Poptávám betonové panely

Poptávám betonové panely

Poptávám betonové panely pro přikrytí staré jímky o rozměrech 3, 5m x 3, 5m, zn.Kolín.
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2017 10:08

Platnost poptávky:
23.06.2017 10:03

Kontaktní osoba:
Vojtěch Dvořák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 461 338

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ploty a plotové systémy z umělého kamene a betonu – prodej, e-shop

Ploty a plotové systémy z umělého kamene a betonu – prodej, e-shop

Chcete postavit nový plot rychle a snadno? Pak se obraťte na ABC service, obchodní společnost s.r.o., která dodává betonové plotové systémy a ploty z umělého kamene. Ploty věrně imitují přírodní kámen i cihelné zdivo. Prodej, e-shop: - plotové systémy z betonu - betonové ploty, ploty z umělého kamene - oplocení se snadnou a rychlo montáží - betonové plotové prefabrikáty - plotové sloupky, krytí a čepice, soklové desky. Pokud hledáte kvalitní betonový plot s jednoduchou montáží, u nás si jistě vyberte.


Kvalitní betonové plotové sloupky - výroba a prodej

Kvalitní betonové plotové sloupky - výroba a prodej

Sháníte plotové sloupky a chcete nakoupit od výrobce a prodejce kvalitní betonové sloupky? Pak je tu pro Vás firma Betonové ploty Harašta se sídlem v Pohořelicích, která se zabývá výrobou plotových sloupků. Plotové sloupky vyrábíme z betonu k betonovým plotům, ale nabízíme plotové sloupky i z dalších různých materiálů například hladké, vinohradnické, ze štípaného kamene a další. Dále plotové sloupky vyrábíme jak v různých výškách tak i v různých váhách. Více informací naleznete na webových stránkách.


Stavba betonového plotu, betonový plot v prvotřídní kvalitě

Stavba betonového plotu, betonový plot v prvotřídní kvalitě

Sháníte firmu, která se Vám postará o stavbu betonového plotu? Chcete koupit betonový plot v prvotřídní kvalitě? Tak neváhejte a kontaktujete naši firmu betonové ploty Harašta se sídlem v Pohořelicích, zabýváme se totiž výrobou vysoce kvalitních betonových plotů. Ploty vyrobíme a poté také provedeme výstavbu. Pokud si náš betonový plot zakoupíte po výstavbě doporučuje plot ošetřit nástřikem pro vyšší odolnost a samozřejmě také životnost. U nás si můžete vybrat až z 30 druhů betonových plotů, ploty můžete různě nakombinovat. Rádi pro Vás také na přání zajistíme dopravu po celé České republice a samozřejmě také na Vaše přání Vám námi vyrobený plot také postavíme. A garantujeme Vám servis veškerých našich betonových výrobků, které u nás zakoupíte.


Výroba domečků na plyn a elektro Červený Kostelec, výroba betonových stavebnic, HUP

Výroba domečků na plyn a elektro Červený Kostelec, výroba betonových stavebnic, HUP

Vilém Mach s.r.o. domečky na plyn elektro a HUP Červený Kostelec Unikátní výroba domečků na plyn a elektro a betonových stavebnic - Vilém Mach domečky na plyn elektro a HUP Náchod. Výroba a prodej: - betonové domečky na plyn HUP - betonové stavebnice - plynové skříně - elektro přípojky - elektroměrové rozvaděče - dvířka - instalační hrazdy - instalační rámy HUP - základové tvárnice - montážní pěny. Certifikováno pro celou ČR. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Náchodská 62, Červený Kostelec.


Betonová střešní taška BESK

Betonová střešní taška BESK

BESK spol. s r.o. Hradec Králové - Jsme firma co rozumí betonovým střešním taškám. Výroba je především zaměřena na veškeré střešní krytiny a další prvky. Naše firma BESK spol. s r.o. Hradec Králové vyrábí betonové střešní pokrývky v pěti barevných odstínech. Tím zajišťujeme dokonalého sladění střechy s celkovým dojmem domu. Předností betonových střešních tašek a dalších betonové střešních krytin je jejich vysoká odolnost. Ta se zvyšuje pomocí kvalitního dvojnásobného akrylátového nástřiku. Neváhejte a více informací si zjistěte z našich stránek či se s námi telefonicky přímo poraďte.


Výroba betonových schodišť na zakázku Hradec Králové, schodiště do bytových  a rodinných domů

Výroba betonových schodišť na zakázku Hradec Králové, schodiště do bytových a rodinných domů

Představujeme Vám firmu PLASTBETON s.r.o. Hradec Králové, která se zabývá výrobou betonových schodišť dle požadavků od zákazníka. ES Certifikát systému řízení výroby schodiště je dostupný na našich stránkách. Prefabrikovaná schodiště jsou vhodné pro bytové domy, rodinné domy, ubytovny, internáty, hotely, školky a administrativní budovy. Manipulace se provádí jeřábem. Při zvedání se schodišťový prefabrikát uchopí za zabudované montážní úchyty za použití vahadla nebo lan. Pokud Vás naše betonové produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pardubická 245, Hradec Králové.