost poptávky:
23.06.2017 13:41

Kontaktní osoba:
Jiři Kuran

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 566 780

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Motocykly JAWA – výroba, náhradní díly a příslušenství

Motocykly JAWA – výroba, náhradní díly a příslušenství

Máte rádi motocykly JAWA? Chcete je prodávat ve svém servisu nebo potřebujete náhradní díly ke svému motocyklu? Naše společnost JAWA Moto spol. s r.o. se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou motocyklů JAWA, jejich náhradních dílů a příslušenství. Sídlíme ve Středočeském kraji v okrese Benešov v Týnci nad Sázavou. Pokud se chcete dozvědět víc o motocyklech JAWA nebo o naší společnosti JAWA Moto spol. s r.o. podívejte se na naše internetové stránky. Najdete zde všechny typy, které vyrábíme, seznam našich prodejců, záruční podmínky i další užitečné informace o motocyklech JAWA. Pokud hledáte zajímavé zaměstnání při výrobě motocyklů, sledujte naši aktuální nabídku volných pracovních míst. Základními prvky výroby našich motocyklů jsou lisování, svařování, obrábění, lakování a montáž.


Nano keramická ochrana karoserie, laku automobilu i motocyklu - eshop s nano produkty OiSO

Nano keramická ochrana karoserie, laku automobilu i motocyklu - eshop s nano produkty OiSO

Nanotechnologie je nejmodernější technologií v oblasti ochrany materiálů. Přes eshop oiso.cz firmy SARP-TECH s.r.o. můžete nakoupit produkty, které jsou vhodné pro nano ochranu laku automobilu či motocyklu. Ochranný nanopovlak je extrémně tvrdý a lesklý keramický povlak, který odpuzuje vodu i nečistoty, má samočistící efekt, což pro Vás vůz znamená, že bude trvale čistý a chráněn. Keramická ochrana laku zabrání poškození karoserie ať už před vlivy prostředí, poškrábáním, vlivem koroze, UV záření či jiného mechanického a chemického poškození. Ve srovnání s klasickými přípravky je odolnost dlouhodobá.


Opravy osobních automobilů, čtyřkolek a motorek a příprava vozidel na STK

Opravy osobních automobilů, čtyřkolek a motorek a příprava vozidel na STK

Máte technické potíže s vozidlem ? Svěřte opravu do rukou profesionálů. Jsme firma Pavel Palme a provozujeme autoservis, pneuservis pro zákazníky z Blanska, Letovic a Boskovic. Služby poskytujeme pro osobní automobily, motocykly, skútry a čtyřkolky všech značek. Opravíme podvozky, interiéry, elektroinstalace a brzdy, vyměníme provozní kapaliny a připravíme vaše vozidlo na STK. Montujeme rádia, tažná zařízení, světlomety a postaráme o výměnu čelního skla a lakovací nebo klempířské práce. V případě zájmu instalujeme nádrže na LPG. Vždy využíváme originální náhradní díly od ověřených výrobců. Neváhejte nás kontaktovat.


Prodej a servis čtyřkolek Segway s vysokou výkonností, odolností i komfortem

Prodej a servis čtyřkolek Segway s vysokou výkonností, odolností i komfortem

Sháníte výkonný stroj do terénu? Jsme firma Pavel Palme - Centrum čtyřkolek a zahradní techniky a představujeme vám špičkové čtyřkolky Segway i do těch nejnáročnějších podmínek. Vše dodáváme po celé České republice a poskytujeme také servisní služby. Naleznete u nás modely Snarler S, AT6 L EPS a Limited EPS, která disponují speciálním pístem, dvěma chladiči, prodlouženým podvozek, mimořádně silným motorem DOHC (hravě zvládne jakýkoliv svah) a širokými blatníky, které vás zaručeně ochrání proti blátu. Jistě vás také zaujme jednoduché ovládání, živost, elegantní design, a vysoké zdvihy pérování pro velkou stabilitu a celkovou odolnost celé konstrukce. Neváhejte a vyberte si svou mašinu pro práci!


Prodej, výměna autobaterií s dovozem zdarma, likvidace staré baterie

Prodej, výměna autobaterií s dovozem zdarma, likvidace staré baterie

Potřebujete pro vaše auto výhodně nakoupit baterii? Společnost Autobaterie STABAT s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti startovacích baterií od poradenství až po zpětný odběr použitých baterií. Prodáváme baterie za výhodné ceny. Zabýváme se prodejem i výměnou autobaterií přímo u zákazníka. Novou baterii dovezeme zdarma do okruhu 20 km od Uherského Hradiště a také ji odborně vyměníme. V našem sortimentu naleznete široký výběr kvalitních akumulátorů za skvělé ceny: - autobaterie - motobaterie - akumulátory pro různé použití jako UPS baterie - baterie pro lodě - baterie na elektrokola, elektroskútry - trakční baterie pro vysokozdvižné vozíky, invalidní vozíky, stroje pro úklid - dále u nás najdete nabíječky a další autodoplňky Poskytujeme: - poradenství při výběru baterií - odborné měření a dobíjení baterií - zpětný odběr použitých baterií, likvidace staré baterie Vyberete si baterii u nás, my vám ji zdarma přivezeme a nainstalujeme!


Autobaterie, motobaterie v akci-dovoz, výměna nové baterie zdarma

Autobaterie, motobaterie v akci-dovoz, výměna nové baterie zdarma

Pokud Vám dosloužila autobaterie nebo motobaterie, můžete využít akci firmy Autobaterie STABAT Uherské Hradiště. Postaráme se o dovoz, výměnu nové baterie Zdarma v okruhu 20 km. Klientelu máme často ze Zlína, regionu Zlínský kraj. Baterii, kterou si vyberete Vám tedy přivezeme i nainstalujeme zdarma a změříme i dobíjecí soustavu. V sortimentu najdete akumulátory do aut, kvalitních značek Stabat, Akuma, Faam, Varta, motocyklové akumulátory a další pro různé použití.